PDA

View Full Version : Въпрос към жените..



koliokasiov
06-04-2012, 20:42
Темата мисля, че не е за тук, но не намерих къде да я пусна и затова реших тук..има едно момиче на работа с която доста често ни се засичат погледите и на моменти когато сме на близо усещам как ме гледа и следи..и не знам какво си мисли и какво си мислят жените в такива случаи,кога наблюдават така някого, защото не съм много запознат нямал съм много връзки..мисля, че е на 27-8 години, а аз съм на 20, работа най-гадната,кофти и ниско платена работа там..със сигурност знам, че си има приятел даже ако не е и женена..дали да отида да я заговоря да искам да се запознаем..което мисля, че няма да го направя де но искам да кажете така като се заглеждате в някой това е защото.. ?Защото при нас нали по скоро може да е на принципа "е та ако ми падне.." или нещо такова... ако може да пишат жени и момичета над моята възраст ще съм благодарен.. :)

ama3ung
06-08-2012, 17:34
Вероятно се интересува от теб .. поговори с нея ,, опознай я и чак тогава ще разбереш дали е обвързана и т.н. :) Успех !

marilyn
06-08-2012, 18:37
Заговори я като начало, запознайте се, покани я на кафе... ние няма как да ти кажем какво си мисли тя...

SisiJ
06-11-2012, 08:39
Мръсницааа :PP мммм <3 :Д

LadyDi
06-11-2012, 10:21
Може просто да те намира за симпатичен. Жените обичат да гледат. Но това далеч не значи, че се интересува от теб. Или по-точно от някакъв сорт връзка с теб.
Дето се вика: може да е на диета, но това не й пречи да гледа менюто.

SmilezZz
06-11-2012, 15:20
^ Съгласна съм.

Още повече, че тя е доста по-голяма от теб. Може да има разлики в начина ви на мислене и всичко останало. А и щом знаеш, че си има приятел, за какво ти е да се вреш между шамарите и да си създаваш проблеми?

lonely_girl92
06-13-2012, 15:13
Според мен, просто си й симпатичен , но само толкова , ако си има приятел въобще не се занимавай, пък и е доста по голяма от теб. Според мен ще имаш по-голям успех с момиче на твоята възраст :) Успех !