PDA

View Full Version : Приятелство и любов



elizabethg
06-04-2012, 21:41
Здравейте!Имам един проблем,който ми тежи и се чувствам до някъде виновна,но мама постоянно ми казва,че не съм.Проблемът е следният:Имам една приятелка,с коята се познаваме от около 4 години и винаги сме били заедно.Тя винаги е била тартор в нашето приятелства,всичко съм правила за нея,каквото и да ме помоли,когато и да ми каже да излезем,зарязвала съм всичко и съм се отзовавала.Хванах си приятел и разбира се,не може пак да е същото.Понеже не искам да стане така,че да каже:"Ето,хвана си приятел и ме забрави."Постоянно я търся,пиша и,излизаме,но примерно като я накарам да излизаме и тя ми откаже,а после в последния момент ми звъни и ме кара да сме излизали...Работата е там,че трябва да излизаме когато тя каже и когато на нея и е удобно,но аз не мога и примерно като и кажа,че не мога и излиза един вид,че сега като си имам приятел и я зарязвам заради него,а то не е така.Супер много пъти съм се примирявала с разни неща,а пък да оставим това,че тя не харесва приятеля ми...Дори на празника си не го покани...Не знам,гадно ми е от една старана...Кажете ако сте имали и Вие такъв проблем. :)

Marseille
06-04-2012, 21:44
Moderated....

valdesbg
06-04-2012, 21:45
Ама ти си за бой щото и търпиш глупостите. Никакво приятелство нямате. Мотае те и си прави душевни чекии на твой гръб.

rusoto_baby_f
06-04-2012, 22:24
Мхм приятелство ок, ама да я оставиш да те командва и да ти се качва на главата е прекалено.

elizabethg
06-04-2012, 22:41
Ами работата е там,че винаги е ставало каквото тя каже и когато тя каже,но сега като си имам приятел и не съм постоянно свободна и вече не е каквото тя каже,за това се получава така...

Elinaaa
06-05-2012, 09:57
Според мен те ревнува ....
Все пак не може да се оставиш тя да те командва
Излизай и се забавлявай с приятеля си...

anonymous708973
06-05-2012, 11:23
Противно на мнението на много хора, ще ти кажа, че приятелят ти е приоритет.
Доколкото разбирам, тя още не ти е направила проблем, а ти вече се застраховаш... все едно ти е майка. Приятелка ти е, с нищо не е по-добра от теб. Даже не разбирам защо я наричаш "приятелка".

elizabethg
06-05-2012, 12:42
Ето...Вчера и писах,тя само ми написа "здр" и аз започнах да и пиша какво съм парвила,разни такива,а тя спря да ми пише... ;(

anonymous708973
06-05-2012, 13:05
За какво ти е тогава?

xoxi
06-05-2012, 14:27
Остави я, това не е приятелка.
Момичето просто си е намерило компания, с която да прекарва свободното си време.
Излизай с приятеля си и въобще не я мисли нея. Ще си намери друга компания за излизане.

elizabethg
06-05-2012, 20:26
Гадно ми е така,чувствам се зле и не мога да разбера защо едно момиче,което дори не знае кога е рожденният и ден, уважава повече... ;(

SmilezZz
06-07-2012, 16:08
Ами работата е там,че винаги е ставало каквото тя каже и когато тя каже,но сега като си имам приятел и не съм постоянно свободна и вече не е каквото тя каже,за това се получава така...

Грешката е в тебе, че постоянно изпълняваш нейните капризи и желания. Спри се. Никакво приятелство нямате. Просто на нея й е харесвало това, да е винаги в центъра на нещата и да става на нейното. Престани да се съобразяваш с нея. Излизай си с приятеля си.