PDA

View Full Version : едно момче ...



mileycyrus1992
06-05-2012, 07:31
здравейте на всички. искам да ви помоля да не ме обиждате, а просто които може да ми помогне.
харесвам си едно момче от април месец на сам. мен лично ме харесват още 2 момчета, но не ми пука за тях.
това момче беше от предишното ми училище, но сега сме в различни. шанс ....
той е колкото мен и е много готин ... вечер си пишем по скайп и фб, но нищо повече или по- такива въпроси .
той живее 2 етажа под мен, но се засичаме 1 път в седмицата.
та въпроса ми е:
ще стане ли нещо ??
аз го харесвам от април, а той мен не ме харесва (май де)
имам ли някакъв шанс с него или по-добре да се откажа....
даже разбрах че него никой не си го харесва (освен аз), но той си харесва една (познавам я) и тя не знае ....
имам ли шанс с него или да се откажа ....
цяло лято аз съм си тук и той също (нямаме си село)

МОЛЯ ПРОСТО НАПИШЕТЕ КОМЕНТАРА СИ БЕЗ ОБИДИ ....

SpeNs4o
06-05-2012, 07:35
Ако не пробваш никога няма да разбереш, така че давай без страх и ще стане ясно :)

mileycyrus1992
06-05-2012, 19:03
мерси а някой да има някакво различно мнение :)

anabel_lee
06-05-2012, 19:04
Защо не го поканиш да излезете някъде?

rusoto_baby_f
06-06-2012, 01:00
Няма ясновидци тук за да ти кажат на 100% дали ще стане нещо или не..Шансовете са 50/50
Но няма да разбереш, ако не пробваш..

Sh@d0w
06-06-2012, 03:48
От един блок сте и си пишете по скайп и фб ................................

Никакъв шанс нямаш, сори.

SuperSizee
06-06-2012, 10:21
Чак да няма шанс едва ли, но ако го питаш да отиде на кино или да го викнеш, че уж ти трябва нещо спешно, ако отговори с да според мене шанс има, ако откаже значи няма смисъл.

AnOHuMeH
06-06-2012, 12:51
Ако той не знае че ти го харесваш, просто не разбирам какво чакаш. Трябва да му направиш впечатление, едва ли всичко ще стане както искаш. Не чакай повече, направи признак че го харесваш или направо му го кажи. Струва си да опиташ.. Това че харесваш някой е много хубаво, но е добре и двете страни да знаят за това. Само с 1 засичане на седмица няма да стане :)

Elinaaa
06-06-2012, 13:42
Не се отказвай без да си пробвала :)
Покани го на разходка или кафе

error92
06-06-2012, 14:23
вечер си пишем по скайп и фб // той живее 2 етажа под мен

why in the world ;O

Lunin (backup)
06-06-2012, 14:37
тцтц... шанса да се получи е едно към 10 трилиона

SmilezZz
06-06-2012, 14:51
Пробвай.

Ако не опиташ - няма как да разбереш дали имаш шанс, за да се получи нещо между вас.

SuperSizee
06-06-2012, 15:32
Пробвай.

Ако не опиташ - няма как да разбереш дали имаш шанс, за да се получи нещо между вас.

Ако той има нещо към нея, едва ли няма да я е поканил до сега, след като живеят толкова близко един до друг. По - скоро тя трябва да му привлече интереса за да има това "между тях".

AnOHuMeH
06-06-2012, 15:54
тцтц... шанса да се получи е едно към 10 трилиона

Кой си ти че да казваш колко е шанса да се получи ? Замислял ли си се, че понякога пишеш пълни глупости, а винаги ли е така? Момичето е влюбено, трябваше ли да го накърняваш с този измислен коментар с цел трупане на мнения ?

dqvollche
06-06-2012, 16:11
Опитай :) Нищо не се знае ! :)

Lunin (backup)
06-06-2012, 17:16
Кой си ти че да казваш колко е шанса да се получи ? Замислял ли си се, че понякога пишеш пълни глупости, а винаги ли е така? Момичето е влюбено, трябваше ли да го накърняваш с този измислен коментар с цел трупане на мнения ?

В моя свят на това му викаме сарказъм... да си чувал за това непознато явно нещо за теб? Таа защо сарказъма присъства ли? Защото ми е много интересно (по-скоро смешно) когато едно "сърце" иска друго до себе си обаче вместо да седне и да си размъти сивото вещество в черепчето "сърцето" по-гори пита една група от непознати хора които хал-хабер си нямат кой и какъв е този "харесвания"... всички "по-сърдечни" тук дават съвети от подобието на "направи първата крачка... изрази чувствата си пред него и прочие" с цел да повдигнат самочувствието на тази/тоя... Е аз не съм от по-сърдечните а от тия "гадняри" които понякога се присмиват а друг път директно казват без сантименталности какво е положението! И ДА никога ама никого не е розово.... така че към авторката (отново) излизай от "света на въпросите" си и му кажи на оня.. ти си знаеш какво... А да не забравя - голям страх имате (поне повечето) - "ами ако ме зареже... ами ако не изпитва същото и бла бла" - Ето най-лесният вариант (поне за мен) - харесвал си някой... пишеш си намираш някакво връзка с него и т.н. после както по-горе някои споменаха си изразяваш чувствата ИИИИ ако те отреже няма ми изпадаш в депресия ами още на другия ден следващия/следващата бе!

Furious?
06-06-2012, 17:41
толкова си зле , че няма надежда

аз съм момчето от долния етаж

чантата и за хляб

AnOHuMeH
06-06-2012, 17:46
толкова си зле , че няма надежда

аз съм момчето от долния етаж

чантата и за хляб

Искам да качиш снимка, и ако момичето те разпознае и наистина си ти - прав ти път

Ако не си ти, нямаш си и на представа какво ще те правя :)

mileycyrus1992
06-06-2012, 18:05
ами мерси за мненията. наистина ще пробвам пък ако не стане пак ще ме утешавате. много благодаря на всички :) дано се получи нещо.