PDA

View Full Version : Пак е за бременност, съжалявам не намерих подобна тема



redhead333
06-05-2012, 08:52
Със риск всички да скочат да бучат, че съм необразована или нещо все пак ще задам въпроса си. Понеже имах известни проблеми с яйчниците и сега съм параноя за всичко свързано с тая област, било то секс, менструация и тн. Сметнах си овулацията, но нещо обърках един ден или и аз не знам точно и понеже не бях сигурна го правихме с приятеля ми с презерватив( винаги го правим със) и освен това той не свърши в мен, за допълнителна сигурност. Искам да питам има ли някакъв шанс въобще да стане гаф? (Правихме го на 30ти и на 1ви макар, че тогава вече не бях).И може би се стреснах въобще като цяло, защото от 2-3 дена ме болят яйчниците и по-специално десният ( с който си имах проблеми по-рано ) и имам някакво странно, неприятно усещане.. Дали е заради самата овулация, или е нещо от секса, защото последния път по време на секс ме заболя пак десният яйчник... Много въпроси станаха и все пак моля не ме нападайте, просто съм си параноя. Дори да са ми казали вече сто човека, че няма шанс... Пък и с тези болки се притеснявам...

Tenjera
06-05-2012, 09:13
Виж, аз съм същата параноя. Абсолютно се успокой, честно. Всичко е наред :) Ползвате презерватив, той не е свършил в теб, сперматозоидите нямат пикели и лопати, няма как да стигнат до теб : ) Хората с години се мъчат да имат деца. Дишай и си купи нещо сладко :)

redhead333
06-05-2012, 09:20
Пф, благодаря много за разбирането.. Просто съм така. И хората си мислят, че не знам нищо за секса и съм почнала ей тей от нищото, а аз съм чела толкова много за това, сигурно съм изчела всичко възможно за всичко ;д. А нещо за тези болки? Бях чела, че по време на овулация може да има болки в яйчниците.. Някакво много странно чувство е .. Болка в единия яйчник и все едно подуто, пък не е...

Tenjera
06-05-2012, 09:24
Ее за болките няма как да знам, сеш се. Може да е от овулацията като нищо, а може и да е друго. Иди на лекар да ти е мирна главата.

marilyn
06-05-2012, 10:40
Успокой се, щом сте го правили с презерватив и той не се е скъсал, значи няма проблем.
Иии не си трови живота от тая параноя, гледай си кефа. ;)

DisappointedDreamer
06-05-2012, 11:01
Не си бременна.