PDA

View Full Version : Края на годината..Как ще се обличаме и празнуваме ?:)



bom_bom_bom98
06-05-2012, 13:38
Наближава края на годината..:) 7ми клас се разделят с старото училище..Няма начин да не празнувате,да се събирате някъде с приятели или до като ви раздават дипломите да сте се наконтили поне малко! :) Ето аз съм момиче ,7ми клас,и от няколко седмици,да не кажа месеци,се планира кой как ще изглежда и къде и как ще празнуват след завършването!Момичетата се контят .. момчетата празнуват!Изпитите минали .. ии лятото наближава!Аз ще съм с семпла рокличка - шарена на цветчета с сандалки с черни цветя!..Тъй като завършваме на 18 юни , всички седми класове ще празнуваме по-рано-на 15 :) Целия випуск ще се съберем на ресторант и дискотека - Танци манци :) И така..Сега е ваш ред да кажете дали ще се контите или ще идете по джапанки и спортен анцунг :).> Напишете как ще празнувате и какви очаквания имате :)

scrooper
06-05-2012, 14:10
Преди години ходихме на заведение и после гребахме на Ариана. Малцина се бяха наконтили ;) По- важно е да се забавлявате и да се снимате.

ParadOx
06-05-2012, 15:03
Баси завършването, баси нещото.... голямо събитие 8-)

bom_bom_bom98
06-06-2012, 12:10
Преди години ходихме на заведение и после гребахме на Ариана. Малцина се бяха наконтили ;) По- важно е да се забавлявате и да се снимате.
Да,но в нашето даскало е така.. :ДД

bloodyF
06-06-2012, 19:31
бахти
в 7ми клас си направихме прощално тържество с подарък за класната, ревахме, пяхме "Учителко любима" и ходихме на сладкарница
вие тука за много големи се взехте..

SmilezZz
06-07-2012, 08:38
Преувеличавате.

Ще кажете, че е някакъв супер важен празник, който трябва да се отбележи. Я, се успокойте. На въпросната прощална вечер е по - добре и важно е да си изкарате добре, да се снимате и забавлявате, тъй като за последно сте всички на едно място. Поне за определено време. След това може пак да си организирате срещи и подобни.

bwef
06-07-2012, 11:00
На мен даже не ми се ходи, живея в малък град и тия хора ш ги виждам всеки ден, няма да ми липсват

SweetAngel2
06-07-2012, 14:19
нашия клас ще ходим до Пловдив :Д иначе и на мен ми се иска да имаме някакво парти ;д давайде предложения къде .. :/