PDA

View Full Version : Какво правите, когато започнете да си омръзвате двамата ?



SkiCatA
06-05-2012, 15:43
Не знам дали има подобни теми, но поне нищо не успях да открия. Мисля да давам на по-кратко, защото знам колко са отегчителни дългите романи на някои съпотребители. Проблема е там, че от два месеца и нещо сме заедно с приятелката ми и оттогава няма и ден, през който да не излезем някъде. Съответно малко по малко усещам, как просто почва да ми доскучава с нея и вече едва намирам някаква интересна тема на разговор. При вас как е положението и какво предприемате в такива случаи?

Joc
06-05-2012, 15:45
късаме :)

досега бях с една дето не си омръзнахме 2 години ама на..

marilyn
06-05-2012, 16:14
Амии защо не разредите вижданията? Аз лично не знам дори и в сериозна връзка дали ще понеса да сме всеки ден заедно, едва ли не постоянно... Все пак си имате някакво лично пространство... не се залепвайте един за друг.

TheBeliever
06-05-2012, 16:16
късаме :)



Дам.

Има разлика между това да ви е скучно заедно и да ти е скучно с нея. В първия случай си разнообразявате ежедневието и нещата потръгват, във втория няма смисъл да се мъчите.

SisiStrange
06-05-2012, 16:55
Щом за 2 месеца само сте си омръзнали, едва ли сте един за друг.

Inaccessible93
06-05-2012, 18:50
Pogovori s neq kaji i kak stoqt neshtata bez da q naranqvash nqkak si ...napravete si plan ako trqbva i go sledvaite no v nikuv slu4ai da q skusash ne e re6enie ;x

fenkaaa
06-05-2012, 22:24
Аз не мисля,че сме си омръзнали,за годината и 7 месеца,в които сме заедно,пък и не ни личи.. така че не мога да определя какво е.. ;д

Violenza
06-06-2012, 05:31
Зависи какво ме свързва с човека и какви са ми намеренията към него. Или ще се разделим, или ще направя всякакви опити да променя нещата.

Разредете си вижданията. Излизайте и с други хора. Аз 1 седмица ако се виждам всеки ден с някого и ще полудея, какво остава за 2 месеца.

SmilezZz
06-06-2012, 17:06
Заедно сте от два месеца и сте си омръзнали? Определено не сте един за друг.

Ние с моя приятел сме заедно от 4 месеца, виждаме се по цял ден и доста често приспиваме заедно. (Или аз у тях, или той у нас) и не сме си омръзнали. Винаги е било интересно, разнообразяваме се по всякакъв начин, имаме общи теми за разговор.

В случая обаче не мисля, че има какво да направите - както казаха по - горе има разлика в това да ви е скучно заедно, и да ти е скучно с нея.

ShtrudeL
06-06-2012, 17:12
Говорите глупости. Един ден като заживеете с човека до вас и трябва да се виждате постоянно, какво ще правите?

SisiStrange
06-06-2012, 17:55
Говорите глупости. Един ден като заживеете с човека до вас и трябва да се виждате постоянно, какво ще правите?
Точно. Колкото и често да сме заедно, не би могъл да ми омръзне. Цяло лято си бяхме всеки ден заедно и ми беше идеално. Сега, като се виждаме далеч по-малко заради работа/уни ми липсва доста. Хора, които си пасват и се обичат истински, не могат да си омръзнат, ако ще на главите си да се покатерят. Може да им омръзне да правят едно и също. Тогава разнообразяват и толкоз. Но да си писнат те самите един на друг - не.

DragonLady
06-06-2012, 20:58
Заедно сте от два месеца и сте си омръзнали? Определено не сте един за друг.

Ние с моя приятел сме заедно от 4 месеца, виждаме се по цял ден и доста често приспиваме заедно. (Или аз у тях, или той у нас) и не сме си омръзнали. Винаги е било интересно, разнообразяваме се по всякакъв начин, имаме общи теми за разговор.

В случая обаче не мисля, че има какво да направите - както казаха по - горе има разлика в това да ви е скучно заедно, и да ти е скучно с нея.

И при мене е такава ситуацията, само, че сме заедно от половин година.

anonymous708973
06-07-2012, 10:18
Точно. Колкото и често да сме заедно, не би могъл да ми омръзне. Цяло лято си бяхме всеки ден заедно и ми беше идеално. Сега, като се виждаме далеч по-малко заради работа/уни ми липсва доста. Хора, които си пасват и се обичат истински, не могат да си омръзнат, ако ще на главите си да се покатерят. Може да им омръзне да правят едно и също. Тогава разнообразяват и толкоз. Но да си писнат те самите един на друг - не.

Точно. Пасването е ключово.
При нас не е е година, а 7 месеца, но принципът е същият.

Aanonim4eto0o
06-07-2012, 11:47
Както писаха по нагоре не се виждайте всеки ден .. излизай с други приятели и тя да излиза .. Нормално е всеки ден да сте заедно и да ви доскучало .. Променете малко ежедневието .. :)

ULTIMATE
06-07-2012, 12:29
Говорите глупости. Един ден като заживеете с човека до вас и трябва да се виждате постоянно, какво ще правите?

Коментар на място. +1

От гледна точка на шегата - ако заживеят заедно такива индивиди, които на втория месец си омръзват ще спът в различни стаи 6/7 дни, ще ползват отделни бани и тоалетни да не се засичат. Единия ще излиза пред предния вход, другия през задния и само неделите ще бъдат заедно и ще им е много яко :D

ShtrudeL
06-07-2012, 12:40
Както писаха по нагоре не се виждайте всеки ден .. излизай с други приятели и тя да излиза .. Нормално е всеки ден да сте заедно и да ви доскучало .. Променете малко ежедневието .. :)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_luoyyfTusS1r6aoq4o1_500.gif

xoxi
06-07-2012, 14:18
Ние първите ни някъде около 7-8 месеца бяхме неразделни, почти 24/7 бяхме заедно. Не си омръзнахме дори за минута, даже напротив, сякаш ставаше все по-интересно и вълнуващо. Сутрин ставах с нетърпение, защото знаех, че ще го видя и този ден. След това той замина да учи и започнахме да се виждаме много по-рядко, като през времето, когато не е тук, ми липсва ужасно много. Чуваме се по телефона всеки ден, отделяме си по 1-2-3 часа за разговори (понякога и повече, когато времето ни го позволява). Не мисля, че ще си омръзнем. Или ако си омръзнем, то няма да е скоро.
Сиси го беше казала много точно.

Ако ми беше доскучало с него още на 2ия месец, 100% щях да го оставя и да не се измъчвам повече с него.