PDA

View Full Version : Кобрата vs. Кличко



Joc
06-05-2012, 15:54
Последно време кобрата доста се заканва на братята... радват ме много постиженията му, и се възхищавам на братята Кличко. Как си мислите има ли шанс да гледаме такъв двубой? Дали Кубрат може да победи някой от братята?


http://www.youtube.com/watch?v=0Ufo2DxV96s

поздрав

awerw
06-05-2012, 16:57
Стискаме му палци, ама на дали......

SurfSky
06-05-2012, 19:53
Казва че е постижение да издържиш 12 рунда срещу един от братята ... Аз се чудя дали някой от братята ще издържи 12 рунда срещу Кубрат :D

Noja
06-05-2012, 20:52
Има основа и много добри позиции в момента, навлезнал е сериозно в професионалния Бокс, дали има шанс за среща срещу братята Кличко зависи от мениджърите и него, така седят и нещата и с изхода от тази среща. Колко рунда си на ринга няма голямо значение, важен е краиния резултат, една грешка, един удар и мача може да свърши. Според мен такъв мач ще има, ако Кубрат запише още 1-2 победи, а може и преди това. Жив и здрав с Божията воля има шанс за победа, аз му пожелава усех не се изхвърля момчето и показа дисциплина.

SuperSizee
06-05-2012, 21:10
Кубрат тренира от дете и ще направи и невъзможното, но ще победи първо малкия и след това ще трябва да влезне в изключителна форма за да стигне до Виталий. Ако сте гледали всичките му представяния ще забележите, че се развива в положителна насока, което еднозначно показва неговото израстване. Единственото, което ме съмнява или по скоро притеснява е как ще поеме тези прави удари и от двамата. До сега не се е боксирал с боксьор, който използва толкова много и има толкова тежки прави удари.

TheManTheLegend
06-06-2012, 09:48
Глупости. Големия кличко е на 40 години, ако изиграе още 1-2 мача преди да се стигне до мач с някой от братята ще остарее още повече. Ще му е по-лесно да победи него. Младия Кличко е по-силен. Най-вероятно ще иска да играе с Виталий, защото ще има по-голям шанс а и той има 1 пояс.
И все пак не смятам че Кобрата им е от класата... Има още да се развива докато ги достигне :)

SuperSizee
06-06-2012, 10:23
Да но в крайна сметка, ако искаш да си някой трябва да се изправяш и с/у най - добрите. От психологическа гледна точка от мач до мач си има разлика, така че може да покаже и други игри с/у тях.

divakaa_3445
06-06-2012, 12:24
Честно да ви кажа много,много не вярвам Кубрат да победи някой от тях..Че е добър,добър е и то много,но братята са....Украинци все пак :D ..Иначе много искам да вземе победата,но надали

Shines
06-06-2012, 14:04
Ще му стискаме палци и още как.

TheManTheLegend
06-06-2012, 21:53
Добре че не са руснаци :D :lol:

lolipoop1
06-07-2012, 20:12
първо трябва да се пробва с чисора и дейвид хей и тогава с някой от братята кличко

Lewskarche
06-16-2012, 15:03
Има много хляб да яде ... но ако е сигорен в себе си ,, Ще го подкрепя !

TheManTheLegend
06-16-2012, 16:46
Дейвид Хей според мене ще го изкърти... Невероятен мач направи срещу малкия Кличко... Нищо че загуби