PDA

View Full Version : Какво харесваш в едно момиче? Или по-точно какво изискваш? (за момчета)



Отчаяната..
06-05-2012, 16:29
Хайде де ,кажете си мнението...Как да се харесам на момче..?

DisappointedDreamer
06-05-2012, 16:30
Има такива теми. Разрови се малко.

Defensive
06-05-2012, 16:41
Харесвам мили,срамежливи, добри най-вече.

Отчаяната..
06-05-2012, 16:47
Харесвам мили,срамежливи, добри най-вече. Но .. мислиш ли,че ще е добре ако е твърде срамежлива? Нормално е все пак, за момиче..

SisiStrange
06-05-2012, 16:54
Трябва да си такава, каквато ти искаш. Преструвките са отблъскващо нещо.

Defensive
06-05-2012, 16:56
Трябва да си такава, каквато ти искаш. Преструвките са отблъскващо нещо.

Съгласен съм. Важното е да си истинска. А аз харесвам срамежливи момичета :)

Joc
06-05-2012, 16:57
дори и да се правиш на някаква, каквато не си след време ще проличи и няма да е приятно :)

Noja
06-05-2012, 17:00
Цялостното излъчване и поведение, не става само с гъз и цици, всичко върви заедно. Това не е при момичетата, а и при момчетата според мен.

Добре сложен/а и потдържан/а, чист/а и спретнат/а, грижа за себе си, човешки обноски и поведение са нещо като основа според мен и при двата пола.

В последно време се убеждавам, че една жена е привлекателна без тонове грим и прическа като за бал, нужен е само малак акцент и просто и прилягащо и облекло и двете с цел да се подчертаят хубавите черти и така може да е в пъти по привлекателна. Никак не намирам за нужно да се нагримира едно момиче като мим или клоун от цирка, да е оризилила косата си от 234340 боядисвания и процедури, цветовете по нея да са повече от тези в Дъгата и да предизвиква недоумение у хората, едно е да има акцент в облеклото и представянето ти, друго е да си като светлоотразителна жилетка.

Сега кои какво точно разбира под чаровно излъчване и поведение е друг въпрос и сигурно 10 човека да питаш 10 ралични мнения ще ти кажат. Иначе най важното е, че трябва акъл, без него не може.

amaz1nG
06-05-2012, 17:06
Да не се прави на едва ли не I have a pussy and i make the rules , да не се мазни на всички .
Лично мнение : Не си падам по много срамежливите . Предпочитам бунтарските ( но не тези които псуват на всяко изречение ) .
С няколко думи да е оперена но не прекалено . Май те обърках , но карай !
edit: Няма нищо по чаровно от усмивка на хубаво момиче :)) Поздрави a.

valdesbg
06-05-2012, 17:27
Ба ли му мамата. Момчетата кълвем лесно, няколко мили жеста + физически контакт са достатъчни.

Задай по конкретно въпроса за да получиш по смислени отговори.

Отчаяната..
06-05-2012, 17:36
Е,да ..Важно е да си естествен.Доста момчета от моя клас харесват момиче само заради гърдите..Но това е нормално за тяхната възраст.Както и да е...Благодаря за отговорите, момчета :)

anonymous708973
06-05-2012, 19:10
Ба ли му мамата. Момчетата кълвем лесно, няколко мили жеста + физически контакт са достатъчни.


Много правилно.
Трудното идва, когато искаш повече от това, някой да клъвне по теб.

Иначе... естествени, усмихнати, земни мадами с чувство за хумор. Най-общо казано.
Noja спомена нещо за косата. Колкото и да не ти се вярва, момчетата забелязват дребните неща. Тъкмо вчера един познат каза на една приятелка "Косата ти е ужасна, суперизтощена е."

Отчаяната..
06-05-2012, 19:14
Е,не..Аз онези кифли по моловете не ги гледам .. ;D

tuzaro
06-05-2012, 19:29
има ли перверзен поглед друго не ми трябва

Irti
06-06-2012, 06:59
Много правилно.
Трудното идва, когато искаш повече от това, някой да клъвне по теб.



Точно затова не трябва да се напъваш, като трабант по баир. Искаш, искаш и в повечето пъти нищо не става. Пусни се по течението и просто изчакай момента. То само ще се нареди.

IseeDEADbodies
06-06-2012, 07:48
С мозък като маслинка, ако може и да е блондинка... че да върже по-лесно 8)

umri
06-06-2012, 08:24
Ба ли му мамата. Момчетата кълвем лесно, няколко мили жеста + физически контакт са достатъчни.

Задай по конкретно въпроса за да получиш по смислени отговори.
Кви мили жестове.. 2 погледа и съм отишъл да се правя на интересен. Практиката показва, че ко не си размърдаш гъза, си оставаш само с погледите. Но да.. за нещо повече от секс трудна работа..

ShtrudeL
06-06-2012, 09:51
awww аз съм момиче, ама и аз да си кажа, понеже мисля, че мога да обичам И момичета. ^^ хаха
Образа на момичето в главата ми:
Външно: около 165-170см, слаба, дълга коса (къдрава, кестенява на големи къдрици, или просто хубаво чуплива, да, по-скоро второто), големи тъмни очи (или сиви/зелени), малка уста, овално/триъгълно лице, прасковена светла кожа (но не много ъъм), малък нос, фини китки/пръсти/ръце като цяло. Като цяло чаровна, нежна, но и с някакво скрито перверзно излъчване. ^^
Вътрешно: абе нямам представа ^^ трябва да се интересува от това, от което се интересувам и аз. ^^ НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да не е като мен, иначе няма да мога да я изтрая.

error92
06-06-2012, 10:01
awww аз съм момиче, ама и аз да си кажа, понеже мисля, че мога да обичам И момичета. ^^ хаха
Образа на момичето в главата ми:
Външно: около 165-170см, слаба, дълга коса (къдрава, кестенява на големи къдрици, или просто хубаво чуплива, да, по-скоро второто), големи тъмни очи (или сиви/зелени), малка уста, овално/триъгълно лице, прасковена светла кожа (но не много ъъм), малък нос, фини китки/пръсти/ръце като цяло. Като цяло чаровна, нежна, но и с някакво скрито перверзно излъчване. ^^
Вътрешно: абе нямам представа ^^ трябва да се интересува от това, от което се интересувам и аз. ^^ НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да не е като мен, иначе няма да мога да я изтрая.

А какви момчета харесваш ?
Ако може във формат по-малък от 3 листа :D

SuperSizee
06-06-2012, 10:06
Едно е сигурно...Никое момче не харесва момиче по - това колко е умна, така сме устроени, че харесваме първо това което виждаме, а чак след това и самият човек. Много трудно момче може да има нещо с момиче, което не го привлича външно.

Със сигурност дупето, погледа и визията са нещо важно, но не вярвам да има мъж на света, който харесва момичето да говори толкова много, че да не може да каже нещо.

Много интригуващо за мене е когато ми отговаря с кратки и повечето случай отворени отговори.
Например :
Аз : Как си ? - Тя : Има ли значение ? Кара ме да и задам следващ въпрос. Ако пък е непозната.
Аз : Здравей, как се казваш ? - Тя : Хм, защо те интересува след като не ме познаваш.

DarkTemplar
06-06-2012, 10:13
Идеалният вариант за мен е 170-175 см, слаба, дългокрака, красиво лице с нежни черти, светли очи (пъстри или зелени), светла кожа, косата може да е светла (някакъв оттенък на русото) или кестенява (тогава и очите могат да са кафеви), малко и стегнато дупе и нормални или сравнително малки гърди (е, да не са съвсем яйца на очи). Ако има интересно излъчване, тва е огромен бонус, който дори може да компенсира липсата на някое от изброените по-горе неща. Хубавата усмивка също е важна. Ако пък е и възпитана, знае кога да мълчи, облича се добре и има разнообразни интереси, направо й предлагам брак. ;)

ShtrudeL
06-06-2012, 10:34
А какви момчета харесваш ?
Ако може във формат по-малък от 3 листа :D

Такива, които ако ме харесват, не се прехласват по мен, т.е. никога няма да се навъртат постоянно около мен, няма постоянно да ме карат да излизаме и да ме заливат с комплименти, т'ва ме отблъсква и губя интерес. По-скоро харесвам такива, които идват, очароват ме, знаят, че съм захапала въдицата и си тръгват. Не завинаги ест ^^. Просто не ми досаждат толкова ухажорски хах. По тоя начин ми предизвикват интереса и ме карат аз да ги потърся, да се вълнувам, да ми е притеснено (от хубавото притеснение, което показва, че не са ми безразлични и ми пука какво си мислят). Външно... ох аз съм толкова... толкова... такава на тая тема хахах... всмис... аз не обичам красавци тип манекени, обичам чаровните хора. Не сладникавите. По сладникавите само мога да залитна, ама до там. Никаква химия нямаме. Ако човек е чаровен вътрешно, най-голямата му сила е и в това да го покаже външно. Държанието, поведението и жестовете определят външността. Като цяло не миии е от огромна важност, но все пак трябва да ме привлича, за да искам да правя секс с него хах ^ Харесват ми 'лошите' момченца, но тук не разбираме някоя агресивен, псуващ, изпростял и изпушил индивид. Тук виждам някой, който може да е пълна моя противоположност (е не пълна, но на моменти, защото иначе няма да се търпим), но да описва толкова очарователно нещата, които ме отвращават, че да им повярвам и дори да се откажа от мнението си (нещо, което не правя по принцип). Привличат ме повече тъмните страни на някого (независимо от какъв пол е), от колкото светлите (добрите), макар че 'добро' и 'лошо' няма и ние си го правим такова. Аз съм човече, което се интересува и е привлечено от мистериозното, тайното, загадъчното, тъмното, дори разрушителното. Погледни ми аватара. Аз съм момиченцето, което иска да се доближи до 'голямата, страшна, хищна мечка', от която всички бягат само, защото такъв етикет са й лепнали. Аз съм човека, който няма да избяга уплашен от приближаващ се към него НА ВИД психар. Няма да сбута другарчето до него и да му шушне в ухото 'омг виж го тоя, дай да се махаме'.
Бягам несъзнателно от хората, които ми показват твърде открито, че ме харесват и то по прост начин. Защото например бих се очаровала, ако някой застане уверено пред мен и ми каже, че ме харесва директно, все едно си поръчва порция пържени картофки. Може би обичам прекалено уверените, дори да ме дразнят в същото време с това си качество. Ето за това говоря. Привличат ме неща, които ме дразнят. ^^ Ох... ми добре, стига толкова. Не на последно място трябва да са мЪного сексуални хаха. ^_

raror
06-06-2012, 12:00
Да знае какво иска. Да не ме лъже в очите! [особено 2то... вече няколко пъти ми се е случвало... :( ]