PDA

View Full Version : Потресен съм...



NeverBack
06-05-2012, 17:12
Здравейте.Значи на 17 години съм.Имах най-добър приятел,който се изгаври жестоко,аз го отрязах от всякъде разбира се . Говореше глупости за мен.Започнах да се запознавам със нови хора.Момичета ,момчета лошото е ,че тоя говори глупости за мен на хората.. Направо не знам какво да правя...Всичко идва от там ,че той ме мрази заради големия ми напредък във сферата на спорта..Имам само няколко по близки съученици...Направо ме събаря това.Няма на кой да споделя проблемите си,единствено майка ми и баща ми.Как да се справя? Със момичетата пък нещата стоят още по-лошо излизам чат пат със две момичета,поне са стабилни....Да ходя ли да го бия ??? Направо не ми стига акъла :X

Noja
06-05-2012, 21:06
Прочети си подписа има много истина в него, може да намериш отговора там.

Иначе ако ти беше най-добър приятел трябваше да се радва за теб не да завижда, това е моито мнение. Не се занимаваи с глупости нещата ще се наредят хората които те познават ще те оценят не по приказки, а по делата.

the sniper guy
06-06-2012, 19:09
Има два варианта:
1)Да го смелиш от бой (по вероятен за мен)
2)Да не му обръщаш внимание
Гласувам за първия вариянт

SmilezZz
06-07-2012, 08:35
Трудно положение и бих била съгласна с боя, но надали с това ще се решат проблемите. Не му обръщай внимание. Все пак, който те познава - знае ,че това, което говори за теб е от завист и няма истина в неговите думи.

SweetAngel2
06-07-2012, 14:18
не мисля, че трябва да се стига до бой .. по-добре поговори с него :)

rusoto_baby_f
06-08-2012, 07:36
Има два варианта:
1)Да го смелиш от бой (по вероятен за мен)
2)Да не му обръщаш внимание
Гласувам за първия вариянт

Аз гласувам за втория вариант

bloodyF
06-08-2012, 08:09
на 17 и се държите сякаш сте на 7
не се бийте, поговорете по мъжки и му кажи да спре да клюкари като ощипана госпожица..точка по въпроса.

the sniper guy
06-08-2012, 17:38
Аз съм на 14!!!

AnOHuMeH
06-08-2012, 17:44
Днешните момчета са страхливи, наплаши го малко по строго и да видиш как ще мирне :) И аз мразя някой да говори зад гърба ми и да плямпа глупости за мен

the sniper guy
06-08-2012, 18:54
Вие сте жени ! Мерките трябва да са драстични за такова провинение!

Bomber
06-08-2012, 19:03
Не му обръщай внимание хората,които те познават лично и знаят що за човек си ще са наясно че думите казани по-твой адрес от него не са верни.Обясни на хората с,които си запознала от скоро че няма нищо вярно във казано от него успех

kikki
06-08-2012, 19:12
Не му обръщай внимание хората,които те познават лично и знаят що за човек си ще са наясно че думите казани по-твой адрес от него не са верни.Обясни на хората с,които си запознала от скоро че няма нищо вярно във казано от него успех

+1 Така и ще разбереш кои хора са ти истински приятели. Тези, които му се връзват на приказките, им теглиш чертата. Другите - те значи са хора. Пък на твоя "най-добър приятел" не му обръщай внимание. Остави го да си приказва. Ако обаче не спре - покажи, че си мъж и го счупи от бой :) По тоя начин може и гадже да си хванеш, ако някоя се впечатли :) Кой знае, може да намажеш. С един куршум - два заека, дето се вика :)

the sniper guy
06-08-2012, 20:31
Е най сетне някой да е на моето мнение . Но с бой може да впечатлиш само училищния съвет!! :) :D
На мен два пъти!!
ops!!!

iziskanmladej88
06-08-2012, 20:49
нема нужда да го биеш, доста по-гадно е да го унижиш на публично място (примерно), а вече това как ще стане - ти си решаваш
само не се оставяй да ти се качват на главата, 'щото един път ако почнеш да си втълпяваш че е по-добре да не обръщаш внимание и че по тоя начин си над нещата, ще почнат да те тъпчат без да усетиш даже : )

Your.Passion
06-09-2012, 08:27
Както казаха по-горе -разберете се по мъжки ,не по детски с побоища . Пълен игнор

Sladichkoto0
06-09-2012, 10:11
Според мен той не ти е бил никакъв приятел щом е завидял на успеха ти. Ако е бил такъв ... щеше да се радва за теб ;) Най-добре не се занимавай с него, добре си започнал да се запознаваш с нови хора, продължавай все така ... Един ден ще му писне да се занимава с теб, след като види, че не му обръщаш внимание ... :)

Lucho
06-10-2012, 20:11
Ако това на аватара си ти, може би в това се крие отговорът на въпросът ти.

thegreenzombie
06-10-2012, 20:22
онзи, който се кефи, че е на 14!!!... дразниш ме

каквото и да говори за теб не би трябвало да ти пука, ако знаеш, че не е вярно.. друг е въпроса, ако отдаваш някаква важност на това, какво мислят за теб разни рандом хорица.. тогава си е кофти

prosto_chovek
06-10-2012, 20:34
или го смачкай от бой, или не се занимавай и го игнорирай. Препоръчвам ти второто :)

the sniper guy
06-10-2012, 20:46
А бе какъв е този "portebitel" във всички форуми го има !!!
Кой е админа ако знаете ?

NeverBack
06-11-2012, 15:41
Развитие - сега той иска да ме бие.. Без нищо да съм му казал
@thegreenzombie Просто мразя да говорят зад гърба ми..Това не ли е страх? Защо не ми го каже във очите , а като ме види и бяга не смее да ме погледне , камоли да ми каже нещо.. Ей сега разбрах от един човек дето ми е познат,че тоя се надъхвал пред другите във класа си ,че щял да ме бие.

iziskanmladej88
06-11-2012, 15:53
на края ще вземе верно да те набие, ако не се вземеш у ръце...стегни се малко, на 17 си. Такива проблеми много лесно се решават на твоята възраст...

NeverBack
06-11-2012, 16:17
на края ще вземе верно да те набие, ако не се вземеш у ръце...стегни се малко, на 17 си. Такива проблеми много лесно се решават на твоята възраст...

Знам , знам утре ще говоря със него... Ако не се разберем със думи ще е със юмруци.. :D

mrankoniiii
06-11-2012, 18:26
Има два варианта:
1)Да го смелиш от бой (по вероятен за мен)
2)Да не му обръщаш внимание
Гласувам за първия вариянт

Смели го от бой и после се прави , че не го познаваш така ще млъкне много бързо

Ospi
06-12-2012, 15:08
Покажи на хората че тоя говори глупости. Те само ще имат в предвид, че може да си такъв за какъвто оня те представя. Когато те опознаят кой си наистина, те няма да вярват толкова на това, което "приятеля" ти им говори.

the sniper guy
06-12-2012, 16:08
Ако ще се биете викнете свидетели иначе ще продължи да се прави на отворен пред другите!
От личен опит го знам :D .

DrunkLad
06-12-2012, 16:27
Бой и е*ане не се връшат :D :D :D !

yonia
06-12-2012, 20:34
Ама вие тъпи ли стееее...хванете се да учитеее!!!

the sniper guy
06-12-2012, 20:55
Бой и е*ане не се връшат :D :D :D !


Само по отделно се вършат

Ако под цензурирането на - е*ане се крие СЕКС ( социален експеримент за контрол на съзнанието ) :) :) :)