PDA

View Full Version : Объркан съм ..



Bendji
06-05-2012, 17:45
От няколко години влизам тук и чета,но не ми се е налагало да пиша,но мисля,че имам проблем и съм доста объркан.От няколко години познавам едно момиче П.,но никога не сме имали ,кой знае какви отношения.Преди почти година,се разделих с едно момиче,с което бях повече от 2 години,преди нея имах лоша слава,и след като тя ме остави ,станах същия както преди.Общо взето не ми пукаше кой знае колко за момичетата,с които излизам ,лягам и т.н.Преди няколко месеца ,започнах да излизам с това П. но само като приятели,тя е 4 години по-малка от мен,и не гледах на нея по различен начин освен като приятелка.Но ние излизахме доста и на мен ми стана доста приятно с нея,исках нещо повече ,тогава тя ми каза ,че няма как да има връзка с момче като мен.Ние излизахме заедно,но повече се забавлявахме,не се бяхме опознали и т.н. Ходехме по дискотеки,кафета,смеехме се през повечето време.Това беше преди около 7месеца,аз и казвах,че наистина я харесвам,но тя ме режеше постоянно и аз спрях да се опитвам.Тогава тя започна,да излиза с най-добрия ми приятел,защото бях заминал за 1 месец и го питаше уж как съм и т.н.Но тя започна да го харесва,както и той нея,аз му бях казал,че сме само приятели ,защото имах връзка тогава с друго момиче.И те решиха да бъдат заедно,първия им месец всичко беше наред,но после почнаха много да се карат,тя почна да ми се оплаква като се върнах.Започна да остава във вкъщи ,говорехме по цяла нощ,опознахме се доста.И тя ми каза,не си такъв за какъвто те смятах,добро момче си просто ,не искаш да те наранят или нещо от сорта.Започна да остава все по често във вкъщи.Моя приятел започна да се ядосва,почнаха те много да се карат и се разделиха.Аз й говорех,че той е добро момче и т.н ,исках да се оправят защото се искаха,но когато започнах да ги "сдобрявам" разбрах,че съм влюбен в нея.Исках я само за мен,исках да говоря с нея постоянно,да е само при мен.Казах й ,че я искам ,но няма да застана срещу приятеля си и ,че тя трябва да бъде с него.Тя се върна при него,но продължиха да се карат,тя пак започна да идва при мен,и аз й казах,че не мога така ,че имам чувства към нея,и че е по-добре да се отдръпна от нея за известно време.Тогава тя се разплака и каза,че не иска да ме загуби и ,че ме иска в живота си.Тогава започнаха проблемите,тя не знаеше кого иска,идваше при мен ,после при него (не е спала с нито един от 2ма ни),но оставаше при нас.Аз се побърках исках я само за мен,тя каза,че е иска и мен и него ,не можела да вземе решение ,но един ден ми каза,че е сигурна ,че иска мен.Аз много се зарадвах ,защото съм доста искрен с нея,но тя отново си промени решението.На мен ми писна да ме разиграва и й казах,че явно иска да сме само приятели,но я е страх да не ме загуби ако се съглася с това,и че няма проблем и явно нищо няма да стане.Той й каза същото,сега и 2та се отказахме от нея.Днес се видях с нея ,и нещо се шегувах и й казах "вече ти мина май и към 2ма ни" .. и тя каза "не е така ,явно вие вече не ме искате",не знам какво да правя да се опитам ли да бъда с нея или да се откажа,а моя приятел не я иска ,чак толкова ,колкото аз ,но съм много объркан .. :(

Sevdito
06-05-2012, 17:50
По-добре се откажи.Няма смисъл.

Elli *
06-05-2012, 17:55
Мдаа.. говори с приятелят си .. Сиг е по- добре и за двама ви да не се навъртате около нея ... ако наистина харесваше ( обичаше ) някой от вас, нямаше да се чуди

Bendji
06-05-2012, 18:38
еми да ама я искам мисля постоянно за нея .. от доста време не съм имал такова увлечение към момиче и най-вече, да ме реже постоянно..

marin4itu
06-05-2012, 18:46
Човек, не си заслужава..

DisappointedDreamer
06-05-2012, 18:46
Откажи се. Не знае какво иска, няма да се получи.

tuzaro
06-05-2012, 18:52
А защо не е спала с нито един от двамата?

Bendji
06-05-2012, 19:10
Еми да май ще се откажа,колкото и да не искам.А за спането с мен не спа,защото аз не исках! Исках тя да изпитва същото към мен и да не е само секс,а нещо повече,а моя приятел е с някакви принципи за секса,които не разбирам много ..

tuzaro
06-05-2012, 19:13
Е тва е решаващия фактор, ако беше спал с нея щеше да имаш много повече точки от твоя приятел, и следователно щеше да избере тебе.

SuperSizee
06-06-2012, 12:20
еми да ама я искам мисля постоянно за нея .. от доста време не съм имал такова увлечение към момиче и най-вече, да ме реже постоянно..

Мене това рязане ме кара да я имам ... а както каза момчето над мене, ако беше спал с нея нямаше да се стига до това да избира дори.

AnOHuMeH
06-06-2012, 12:44
Как ще го карате да се отказва като дори не знаете какви са неговите чувства? Съветвам те да забравиш какво се е случило и да започнеш от начало, разбира се ако имаш чувства към нея и наистина я обичаш. Точно това е смисъла на любовта :)
Не слушай какво ти пишат другите, не слушай и мен ! Направи каквото казва сърцето ти..

Bendji
06-06-2012, 15:16
Еми да ама искам следващия път ,в който правя секс ,да съм влюбен в момиче ,както и тя в мен ,затова не исках да спя с нея.Не я обичам все още ,но пък ме кара да се смея,да се усмихвам постоянно,предишното момиче с което бях доста ме нарани,и почти година не позволявах на никой да ме опознае и да стане важна за мен.Но това момиче ме подлудява,днес ходих да я видя в училище ,защото тя все още учи ,прави се на недостъпна.Аз се ядосах и си тръгнах ,после ми звъни айде да се видим ,после пак и ей така ме забърква,а моя приятел вече не я търси и няма контакт с нея !!

SuperSizee
06-06-2012, 15:23
Всеки е нараняван, както е в живота, падаш ставаш и продължаваш. Може да не достигнеш до желания резултат, но не можеш да си позволиш да НЕ опиташ.

AnOHuMeH
06-06-2012, 15:51
Еми да ама искам следващия път ,в който правя секс ,да съм влюбен в момиче ,както и тя в мен ,затова не исках да спя с нея.Не я обичам все още ,но пък ме кара да се смея,да се усмихвам постоянно,предишното момиче с което бях доста ме нарани,и почти година не позволявах на никой да ме опознае и да стане важна за мен.Но това момиче ме подлудява,днес ходих да я видя в училище ,защото тя все още учи ,прави се на недостъпна.Аз се ядосах и си тръгнах ,после ми звъни айде да се видим ,после пак и ей така ме забърква,а моя приятел вече не я търси и няма контакт с нея !!

Според мен тя се прави на недостъпна само пред други хора/приятели. Щом после ти звъни да се видите :) . Излезте на кафе, поговори с нея и може да потръгнат нещата. Струва си да опиташ, да не кажа - длъжен си да опиташ

Bendji
06-06-2012, 16:08
Ами не,не го прави заради други просто аз не съм момче ,което могат да мотаят и може да ми е доста кофти,но няма да й го покажа.И когато се държи така и аз се държа кофти с нея и то доста :D Да детска работа е нейното,но пък ще видим де,няма да й се моля,но не знам какво да направя,попринцип знам как да спечеля дадено момиче,но тя доста ме обърква..

SmilezZz
06-06-2012, 17:04
На тебе ти е казвала, че те иска и е убедена в това - на него също. Тя остави в мен впечатлението, че не само не знае какво иска, но и е някаква лигла, обичаща света да се върти около нея. Няма как просто да те иска, а постоянно да си променя решенията и да отива, и при него. Според мен сте постъпили много добре, не се занимавайте с нея ,само ви върти на малките си пръсти.

Bendji
06-06-2012, 21:40
Мерси ,на всички ,но няма смисъл вече :) Те са се разбрали двамата тя искала само него,нямала нищо към мен бил съм й само приятел ..

notlike
06-06-2012, 22:43
Браво, евалата! Не знам дали бих ти дал точния за теб отговор, но това, което си направил, е значимо. Самият факт, че си жертвал доста голяма част от времето си, но въпреки това си останал верен на приятеля си, те прави голям човек. Надявам се той да го оценява, защото мисля, че такива приятели са кът за всеки един и се броят на пръстите на едната ръка. Навярно ти е тъпо, но пък излез като победител от ситуацията - не предаде никого и се жертва в името на близък човек. Един ден сигурно ще бъдеш възнаграден за всичките си усилия :) Успех занапред!

Noja
06-06-2012, 23:41
Подкрепям горното мнение останал си Човек като не си прецакал приятеля си, явно не си никак толква лош за колкото се представяш.