PDA

View Full Version : Настроенията ...



don't say anything.
06-05-2012, 18:20
Здравейте. Извинявам се , ако има такава тема, просто не съм търсила, признавам си.
Какво смятате за промяната в настроенията? Случвало ли се е вашата половинка да си излее гнева върху вас и как реагирахте? Като цяло, смятате ли, че това е правилно - да се държиш с човека до вас, в зависимост от настроението ви?

SmilezZz
06-05-2012, 18:34
Случва се..

На мен също ми се е случвало, не съм обърнала кой знае какво внимание. Тъй като след като се поуспокои говорихме , извини ми се и всичко 6.

don't say anything.
06-05-2012, 18:36
А ако се случва сравнително често? :/

anonymous708973
06-05-2012, 18:53
Случвало се е той да си го изкара на мен, случвало се е аз да си го изкарам на него.
Опитвам се да не е така и предпочитам да не му се обаждам, ако съм кисела. Сигурна съм, че и той се въздържа.

Ако се случва често, с рязък тон му заявяваш, че не си му майка да му търпиш тийнейджърските изблици и или ще се държи като мъж и ще се контролира, или не виждаш как може да се разберете. Това обаче е краен ход - преди това трябва достатъчно пъти да си обяснила, че не ти е приятно и чрез мило поведение да го накараш да се чувства гузен (както и трябва) и да се извини. :)

marilyn
06-05-2012, 20:20
Не обичам хора, които редовно "си го изкарват на другите". Никой не е длъжен да търпи лошото настроение на другия. Няма лошо да отидеш, да споделиш, да разкажеш кво те мъчи. Ама да дойде някой и да ми прави скандали или да се заяжда заради тва, че друг го е ядосал или да си мени настроението през 5 мин... айде не мерси...

fenkaaa
06-05-2012, 22:22
Разбира се,че се е случвало.Пък и аз съм от хората,които са тип "дразнител" и все когато не е в настроение,без да си искам го провокирам с нещо,че да му стане още по нервно,но пак казвам,без да си искам. :D Ами всъщност,тъпо е,мразя я тази промяна в настроенията .. !

TheBeliever
06-06-2012, 04:11
Случва се аз да си го изкарам на него, но обратното не. Той е безкрайно търпелив и уравновесен.

Какво да правиш като се случи... Както предложи Пантерката - опитай с добро. Не скачай насреща му и не му се цупи защото ще се скарате за някоя глупост. Спокойно му обясни, че разбираш, че е ядосан/изнервен за нещо, но не разбираш защо се държи така с теб, след като ти нямаш вина за случващото се. А като се успокои може да повдигнеш въпроса за честите му изблици и за това, че не ти е приятно все ти да отнасяш лошите му настроения.

Violenza
06-06-2012, 05:13
Случва се аз да си го изкарам на него, но обратното не. Той е безкрайно търпелив и уравновесен.

Същото.
Но се старая да се случва мноооого рядко, наистина е много неприятно. Подобно поведение от мъж би ме отблъснало. Променливите настроения и изблиците са типични за девойка с пмс, не за някой, който претендира, че има пишка между краката.

marin4itu
06-06-2012, 15:14
И на мен и на приятеля ми ни се е случвало, но след като се скастрим един друг, че не е редно, се успокояваме.

SuperSizee
06-06-2012, 15:27
А ако се случва сравнително често? :/

това зависи от тебе, колко често ще се случва и как ще си изкарва ядът на тебе. Позволиш му да го прави често, значи ще му стане навик и няма да закъснее момента в който ще усетиш някой шамар.

Трябва да му кажеш, че ти не си виновна за всичко и ако иска да си изкарва яда да отиде да тренира нещо, защото не само той има проблеми. И за какво най-често си изкарва ядът той ?

don't say anything.
06-06-2012, 16:00
това зависи от тебе, колко често ще се случва и как ще си изкарва ядът на тебе. Позволиш му да го прави често, значи ще му стане навик и няма да закъснее момента в който ще усетиш някой шамар.

Трябва да му кажеш, че ти не си виновна за всичко и ако иска да си изкарва яда да отиде да тренира нещо, защото не само той има проблеми. И за какво най-често си изкарва ядът той ?

Тренира. Да речем просто кофти настроение, умора...
Аз му казах, че не съм му няк'ва кукла, върху която да си излива агресията и т.н., ама няма ефект..

xoxi
06-06-2012, 16:22
Изразяваме емоциите си един пред друг, но никога един НА друг.
Случвало се е да се заядем с другия, просто защото ни е криво, но не сме си позволявали повече от това.

SisiStrange
06-06-2012, 18:28
Понякога аз го правя. Общо взето, рядко.

DarkTemplar
06-06-2012, 18:52
Старая се когато съм във връзка да си сдържам емоциите, защото не понасям кресльовци и истерици, особено когато се пенят на половинката си. Както и по-горе се спомена, подобно поведение е неприемливо за мъж.

Вместо да се карате, правете повече секс, значително по-полезно (а и приятно) е.

ShtrudeL
06-06-2012, 19:25
Не помня да съм си изкарвала лошото настроение върху любим човек, защото ако ми се е случило нещо, което да ме е подразнило, като си видя човечето и забравям за всичките гадости. Т'ва е.