PDA

View Full Version : Пиърсинг на интимни места.



mery_janee
06-06-2012, 13:29
Здравейте! Аз съм момиче на 18 и съм решила да си направя надклиторен пиърсинг, колкото и щуро да звучи. Та въпроса ми е дали някой от вас може да ми каже какви инфекции могат да се получат и колко време няма да мога да правя секс. Няма да ви питам дали боли, защото ми е ясно, че ще боли. :D Благодаря ви предварително! :)

ShtrudeL
06-06-2012, 13:32
Темата е по-скоро за козметика и диети нищо, че е ъъ на интимна тематика.
виж тук http://forum.piercing-bg.com/viewforum.php?f=11&sid=d5ced4a28fcda408150faba1ead9267c

IseeDEADbodies
06-06-2012, 14:13
Естествено, че може да се развие инфекция. Дори от пиърс на ухото може да стане инфекция. Все пак това е чуждо тяло към което различните организми я се адаптират, я не. За времето без секс логично ми звучи докато не спадне отока. Не съм много запознат, за т'ва няма да изказвам ултра-компетентни мнения. За протокола, лично аз не съм фен на тая идея, човек да си дупчи достойнството.. Нито бих си направил, нито би ми харесало да видя такова нещо по момичето с което съм.

П.П. - Темата ти и на мен ми се струва в неправилния раздел.

AnOHuMeH
06-06-2012, 16:02
Едва ли ще вземеш на сериозно моето мнение, но аз ще ти го напиша :)

Помисли си добре дали си струва. Представи си, че се развие каквато и да е инфекция, тогава секса ще е ограничен максимално ! Едва ли ще привлечеш вниманието на някой с тази тенекия, даже аз като момче се отвращавам от такива неща. Това са пълни простотии според мен и едва ли родителите ти са съгласни с това :). Това е мнение, не е с цел да те обидя или да те критикувам. Не слушай мен, помисли малко с главата си и послушай себе си !