PDA

View Full Version : От време на време...



ShtrudeL
06-06-2012, 16:39
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О
5. Ходите ли на църква по собствено желание?
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?
11. Никога не съм играла на шише. :/
12. Страхувате ли се от доктори?
13. Да спра ли?

bootyboy
06-06-2012, 16:53
лошо
ми е

ShtrudeL
06-06-2012, 16:58
лошо
ми е

http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif

bootyboy
06-06-2012, 17:00
добре че ти си добричка
щрудиии

yakuza_
06-06-2012, 17:04
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).

Бих признал на наще, че еба сестра си и не ми пука, защото не сме били брат и сестра никога.

2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.

На моето погребение ще има шведска маса и няколко авери/роднини ще кажат нещо забавно за мен и това е.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О

Още не е започнало.

5. Ходите ли на църква по собствено желание?

Не, нито по мое, нито по чуждо, сектантско е.

6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?

Не.

7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.

Наще го правят.

8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3

Че още ги сърби четала.

9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?

Защото са спрели или не им се чистят косми.

10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?

Мисля, че е време да ги вакумираме.

11. Никога не съм играла на шише. :/

А на пролет ?

12. Страхувате ли се от доктори?

Не, винаги ти помагат (или поне трябва да е така)

13. Да спра ли?

Ако под това имаш предвид да спреш с тия гей теми, да спри.



куррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррррррррррррррррррррррр ррррр

bootyboy
06-06-2012, 17:11
http://i.imgur.com/LXGsE.jpg

ShtrudeL
06-06-2012, 17:31
авв <3
уф за прекалено много неща си мисля ;<
май имам следменструален синдром :3
и искам да ме гушкат ;<

li0n
06-06-2012, 17:35
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно). Eдва ли много сурово. Макар че със сигурност ще ми стане много гадно и няма да го забравя.
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга. Като например носенето на черни дрехи ли? Не разбрах въпроса много добре..
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О Не. Има много време дотогава. :D
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О Не. Живота е дълъъъъъъг. тралала
5. Ходите ли на църква по собствено желание? Последно ходих на Гергьовден с леля ми да запалим свещички. Абе не ходя често.
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем? Не.
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н. Може би, защото са от толкова много време заедно, че вече са си омръзнали до някакъв предел. Не всички са така обаче..
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3 Майката на баща ми, която не мога да нарека своя баба, е "модерна". Другите се обличат ежедневно, само при поводи слагат грим. Едната ми баба е певица и работата и го изисква това да се гримира, да си прави прически и прочее. Тя е най-яката баба :love:
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си? Поради различни причини. Някои не обичат животните, други са алергични, трети просто нямат възможност. Аз имам чау-чау.
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи? Това са хора, които са много завистливи и злобни. Mисля, че са прекалено заслепени от околните и техните проблеми, и това определено им пречи да бъдат щастливи.
11. Никога не съм играла на шише. :/ Милата. :D
12. Страхувате ли се от доктори? Ако се страхувах, нямаше да говоря с дядо ми и с майката на приятеля ми.
13. Да спра ли?Не, перфектно е за убиване на скуката!

едит-10. въпрос.. консервени хора?!

ShtrudeL
06-06-2012, 17:46
едит-10. въпрос.. консервени хора?!

а.к.а консервативни ^^

bootyboy
06-06-2012, 17:55
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О случва се
5. Ходите ли на църква по собствено желание?
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем? изобщо, обичам нощта
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си? защото няма да има хигиена, а косми миризми мръсотия .изгризани столове що се отнася до кучетата
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи? Не, само зимата някой да ги обгрижва не мисля че им е добре
11. Никога не съм играла на шише. :/ май съм участвал
12. Страхувате ли се от доктори? Зависи за какво става дума
13. Да спра ли? НЕ

bootyboy
06-06-2012, 17:58
http://i.imgur.com/gtMzj.jpg

RagioL
06-06-2012, 18:48
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).
Най вероятно не бих казал нищо.

2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.
А на мен ми струват ненужни. А колкото до окултни глупости да ти предложа някой гримуар за четиво? :D

3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :ОГледам да държа подобни мисли извън съзнанието си.

4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О
В смисъл?

5. Ходите ли на църква по собствено желание?
Нито по собствено, нито ако ме карат.

6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?
Правил съм доста пъти.

7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.
Не мога да ти отговоря на въпроса.

8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки.<3
Не се замислям по въпроса.

9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?А ти имаш ли?
А ако нямаш искаш ли?

10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?
Какво ще да каже консервените хора?(все пак да сме точни)

12. Страхувате ли се от доктори?
Не просто мразя да ходя на лекар.[/QUOTE]

13. Да спра ли?

nIkEnCeTy_bE
06-06-2012, 19:35
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно). Смятам, че точно тая възраст е удачна, за да ми кажат, че съм осиновена.
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга. Ритуали? Какво имаш предвид? На една смърт се ходи с цвете. Човека е поставен на едно легло/маса, открит и хората го кичат с цветя, целуват го примерно ако са по-близки, и казват "Бог да го прости" и така. После сядат тихичко и слушат как другите го оплакват. Да, доста е тъжно. След това отиват на гробищата, погребват го, връщат се и сядат на софрата. А за ходенето на гробищата след 3 дена, седмица, 9 дена, месец, 3 месеца и т.н - да, смятам, че е нужно. Носенето на черни дрехи също. В това няма нищо лошо, освен, че е тъжно да.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О - Не, определено няма да подражавам на родителите си. Възпитали са ме добре, отгледали са ме добре, но самият техен живот, който се е отразява и на мен не е добър.
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О - Не.
5. Ходите ли на църква по собствено желание? - Да.
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем? - Да, но искам да преодолея тоя страх.
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н. - сега гледам майка ми с приятеля и и ми е странно. И честно казано не бих го възприела дори за други хора. Някакси ми е странно да гледа баба и дядо, седнали на пейка, хванати за ръка се целуват, ддз.
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3 - Смятам, че е готино. Поне не стоят у тях с някоя баба от съседната улица и да си оплакват живота. Поне го правят на вънка. дано и аз на тяхната възраст да мога да ходя по концерти, насам натам, хубаво е. :)
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си? - Първо, не е по възможностите на всеки. Не само по отношение на пари, подръжка, но и ако си в апартамент е малко кофти. Изисква грижи.
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи? - Не.
11. Никога не съм играла на шише. :/ - изпуснала си. хаха
12. Страхувате ли се от доктори? - Самата аз искам да съм лекар-хирург, но с този страх от кръв, къде отивам, може би?! хахаха та честно казано много се страхувам за здравето си и като ми има нещо предпочитам да отида. Не бих казала, че се страхувам, но миризмата на болници ме депресира.
13. Да спра ли?
10 букви...

ShtrudeL
06-06-2012, 20:17
Ритуали? Какво имаш предвид? На една смърт се ходи с цвете. Човека е поставен на едно легло/маса, открит и хората го кичат с цветя, целуват го примерно ако са по-близки, и казват "Бог да го прости" и така. После сядат тихичко и слушат как другите го оплакват. Да, доста е тъжно. След това отиват на гробищата, погребват го, връщат се и сядат на софрата. А за ходенето на гробищата след 3 дена, седмица, 9 дена, месец, 3 месеца и т.н - да, смятам, че е нужно. Носенето на черни дрехи също. В това няма нищо лошо, освен, че е тъжно да.

Не бее мфф :3
Чело съм, че след като почине някой не трябва да се къпеш няколко дена и да переш дрехи, защото мръсната вода отивала в гроба му ;х или че трябва да оставиш някоя крушка да свети през нощта, илии че ако падне храна на земята, не трябва да я вдигаш веднага или да я пипаш веднага и всякакви такива. Много са тегавички тея неща. И хем си мислиш, че са глупости и не искаш да ги правиш, хем те гризе вътрешно...

nIkEnCeTy_bE
06-06-2012, 20:21
Не бее мфф :3
Чело съм, че след като почине някой не трябва да се къпеш няколко дена и да переш дрехи, защото мръсната вода отивала в гроба му ;х или че трябва да оставиш някоя крушка да свети през нощта, илии че ако падне храна на земята, не трябва да я вдигаш веднага или да я пипаш веднага и всякакви такива. Много са тегавички тея неща. И хем си мислиш, че са глупости и не искаш да ги правиш, хем те гризе вътрешно...

Това са глупости. Аз такива неща не съм правила, предвид, че загубих родител и не бих го правила, струва ми се ненужно, специално това. Аз знам, че е е хубаво да гледаш телевизия, да слушаш музика първите 3 дни, заради душата на мъртвия, и не го правих.

RedArmy
06-06-2012, 20:27
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно). Първо ще се ядосам много жестоко, защото често съм първосигнален, но после най-вероятно ще простя.
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга. Ако става въпрос за мой роднина - ще се постарая да ги спазя доколкото мога, а на моето погребение не ми пука какво ще става.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О Искрено мечтая да се случи
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О Да.
5. Ходите ли на църква по собствено желание? Не обичам да ходя на църква и не съм ходил от години, но не съм атеист. Вярвам, че ще има справедливост за всеки рано или късно.
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем? Не, дори най-много ми харесва.
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н. Честно казано и аз не съм виждал. Но може би не го правят, защото не е уместно пред хора.
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3 Възрастта ги комплексира и искат да покажат, че все още не са за изхвърляне. Като цяло ме дразнят такива гледки.
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си? Ако някой иска, но няма възможност, мога да го разбера, защото и аз съм така. Но има хора, които просто не обичат животните, егоисти, които не обичат нищо друго, освен себе си. Дори съм заобграден с такива. Смърт за такива боклуци и саможивници.
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи? По своему, да
11. Никога не съм играла на шише. :/ И аз, най-малкото защото никога не бих се целувал просто така с някоя. Но съм гледал обаче.
12. Страхувате ли се от доктори? Не, майка ми е медицинска сестра и донякъде съм свикнал с тях, но не харесвам болниците.. сивата обстановка в тях.
13. Да спра ли? Не.

Дори не знам защо отговорих на това, но обичам да отговарям на такива "лексикони" :D

bootyboy
06-06-2012, 20:32
на въпроса: Да спра ли? Не.
повечето отг са такива все едно ви прави Свирка http://i.imgur.com/1LlXg.gif

RedArmy
06-06-2012, 20:35
Кой за каквото си мисли :D Аз говорех за въпросите и темите от тоя сорт.

k-t s
06-06-2012, 20:41
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).


-Ще им благодаря,че въпреки това са ме отгледали и са ми помагали винаги.Няма да се сърдя.


2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.

-Кофти е,когато и без това гадната причина да са събрани един куп хора там,да дойде някоя баба и да започне да опява половин час...засилва стреса/тъгата до небето ненужно

3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О

-Надявам се на нормален живот-семейство,деца,кариера и да бъда добър родител като цяло.

4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О

-Не

5. Ходите ли на църква по собствено желание?

-Много рядко

6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?

-Не

7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.

-При някой двойки с времето тръпката изчезва и просто не се привличат по този начин,просто са свикнали един с друг

8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3

-Една жена е хубаво да се поддържа,но в рамките на нормалното.Като мине 60така и има внуци ще и отива повече да се грижи за тях , а не да се гримира и да скитосва по улиците

9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?

-Просто не обичат животни.Не ги разбирам

10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?

-По свой си начин сигурно са щастливи щом са решили да си живеят с правилата,които сами си налагат.

11. Никога не съм играла на шише. :/

-Трябвало е да опиташ като си била на 14-15...сега май си пораснала вече

12. Страхувате ли се от доктори?

Като знам какви хора стават лекари и се дипломират с 3ки...май не е много сигурно вече дали ще те излекуват или ще ти навредят още повече.

13. Да спра ли?

-никога

-----------------

mrazqkindergarten
06-06-2012, 21:06
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).-Ами... би ми станало гадно, но след време сигурно ще го приема... Нямам друг избор.
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.-Не искам да мисля за това сега, най-много ме е страх от смъртта.
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О-Мислила съм как бих възпитавала детето си, но като цяло всичко това ми се вижда твърде далеч, а и не мога да съм сигурна, че ще се случи, така че... не е като да ми е първа грижа.
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О-Да...
5. Ходите ли на църква по собствено желание?-Не обичам да ходя на църква, но го правя само на празници общо взето...
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?-В днешните времена... да, определено.Сигурно защото съм момиче.
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.-Може би смятат, че е минало времето за тези неща.. :D А може и да не се обичат.
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3-Смешни са ми.Не смятам, че така си прикриват възрастта.
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?-Не обичат животните може би... И аз не искам да имам домашен любимец вкъщи. :D
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?-Щастливи са, просто имат по-различни възгледи.
11. Никога не съм играла на шише. :/-И аз, много тъпа игра. :D
12. Страхувате ли се от доктори?-От зъболекари най-вече.
13. Да спра ли?-Не.

готини въпроси :D

ShtrudeL
06-06-2012, 21:11
аввв как ми потръгна темата :О Мога да се сетя и за други работи по-късно, обичам ви :*

http://data.whicdn.com/images/30042063/100275529173637907_d1BhWWDe_c_large.jpg

bootyboy
06-06-2012, 21:24
http://i.imgur.com/G3LEt.gif

ShtrudeL
06-06-2012, 21:32
Нещото, което ме кара да настръхвам винаги! И някак ми вдъхва позитивизъм. <3


vbox7.com/play:66c87c8afa

агх...обичам Буковски.. <3

Your life is your life
don’t let it be clubbed into dank submission.
be on the watch.
there are ways out.
there is a light somewhere.
it may not be much light but
it beats the darkness.
be on the watch.
the gods will offer you chances.
know them.
take them.
you can’t beat death but
you can beat death in life, sometimes.
and the more often you learn to do it,
the more light there will be.
your life is your life.
know it while you have it.
you are marvelous
the gods wait to delight
in you.

r19
06-06-2012, 21:58
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).
Незнам как ще реагирам, едно е на думи(мисли), съвсем друго е в реалността.
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.
Не мисля, но е кофти тема, даже веднъж не гледах телевизия и не слушах музика в определен период заради това..
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О
Да, предполагам, че ще приличам на тях.
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О
Понякога
5. Ходите ли на църква по собствено желание?
Не
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?
Даже обичам. . .
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.
Незнам
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3
Моята баба не е модерна и си я обичам : )
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?
Скъсани столове, пердета, дивани и косми
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?
Зависи от тях самите.
11. Никога не съм играла на шише. :/
Не е късно
12. Страхувате ли се от доктори?
Да
13. Да спра ли?
Продължи.
десетбукви

ShtrudeL
06-06-2012, 22:04
Прииска ми се да имам котка/куче по-силно от колкото искам обикновено, както и да се разхождам с Някой под ръчичка в тъмното. <3

bootyboy
06-06-2012, 22:24
http://i.imgur.com/D5J8Y.jpg
http://i.imgur.com/JDkam.gif

ShtrudeL
06-06-2012, 22:28
оф компютъра ми забива моШно и не ми се спи и ми се пие нещо :>

Но да продължим:

1. Случвало ли ви се е да отидете да гледате филм (да отправите такова предложение) с някой и... наистина да гледате филм без задни мисли? ^^ Или например да готвите заедно, за се цапате с часове... и толкова. Но и двамата да знаете, че се привличате един друг. ^^
2. Гледали ли сте A Lot Like Love? :3 Не ме интересува ако не сте, трябва да сте. Във филма на няколко пъти момиченцето казва на момчето в най-готините сцени (примерно когато трябва да се целунат, да направят някоя крачка), та казва му: "Не го разваляй." (т.е. момента). Случвало ли ви се е нещо такова? Да ви е толкова приятно с някой, че да искате да запазите чувството на... 'трептене на барабани' както в 'Как се запознах с майка ви' в епизода, когато толкова искат да се изчукат и двамата (добре де... образно казано ^^), но не се и целуват, а просто доближават много близо лицата си едно до друго с идеята, че най-хубавото на първата целувка е прелюдието към нея. И наистина е така. *развълнува се* Абе сещате се... и да не се, дано сте ме разбрали поне на половина ^^
3. Явно въпросите ми са на сексуална/любовна тематика, та в този ред на мисли: Мислите ли, че чукането е романтично колкото вечерите на свещи? (да, знам че задавам тъп въпрос, тъй като е по-романтично, но все пак ^^) Кое нещо е романтично? *вълнува се* (искам да съм на покрива на огромна сграда right now <3
4. Забравих си скобата в горния въпрос, но не обичам да се връщам назад. (Излъгах. Аз постоянно се връщам назад, но ЩЕ СЕ ОПРАВЯ!) Тук няма да има въпрос, защото 4 е грозно число.
5. Обичате ли да получавате подаръци>? Аз не обичам. И все пак ако имате важен ден (не говорим специално за рожден ден) и ако не получите подарък от близък човек ще се разстроите ли? А обичате ли да подарявате? Кое е по-важно? Да даваш, или да получаваш? Да обичаш или да бъдеш обичан?
6. Въпрос в следствие на 5=> Задължително ли е в една връзка единия да обича повече, както се казва от другия? Вярно ли е, че единия обича, а другия се остава да бъде обичан? Не е ли обидно? Глупаво? Егоистично? Как се преодолява това, ако е факт?
7. Защо всички твърдят, че не вярват в окултните глупости и суеверия (с което ме дразнят, щото не са прави), а си плюят в пазвата, чукат на дърво и не минават под табели? Защо когато стане нещо, казват "О, боже!"
8. 8 ми е любимото число. Като малка ми беше най-омразното, защото го пишех грозно и криво и като цяло не можех и до ден днешен го пиша с две кръгчета. Като тати. Той ги пишеше така. Като цяло пишеше грозно, но адски подредено и очарователно. Ироничното е, че ме учеше да пиша ъъ с техническо писане (и сега така и пиша, когато не бързам), а самия той пишеше грозно, НО очарователно подредено и стилно. Та, забравих какво щях да питам. А! Да! Но това ще го питам в 9, за да не разваля 8
9. (девет) Защо хората тооолкова често употребяват "Най-много мразя да..." и то за много неща?
10. Десет е кръгло число. К'во? Да! Да! Защо чадърите ни предпазват от дъжда, но не и от калта?

Също така, искам да ви се изфукам, че утре ще гледам 'Ревизьор' с Калин Врачански <3 Обожавам театъра. <3 ОМГ толкова е приказно. <3 Като ходих последния път гледах с еееееей такава зяпнала уста <3 И има толкова златисти орнаменти, а пердетата... ПЕРДЕТАТА са перфектни <3 такова де... завесите :> На село имаме същите... или поне имахме... <3

bootyboy
06-06-2012, 22:35
съжалявам, но по това време всички спим

ShtrudeL
06-06-2012, 22:41
Как може да спите?!
Оф, така е. Хората имат ангажименти.
Аз съм ужасна. :>

bootyboy
06-06-2012, 22:50
някога виждала ли си мачока на живо или на снимка наистина ли би му се отдала

ShtrudeL
06-06-2012, 23:06
Авв колко lovely звучи :3

bootyboy
06-06-2012, 23:24
нещо за щрудката си ли кааза























лека нощ http://i.imgur.com/2ADuM.jpg

Er4
06-07-2012, 00:16
[QUOTE=ShtrudeL;10201974]оф компютъра ми забива моШно и не ми се спи и ми се пие нещо :>

Но да продължим:

1. Случвало ли ви се е да отидете да гледате филм (да отправите такова предложение) с някой и... наистина да гледате филм без задни мисли? ^^ Или например да готвите заедно, за се цапате с часове... и толкова. Но и двамата да знаете, че се привличате един друг. ^^

--- Филм да а това с готвенето...ми не съм готвил с никой :]

2. Гледали ли сте A Lot Like Love? :3 Не ме интересува ако не сте, трябва да сте. Във филма на няколко пъти момиченцето казва на момчето в най-готините сцени (примерно когато трябва да се целунат, да направят някоя крачка), та казва му: "Не го разваляй." (т.е. момента). Случвало ли ви се е нещо такова? Да ви е толкова приятно с някой, че да искате да запазите чувството на... 'трептене на барабани' както в 'Как се запознах с майка ви' в епизода, когато толкова искат да се изчукат и двамата (добре де... образно казано ^^), но не се и целуват, а просто доближават много близо лицата си едно до друго с идеята, че най-хубавото на първата целувка е прелюдието към нея. И наистина е така. *развълнува се* Абе сещате се... и да не се, дано сте ме разбрали поне на половина ^^

--- Очакването е хубаво странното чувство в стомаха също.

3. Явно въпросите ми са на сексуална/любовна тематика, та в този ред на мисли: Мислите ли, че чукането е романтично колкото вечерите на свещи? (да, знам че задавам тъп въпрос, тъй като е по-романтично, но все пак ^^) Кое нещо е романтично? *вълнува се* (искам да съм на покрива на огромна сграда right now <3

---Чукането e секси а вечерята претенциозна

4. Забравих си скобата в горния въпрос, но не обичам да се връщам назад. (Излъгах. Аз постоянно се връщам назад, но ЩЕ СЕ ОПРАВЯ!) Тук няма да има въпрос, защото 4 е грозно число.


---Не е грозно (прилича на платното на лодка) : http://prikachi.com/images/611/4862611W.jpg


5. Обичате ли да получавате подаръци>? Аз не обичам. И все пак ако имате важен ден (не говорим специално за рожден ден) и ако не получите подарък от близък човек ще се разстроите ли? А обичате ли да подарявате? Кое е по-важно? Да даваш, или да получаваш? Да обичаш или да бъдеш обичан?

---Не обичам. Няма да се разсърдя ако не получа подарък от човек който знае че не обичам но ако не знае е друго :D

--- Не обичам и да подарявам понеже ми е адски трудно да избирам подараци

--- Да обичаш или да бъдеш обичан? - Само 1 от 2-те е е недостатъчно

6. Въпрос в следствие на 5=> Задължително ли е в една връзка единия да обича повече, както се казва от другия? Вярно ли е, че единия обича, а другия се остава да бъде обичан? Не е ли обидно? Глупаво? Егоистично? Как се преодолява това, ако е факт?

---Няма как да чувствате едно и също и да гадно е


7. Защо всички твърдят, че не вярват в окултните глупости и суеверия (с което ме дразнят, щото не са прави), а си плюят в пазвата, чукат на дърво и не минават под табели? Защо когато стане нещо, казват "О, боже!"


---- 'Хората са измислили суеверията за да се опитват да контролират случаиностите.' Аз обича случайностите и не мисля че 1 черна котка ще ми развали деня :))


8. 8 ми е любимото число. Като малка ми беше най-омразното, защото го пишех грозно и криво и като цяло не можех и до ден днешен го пиша с две кръгчета. Като тати. Той ги пишеше така. Като цяло пишеше грозно, но адски подредено и очарователно. Ироничното е, че ме учеше да пиша ъъ с техническо писане (и сега така и пиша, когато не бързам), а самия той пишеше грозно, НО очарователно подредено и стилно. Та, забравих какво щях да питам. А! Да! Но това ще го питам в 9, за да не разваля 8

--- Радвам се че сподели :D

9. (девет) Защо хората тооолкова често употребяват "Най-много мразя да..." и то за много неща?

--- Хейтват


10. Десет е кръгло число. К'во? Да! Да! Защо чадърите ни предпазват от дъжда, но не и от калта?

---Калта идва отдолу ;)

heartshapedbox
06-07-2012, 00:25
1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно).

- Би ми станало доста криво, не мога да си го представя на 100 %

2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга.

- Съгласна съм, излишно натъжават близките допълнително. Ако не си показал любов и уважение към дадения човек приживе, няма смисъл да се прави и сега.

3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О

-Не мисля, че ще приличам много на тях. (Което не значи, че отричам това,което те са, напротив даже,безкрайно ги уважавам и обичам)

4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О

-Да, по-скоро, че лети прекалено бързо и в изминалото такова аз не съм направила нищо. Страшно е.

5. Ходите ли на църква по собствено желание?

-Не, изобщо не ходя на църква.

6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем?

-Понякога обожавам, понякога умирам от страх.Зависи от настроението ми и изминалия ден.

7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н.

-Нямам представа, може би са се нарадвали достатъчно един на друг. Може би не искат да афишират сексуалният аспект от връзката си, или просто са улегнали и могат да запазят търпение, докато останат сами.

8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3

-Харесвам модерни баби, радвам се,че са в крак с времето. Обаче моята баба си я искам старомодна-в това и е чара.

9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?

-Алергии, страх от въпросното животно, недостатъчно средства/пространство/време, допълнителна отговорност.

10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи?

-Прекалено много внимават какво впечатление създават наоколо и от страх да не направят нещо нередно/да пропуснат нещо нередно,направено от друг и да го смъмрят/, забравят да се забавляват.

11. Никога не съм играла на шише. :/

-Аз съм играла като по-малка.

12. Страхувате ли се от доктори?

-Страшно много. Знам, че целта им е да помогнат, обаче са ми адски неприятни.

13. Да спра ли?

-Не, давай нататък.

heartshapedbox
06-07-2012, 00:42
1. Случвало ли ви се е да отидете да гледате филм (да отправите такова предложение) с някой и... наистина да гледате филм без задни мисли? ^^ Или например да готвите заедно, за се цапате с часове... и толкова. Но и двамата да знаете, че се привличате един друг. ^^

-Да за филма. В готвенето винаги изникват задни мисли.

2. Гледали ли сте A Lot Like Love? :3 Не ме интересува ако не сте, трябва да сте. Във филма на няколко пъти момиченцето казва на момчето в най-готините сцени (примерно когато трябва да се целунат, да направят някоя крачка), та казва му: "Не го разваляй." (т.е. момента). Случвало ли ви се е нещо такова? Да ви е толкова приятно с някой, че да искате да запазите чувството на... 'трептене на барабани' както в 'Как се запознах с майка ви' в епизода, когато толкова искат да се изчукат и двамата (добре де... образно казано ^^), но не се и целуват, а просто доближават много близо лицата си едно до друго с идеята, че най-хубавото на първата целувка е прелюдието към нея. И наистина е така. *развълнува се* Абе сещате се... и да не се, дано сте ме разбрали поне на половина ^^

-Чувството на очакване определено е страхотно, пеперудките в корема също.

3. Явно въпросите ми са на сексуална/любовна тематика, та в този ред на мисли: Мислите ли, че чукането е романтично колкото вечерите на свещи? (да, знам че задавам тъп въпрос, тъй като е по-романтично, но все пак ^^) Кое нещо е романтично? *вълнува се* (искам да съм на покрива на огромна сграда right now <3

-Има чукане и чукане. В единия случай може да е по-романтично и от най-най-насвещената вечеря, а в другия-колкото връзка за обувки. И не зависи само от човека,а и от начина по който го правите.

4. Забравих си скобата в горния въпрос, но не обичам да се връщам назад. (Излъгах. Аз постоянно се връщам назад, но ЩЕ СЕ ОПРАВЯ!) Тук няма да има въпрос, защото 4 е грозно число.

-Няма да има и отговор тогава :)
5. Обичате ли да получавате подаръци>? Аз не обичам. И все пак ако имате важен ден (не говорим специално за рожден ден) и ако не получите подарък от близък човек ще се разстроите ли? А обичате ли да подарявате? Кое е по-важно? Да даваш, или да получаваш? Да обичаш или да бъдеш обичан?

-Ще ми стане кофти, ако е забравил, че имам повод за получаване на подаръци, а не от липсата на самият подарък.
Обичам да изработвам сама подаръците. Обичам и да ги подарявам, обаче ако предизвикат някакви супер емоционалности от страна на получаващия, се чувствам неловко.
Не може само да обичаш/или да бъдеш обичан/ и да е достатъчно. Просто.Не.Става.

6. Въпрос в следствие на 5=> Задължително ли е в една връзка единия да обича повече, както се казва от другия? Вярно ли е, че единия обича, а другия се остава да бъде обичан? Не е ли обидно? Глупаво? Егоистично? Как се преодолява това, ако е факт?

-Не е задължително. Любовта няма количество-или обичаш, или не.

7. Защо всички твърдят, че не вярват в окултните глупости и суеверия (с което ме дразнят, щото не са прави), а си плюят в пазвата, чукат на дърво и не минават под табели? Защо когато стане нещо, казват "О, боже!"

-Не знам, въпрос на навик или пък подсигуряване, в случай, че наистина суеверията се окажат верни.

8. 8 ми е любимото число. Като малка ми беше най-омразното, защото го пишех грозно и криво и като цяло не можех и до ден днешен го пиша с две кръгчета. Като тати. Той ги пишеше така. Като цяло пишеше грозно, но адски подредено и очарователно. Ироничното е, че ме учеше да пиша ъъ с техническо писане (и сега така и пиша, когато не бързам), а самия той пишеше грозно, НО очарователно подредено и стилно. Та, забравих какво щях да питам. А! Да! Но това ще го питам в 9, за да не разваля 8

-Радвам се за твоето осем и кръгчетата му. :)

9. (девет) Защо хората тооолкова често употребяват "Най-много мразя да..." и то за много неща?

-Защото когато сме афектирани, ъпросното "омразно" нещо излиза пред всички други такива.

10. Десет е кръгло число. К'во? Да! Да! Защо чадърите ни предпазват от дъжда, но не и от калта?

-Защото нямаме обувки от найлонови торбички. Ама пък те много щяха да се хлъзгат и щяхме да падаме целите в калта, а не само обувките ни. Ох, нямам представа.

Ewok
06-07-2012, 06:39
1.
Аз имам чау-чау.

Някак си винаги съм си мислела, че се пише чао-чао и дори не ми е минавало през ума, че всъщност дори не изглежда правилно :Д

NightGuardian
06-07-2012, 07:02
Вие реалното нямате живот.

nIkEnCeTy_bE
06-07-2012, 07:32
оф компютъра ми забива моШно и не ми се спи и ми се пие нещо :>

Но да продължим:

1. Случвало ли ви се е да отидете да гледате филм (да отправите такова предложение) с някой и... наистина да гледате филм без задни мисли? ^^ Или например да готвите заедно, за се цапате с часове... и толкова. Но и двамата да знаете, че се привличате един друг. ^^

- Да.

2. Гледали ли сте A Lot Like Love? :3 Не ме интересува ако не сте, трябва да сте. Във филма на няколко пъти момиченцето казва на момчето в най-готините сцени (примерно когато трябва да се целунат, да направят някоя крачка), та казва му: "Не го разваляй." (т.е. момента). Случвало ли ви се е нещо такова? Да ви е толкова приятно с някой, че да искате да запазите чувството на... 'трептене на барабани' както в 'Как се запознах с майка ви' в епизода, когато толкова искат да се изчукат и двамата (добре де... образно казано ^^), но не се и целуват, а просто доближават много близо лицата си едно до друго с идеята, че най-хубавото на първата целувка е прелюдието към нея. И наистина е така. *развълнува се* Абе сещате се... и да не се, дано сте ме разбрали поне на половина ^^

Да, сладко е. И смятам, че така тръпката е най-силна, а спомена - определено запомнящ се.

3. Явно въпросите ми са на сексуална/любовна тематика, та в този ред на мисли: Мислите ли, че чукането е романтично колкото вечерите на свещи? (да, знам че задавам тъп въпрос, тъй като е по-романтично, но все пак ^^) Кое нещо е романтично? *вълнува се* (искам да съм на покрива на огромна сграда right now <3

- И двете са романтични по своето, зависи с каква нагласа ги приемаш. И не смятам, че винаги вечерята на свещи е претенциозна, обясняване в любов, предлагане на брак и такива неща. Може да е просто вечеря. Това за покрива и аз го искам, тооолкова е романтично, мда.

4. Забравих си скобата в горния въпрос, но не обичам да се връщам назад. (Излъгах. Аз постоянно се връщам назад, но ЩЕ СЕ ОПРАВЯ!) Тук няма да има въпрос, защото 4 е грозно число.
5. Обичате ли да получавате подаръци>? Аз не обичам. И все пак ако имате важен ден (не говорим специално за рожден ден) и ако не получите подарък от близък човек ще се разстроите ли? А обичате ли да подарявате? Кое е по-важно? Да даваш, или да получаваш? Да обичаш или да бъдеш обичан?

- Освен за рожден ден, някой цвете за 8ми март, друго не смятам, че е нужно. Не възприемам подаряването на всеки месец от връзката ви, много ми е глезено. Не държа да ми подаряват, а аз не подарявам. Винаги давай, когато си заслужава, а то ще ти се върне някой ден. И двете са хубаво чувство, стига да е взаимно, защото иначе е тегаво.


6. Въпрос в следствие на 5=> Задължително ли е в една връзка единия да обича повече, както се казва от другия? Вярно ли е, че единия обича, а другия се остава да бъде обичан? Не е ли обидно? Глупаво? Егоистично? Как се преодолява това, ако е факт?

- не е задължително. Просто различните хора, различно го показват. И какво ще рече "се остава"?! Ти, ако обичаш, обичаш не по задължение, защото другият те обича, дай и аз да му отвърна. Това е мъчително, бих казала.

7. Защо всички твърдят, че не вярват в окултните глупости и суеверия (с което ме дразнят, щото не са прави), а си плюят в пазвата, чукат на дърво и не минават под табели? Защо когато стане нещо, казват "О, боже!"

- Аз го твърдя и го правя. хаха

8. 8 ми е любимото число. Като малка ми беше най-омразното, защото го пишех грозно и криво и като цяло не можех и до ден днешен го пиша с две кръгчета. Като тати. Той ги пишеше така. Като цяло пишеше грозно, но адски подредено и очарователно. Ироничното е, че ме учеше да пиша ъъ с техническо писане (и сега така и пиша, когато не бързам), а самия той пишеше грозно, НО очарователно подредено и стилно. Та, забравих какво щях да питам. А! Да! Но това ще го питам в 9, за да не разваля 8
9. (девет) Защо хората тооолкова често употребяват "Най-много мразя да..." и то за много неща? - Навик. Аз казвам не харесвам/не обичам. Не мразя.

10. Десет е кръгло число. К'во? Да! Да! Защо чадърите ни предпазват от дъжда, но не и от калта? - О, Боже! хахахахха



10 буквиииииии

TheManTheLegend
06-07-2012, 09:11
tl;dr
10 beeee

li0n
06-07-2012, 17:58
Някак си винаги съм си мислела, че се пише чао-чао и дори не ми е минавало през ума, че всъщност дори не изглежда правилно :Д

И аз мислех така като бях на.. 8-9? Не помня. След това чак разбрах. :D

Въпрос към ShtrudeL - Защо кучетата и котките се мразят?

ParadOx
06-07-2012, 18:25
...нелогично ми влизат разни мухи в главата и разни теми, които нямат нищо общо една с друга и изобщо с мен, но ей тъй си ги мисля. :О

1. Как бихте реагирали, ако разберете, че сте осиновени? По филмите децата се стряскат и се сърдят, че са им казали толкова късно (разбирайте 16-17-18-19 годишни примерно). Няма как да стане,но ако си представя, че стане- ще се ядосам и ще искам да остана сама за известно време и после чак ще отида да говоря с тях, за да разбера какво и защо..
2. Мислите ли, че трябва да се спазват ритуалите ъъ които се спазват след смъртта на починал човек. Чела съм много на тая тема (защото обичам да чета такива неща ^^ суеверия/окултни глупости) и ми се струват много страшни и много излишни и най-вече - внасят допълнително стрес/тъга. По-скоро да, не си представям да ги пъхат по кашони и да ги заврат под някой мост, колкото и тъпо да звучи
3. Мислили ли сте си какви ще сте като ви дойде времето да сте като родителите си? Т.е. семейни, възрастни, отговорни, с деца, без деца, общо взето всичко, което виждате, че правят родителите ви, да го правите вие. :О Да, мислила съм, но дали ще стане това, което съм си мислила не мога да знам
4. Понякога имали ли сте чувството, че времето ви изтича? :О матура по Философия
5. Ходите ли на църква по собствено желание? Случвало ми се е, но не се определям като религиозна
6. Страхувате ли се да се разхождате сами нощем? зависи къде
7. Защо възрастните/женени двойки не се целуват? Никога не съм виждала женените ми роднини да се целуват, нито приятелите им. Това е много страшно. Аз винаги ще искам (сигурна съм) да съм сексуално радващО се на човека до мен, което включва прегръдките и целувките, сгушването докато спим и т.н. Повече държат на подкрепата и на семейството, отколкото на любовта си, мисля
8. Какво мислите за модерните баби? Тез които се гримирват и си правят прически, обличат се що годе стилно и т.н. Каква трябва да е една баба? Аз мисля, че бабите трябва да са сладки и да правят бисквитки. <3 Филмарки
9. Защо някой хора не искат да имат домашни любимци като кучета и котки в домовете си?
10. Какво мислите за консервените хора? Мислите ли, че са щастливи? не ме кефи тоя въпрос!
11. Никога не съм играла на шише. :/ Ебаси пропуска в детството :ОО .. изпуснала си малко мляскане по екскурзийките в 5-6-7 клас :дд
12. Страхувате ли се от доктори? Само от хирурзи
13. Да спра ли?

^ 13. Не, тъпо ми е, а трябва да уча, дай на няк`ва по-весела тематика 8-)