PDA

View Full Version : КОЛА МАСКА



shaunaa
06-06-2012, 17:21
Здравейте,купих си кола маска. Прочетох инструкциите и там пише,, че след като нанесем крема трябва да сложим лента, но в пакетчето имам две ленти една от нещо като плат и една от нещо като твърд найлон (не мога точно да обясня какви са ) И никога преди не съм си правила нито знам как и нямам кой да попитам, така че бихте ли ми казала коя лента за какво се използва или само коя лента да използвам !!!

AnOHuMeH
06-06-2012, 17:29
Няма значение коя лента ще използваш. Според мен едната е за по - интимни места, но едва ли има разлика. Задължително прочети какъв е крема, ако е топъл трябва да го загрееш с висока температура, но ако е студен загряваш го с дланта на ръцете и се мажеш. :) В противен случай няма да е хубав ефекта, няма да махнеш всички косми. На следващия ден очаквай обрив на мястото, но не се притеснявай изчезва за около ден - два !

ShtrudeL
06-06-2012, 17:49
омг найлона за нищо не се ползва :> Все едно да ползваш отлепящите се хартийки от лепенките. :>
И 'обрив' или по-скоро зачервено си има веднага след това, като на следващия ден изчезва, дори след няколко часа, заивиси. :>

MaLkaTa_LaDy
06-06-2012, 20:42
Щрудел, глупости говориш. "Найлона" е стандартната лента, която си ползват и козметиците. Обрив може да имаш ако си с чувствителна кожа. На мен лично не ми минава бързо. Зачервяването си е задължително. Но лично мое мнение е, че няма да го направиш както трябва. Космите трябва да се дърпат срещу посоката на растеж и кожата трябва да се издърпва за да стои опъната, в противен случай посинява...