PDA

View Full Version : Харесвам го, но той си има гадже...



WhereAreYouNow
06-06-2012, 19:58
Той е на 17, а аз на 15, но си има гадже, което е на неговата възраст. Поддържаме контакт само във фейсбук, защото сме различни смени и вече не се засичаме в училище. Онзи ден го видях, но беше с гаджето си и не можех да отида и да му кажа здрасти, а иначе от начина, по който си пишем бих казала, че не е само приятелски. Почти сигурна съм, че има нещо повече към мен, но явно не иска да го покаже заради гаджето си... Аз от доста време съм си го набелязала така да се каже, дори още преди да си хване гадже сме си писали и сега не знам какво да правя. Мислила съм си да го питам, но при положение, че мога да проваля всичко с един прост въпрос за гаджето му и повече да не поддържаме контакт.... Просто не мога и да си го помисля. Някой, който е бил в такава ситуация да сподели нещо, защото ми е супер гадно в момента.

DisappointedDreamer
06-06-2012, 20:03
Не се бутай между шамарите. Супер гадно ли? Защо? Никой не ти е виновен, че ти не си проявила инациативата и не сте станали нещо повече. Момчето в последствие си е намерило друго момиче. Не се занимавай. Харесай си друг.

WhereAreYouNow
06-06-2012, 20:09
А добре като толкова държи на приятелката си защо пак започна да ми пише? Аз тъкмо го бях забравила...

tuzaro
06-06-2012, 20:33
^ отговора е защото е мъж.

notlike
06-06-2012, 21:00
Логиката ти кърти... това, че си пише с теб, далеч не значи, че те харесва, камо ли че те обича. Още малко и едно :} у фейсбукО ще го превърнеш в сватбена целувка.. яко филм. Не проваляй връзката на това момче, не го заслужава. Това, че когато е имало шанс да се получат работите, си бъркала в носа си или някъде другаде, си е изцяло твой проблем. Време е да продължиш напред и да имаш обеца на ухото.

ULTIMATE
06-06-2012, 21:18
Най-малкото щом си пишете и е повече от приятелски, дори да се получат нещата м/у вас дали няма ти върти на теб същите номера си пише в фб-а с други повече от приятелски? А ако си останала с грешно впечатление относно писането ви и момчето е свястно къде се вреш м/у шамарите като има приятелка както ти казаха.

shmatarok
06-06-2012, 21:20
Не се бъркай вече, изтървала си момента, остави го да е с другото момиче. Т'ва, че ти пише, не е никаква гаранция. И аз имах период, в който си мислех, че се зарибявам с един и че човекът изпитва същите дълбоки чувства като мен, но в последствие се оказа, че той си се държи така с всички и не е имал нищо по-специално от обикновено приятелство. Та, дадох ти го като пример, че дори ти да си мислиш, че с теб си пише по по-особен начин, не означава, че наистина е така.

don't say anything.
06-07-2012, 06:30
А добре като толкова държи на приятелката си защо пак започна да ми пише? Аз тъкмо го бях забравила...

Логиката ти кърти, както казаха. Какво като ти пише? Когато момче е обвързано, не може да си пише с други момичета ли?
Според мен ти просто си въобразяваш, че той има нещо към теб. А ако има и не си казва, сигурно го е страх да не загуби приятелката си, но не ми се вярва. Остави хората да си живеят живота, намери си друг. Аз, ако разбера, че някаква пикла се чуди по форумите как едва ли не да ме раздели с гаджето ми заради нейните прищевки, направо не те виждам.
Както казаха - НЕ се ври между шамарите.

SmilezZz
06-07-2012, 07:29
Откажи се от него.

Сама си въобразяваш и даваш надежди, че има нещо между вас. Не! Той си има гадже, с която са си заедно и се обичат, и това, че ти пише - не означава непременно, че те харесва, осъзнай се.

Имала си шанс - изпуснала си го. Сега си стой на д-то и не се ври между шамарите и не му разваляй връзката. Грешката си е изцяло твоя, че с едно писане - едва ли не изкарваш, че той е влюбен в теб и ти е предложил да се омъжиш за него.

SurfSky
06-07-2012, 07:32
^ отговора е защото е мъж.
Най-точното .... Няма друго какво да се коментира .

IseeDEADbodies
06-07-2012, 09:18
След дъжд качулка !

Като си има възможност, нищо не си направила... сега ревеш ! Остави момчето намира, ей такива като тебе са най-дразнещи - къде ходят да развалят чужди връзки. Нямаш абсолютно никакво право да го правиш ! А т'ва че ти бил писал във фейсбук... :| добра логика !

cyclops
06-07-2012, 09:40
Не им се бъркай. Да си се пробвала докато не е бил обвързан. Не е коректно това, което правиш...

SuperSizee
06-07-2012, 10:06
Аз пък ако съм на твое място искам ли нещо ще го получа. Всички тук ти казват, че не е добре, ако искаш да си с него, но ако нещо може да те направи щастлива, защо да не го получиш. Не е коректно, не е морално, не трябва, не можеш, не трябва да искаш, но и няма да живееш 200 години. Той реши ли, че ще е с приятелката си ти каквото и да направиш никога няма да е достатъчно.

anonymous708973
06-07-2012, 10:09
Щом искаш нещо, работи за него.
Абсолютно се абстрахирай от гаджето му и си го сваляй все едно е свободен. Той, ако желае и ако държи на връзката си, ще те спре. Не си ти заетата, не си ти в ролята на отказващата.

poncho
06-08-2012, 13:59
или просто те пази за резерва ...

kalpazanka
06-08-2012, 15:07
Нямаш интерес към него. Тогава е бил свободен, а ти си спала. Сега е обвързан, а ти си амбицирана, само защото насреща имаш предизвикателство в лицето на приятелката му. Отделно, ако действително го харесваше толкова много, щеше да действаш на момента.

marilyn
06-08-2012, 19:13
Като си има гадже що се занимаваш?
А писането... не го вземай толкова навътре... и аз какви работи съм писала и с кой ли не... и то защото просто имах време за губене...

bloodyred
06-08-2012, 20:49
Според мен пък не му се бутай.. но и не се прави на безразлична, след като го харесваш.. ако и той те харесва наистина, изчакай.. може скоро да скъсат, знае ли се хаха. .ако пък не, продължи напред.. шанс.

YoUcANNOtiMaGiNe
06-08-2012, 20:59
Не се занимавай, то ако трябва да стане нещо, щеше да стане досега..

rusoto_baby_f
06-09-2012, 06:25
Не им се бъркай. Да си се пробвала докато не е бил обвързан. Не е коректно това, което правиш...

Съгласна съм!
Не би се почувствала добре ако си на нейно място, нали? и някой започне да се бърка във връзката ти?..
Така, че не прави това, което не искаш на теб да ти го направят..
Ако момчето е имало интерес за нещо повече, нямаше да бъде с приятелката си..
Остави ги на мира ..