PDA

View Full Version : Колко странно...



БожиятАгнец
06-07-2012, 04:48
Вчера се прибирах от лудият купон, нали, и успях да си хвана метрото (юхууу!). И влизам там във вагона и гледам баба ми. И нали сядам до нея и не си казваме нищо поне няколко станции време. А пред мен някво момче седи, гледа наоколо и се смее. 8-) Личеше му колко е нагърмян. И баба изведнъж ми казва "Много са ти червени очите - където трябва да е бяло е червено." И момчето се смее, нали. И аз никога не бях мислила да използвам сенната си хрема, като коз (хаха), защото съм божий човек, но ето на, направих го. Позволих на Сатаната да проникне в мен. :( И накрая викам "То много хора са така - виж дори момчето *соча го* е така." И той беше много филмиран. После баба изчезна. Е, така просто се изпари.
Дейба тая баба, дейба тия правителствени телепорти.

И излизам от метрото и там има едно момиче. И тя е облечена, като мен. И върви пред мен към моята посока. И почвам да си мисля как трябва да станем приятелки с нея и как трябва да си говорим за секс, мензис и майонеза. И си викам 'Дааа, ще е много готино, ще мога да я гледам как се преоблича. Добре, де, с'я, ако искам това да стане, е така - на теория, какво бих направила? Нещо, което да не е крийпи." И първата мисъл, която ми изникна беше един спомен... ХАХАХАХАХ! Слушайте - аз и една курва сме пред нас и ядем кроасани и някво момиче седи и чака някого. А ние сме пълните пациенти - тя още по пижама и чехли, аз не мога да спра да се смея (и междувременно ям хаха). И даваме на някви помияри от кроасаните и тя пита едно куче дали иска. И после не си спомням кой предложи...Но беше гениално!
Да питаме момичето дали иска. И нали отиваме и я питаме и й мятаме от кроасана на земята и й викаме да яде. ХАХАХАХАХАХАХА! И е някво много иронично и неловко и готино. Не мога да спра да се смея, като се сетя.
Та си мисля за мацката от метрото, дето беше облечена, като мен как ще й предложа някво ядене и ще й говоря, като на куче... И почвам да се смея, да го еба. И тя май чу и почна да се обръща назад, нали, към мен, и почна да забързва крачка. И аз се сетих за нещо смешно свързано с такива ситуации в 9гаг, фейсбук пост как някъв пич...Забравих го, но ще се сетя. И ми се смееше още повече. И после не знам аккво стана с нея, явно и тя се телепортира.

НО! Се запознах с новият си съсед. Държа се много добре с мен... Аз бях в пълната параноя, мислех, че като влизам ще ме наръга с нож или нещо подобно. И там минавме през нещо, като коридорче и лакътят му се докосна в моят и реших, че с'я ще ми ебе майката. Имаше хубав глас. Обаче, най-готиното е, че беше толкова тъмно, че не видях как изглежда. Притеснявам се, че може да не е ариец. :(


Та после ми се губят няколко часа през които или съм си играла с бебе-котенцата и Пери Птицечовката или съм правила секс с алигатори, докато Супер Марио снима.

Обаче! Нали Дерп ще идва у нас днес и си разчистих компютъра. Мда. И гледам някви снимки. На някакво момиче. И се чудя коя е и дали я познавам. И се сетих! Бях я намерила в един сайт и много я харесах. И почнах да мастурбирам на снимките й. Имаше толкова прекрасно тяло, винаги разголена, дълга коса..Беше много евтина. Това също ми харесваше.
И се опитвам да се сетя как се казваше, защото сигурно сега е още по-секси. И се мъчих известно време, ма, не се сетих. :/ И тогава си влизам във фейсбука на другата ми личност, където сталквам други момичета и мастурбирам на тяхни снимки. Та, там одобрявам няква покана за приятелство, щото нали. И гледам...Т'ва е момичето. Да го еба. Съдбата се е погрижила моите гениталии, ръката ми и снимките й да сме заедно. Аз знам къде живее и си мисял някоя вечер да отида там и да я уби...Правителството гледа, Агнецо, контролирай се. Не споделяй плановете си за това как ще завладееш светът - не давай на ЦРУ да разбере. Успокой се. Мдааа...

Губят ми се много часове. Ебаси.

БожиятАгнец
06-07-2012, 04:53
Обаче! Тениската ми е в беда. Мисля, че в тази тениска си изгубих девствеността. И искам да я нося още много години. Как се маха боя за коса (кафява) (която е на тениската от...ммм.. 3-4 години?) от черна тениска?

БожиятАгнец
06-07-2012, 04:54
Аз я сложих в един леген с оцет, сода, белина, сол, прах за пране и вода. Ма, май нищо не става. :/

БожиятАгнец
06-07-2012, 04:57
А, к'ви неща сънувах тоя месец...Малиииииииииииии! Не е реално к'ви неща видях, бе! 8-) Трябва да пусна отделна тема за това някой път, щото аз си ги записвам на хартия. 8-)

Ermic
06-07-2012, 11:24
Абе ти тая баба ти във всеки пост я споменаваш
майка и баща нямаш ли

Mary_Jane_69
06-19-2012, 18:53
TOO MUCH DRUGS

TotallySexy
06-19-2012, 19:06
ххахахахаах Евала АгнеЦ.... :Д:Д:Д:Д един да е малко болен... :Д и на мен ми се случват такива сънища, но обикновено в метрото има динозаври дето отиват на работа... И не мастурбирам на женски снимки :Д

fear4o
06-19-2012, 20:35
Не знам кво друсате, но и аз искам

TotallySexy
06-19-2012, 20:37
Ела... Ако си поговорим малко и си готоФ :)

fear4o
06-19-2012, 20:46
Идвам де, не ми давай зор

TotallySexy
06-19-2012, 20:48
Заразно е... Ще познаеш пътя по това, че е осеян с хора с големи маски, които казват Токсично....

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:14
ххахахахаах Евала АгнеЦ.... :Д:Д:Д:Д един да е малко болен... :Д и на мен ми се случват такива сънища, но обикновено в метрото има динозаври дето отиват на работа... И не мастурбирам на женски снимки :Д

Т'ва не беше сън, лол. 8-) Т'ва ми се случи една вечер, малко бях..неадекватна.Ама съвсем малко. :D

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:14
А за снимките...Винаги може да се поправи. :D

Mary_Jane_69
06-20-2012, 12:20
Т'ва не беше сън, лол. 8-) Т'ва ми се случи една вечер, малко бях..неадекватна.Ама съвсем малко. :D

кажи какво употребяваш и аз да почна
молЯ тЕ!

ohluv
06-20-2012, 12:20
А за снимките...Винаги може да се поправи. :D

Сънувах,че си чатим във фейса и не искаш да ми дойдеш на гости =/

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:23
Сънувах,че си чатим във фейса и не искаш да ми дойдеш на гости =/

Каквооо? Баси как гадно те е излъгал тоя сън! :D

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:24
кажи какво употребяваш и аз да почна
молЯ тЕ!

То да беше едно нещо.. :D

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:28
Бтв т'ва си е моята тема, та да споделя... Много ми е горещо. По една риза съм и пак ми е горещо. И имам сладколед, но ме боли гърлото и не мога да го ям. :/ Сънувах бира.Сънувах и че си слагам няква щипка за коса на гениталиите пред майка ми. :/

Вкарах се вчера в ебаси филма с един човек. Просто не е реално. Вчера бях толкова нещастна. Мина ми, де. 8-) Но бях наистина нещастна. :/

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:33
И да се похваля...Надебеляла съм. Не мога да си влезна в божествената черна рокля. :/

Mary_Jane_69
06-20-2012, 12:39
не е за хвалене мани мани дано си ги свалиш, а аз си мислех, че моите извратени секссънища са нещо ненормално :(

БожиятАгнец
06-20-2012, 12:48
не е за хвалене мани мани дано си ги свалиш, а аз си мислех, че моите извратени секссънища са нещо ненормално :(

Да, бе, много се разсвиних. :D Пък на к'во си направих хубавите крака... Хахаха.
Аaaaa, менЕ никой не може да ме надмине в извратеностите, така че свиквай. :D

Oy7ofCon7roL
06-20-2012, 12:50
Знам ,че ще е интересно ама има много за четене :(

TotallySexy
06-20-2012, 12:59
Агнец.... Лошо... :) Как се поправя със снимките :) яяяяя кажи :))))))

БожиятАгнец
06-20-2012, 13:11
Имах предвид, че винаги можеш да почнеш. 8-) Обаче, ако трябва да помагам...Нямаш проблем. :D

yakuza_
06-20-2012, 13:20
Като един виден представител на невидимото, как определяш протестите против превръщането на горите в ски писти и курорти ?

TotallySexy
06-20-2012, 13:48
Имах предвид, че винаги можеш да почнеш. 8-) Обаче, ако трябва да помагам...Нямаш проблем. :D

Ахххх знаех си, че няма да ме предадеш!!! Веднага почвам тренировкии :)))

БожиятАгнец
06-20-2012, 14:03
Като един виден представител на невидимото, как определяш протестите против превръщането на горите в ски писти и курорти ?

Абе, протестът на Орлов мост беше много як. Някви хора, дето буквално живетя в Борисовата, полуголи, щото са си изпушили дрехите, всеки с бира или алкохол, то вони на чадел, те правят лудото пого насредата на улицата, някви дебели девойки по сутиени цъкат хек отстрани, всеки ти вика 'наздраве' и си личи колко е нагърмян, държи някво листче с неграмотни и неадекватни писаници...Нямаше такава пародия на протест, гей парадите и Уудсток пасти да ядат. И това трябва да се вземе на сериозно, това трябва да олицетвори мнението на обществото. Хе-хе-хе! А куките все едно са се приготвили за кацане на извънземни, с няма такава екипировка, седят на две пресечки разтояние от случващото се, пушат си фасовете, заглеждат девойките и си чешат топките.
И не ме разбирай погрешно - аз съм 'за' каузата, 'за' протестите...Обаче това си беше жива подигравка. Много съм разочарована.

БожиятАгнец
06-20-2012, 14:07
Пък и то половината хора там не знаеха за к'во са дошли - да, не знаеха, че има протест. Бяха там да си правят густото с хипи приятелите си, защото елитът на Борисовата беше там. А, където са те там са всички отрепки. :) Все едно имаше рок концерт или точно гей парад - така се държаха хората и такова беше настроението.
Цирк и мизерия. Не знам дали да се смея или да плача.

БожиятАгнец
06-20-2012, 14:09
Аааа и забелязах, че много от мъжете бяха там, за да забиват неадекватните девойки и да ги водят в храстите. :)

horacio
06-20-2012, 14:24
О, Аллах

RedArmy
06-20-2012, 14:53
Пък и то половината хора там не знаеха за к'во са дошли - да, не знаеха, че има протест.
Това е на абсолютно всеки "протест" без значение за какво се протестира. Пълни неадекватници. Отишли са като стадо, което е разбрало че "там ще става нещо голЕмо". Жалка история..

yakuza_
06-20-2012, 14:55
Стана ми интересно просто, че гледам едни дето УЖ са от районите където ще са тия писти, протестират в подкрепа на закона и УЖ били от тия градове, а един авер дето е там вика няма такава работа, не ни трябват писти :D

RedArmy
06-20-2012, 14:59
Единия вариант е наистина някои глупаци да ги подкрепят, защото си мислят, че така ще се отворят нови работни места. Ахахахах. А другия е някой да е платил на кварталните убитаци и пробити наркомани да симулират активност в подкрепа на тея писти.

yakuza_
06-20-2012, 15:41
Една женица обесняваше по нова телевизия, как кмета им ги бил пратил да протестират и случайно кмета им бил от управляващата партия :D а тя била чистачка в общината ...

TotallySexy
06-20-2012, 16:35
ОФФ - Как може всичко да обръщате на политика... това е болестно...

horacio
06-20-2012, 17:49
^на мен ли го казваш
по цял ден само за тва слушам

Oy7ofCon7roL
06-20-2012, 17:51
Вас момичетата пък мноу ва е страх някой да говори за политика

flo0pY
06-20-2012, 17:54
http://www.vbox7.com/play:f3563cdcb5

Mary_Jane_69
06-20-2012, 19:32
Политиката е скучна.

TotallySexy
06-20-2012, 20:33
Вас момичетата пък мноу ва е страх някой да говори за политика


Хаха :) Изобщо не ме е страх мене. :) Имам си мнение по въпроса ама като гледам тука има толкова радикално настроени социалисти, че ако започнем, много ще се скараме :)

Oy7ofCon7roL
06-20-2012, 21:22
Хаха :) Изобщо не ме е страх мене. :) Имам си мнение по въпроса ама като гледам тука има толкова радикално настроени социалисти, че ако започнем, много ще се скараме :)

Ко му е на социализма !

TotallySexy
06-20-2012, 22:11
Не считам, че хората са равни и не трябва да се приравняват :)

PainMonopoly
06-20-2012, 22:24
Не считам, че хората са равни и не трябва да се приравняват :)

Това ли е социализЪма? :Д

TotallySexy
06-20-2012, 22:34
Не точно :) Не ми се спори...

БожиятАгнец
06-20-2012, 22:35
Това е на абсолютно всеки "протест" без значение за какво се протестира. Пълни неадекватници. Отишли са като стадо, което е разбрало че "там ще става нещо голЕмо". Жалка история..

Да, де, като видиш, че нещо мащабно става на такова централно място ще питаш какво, ще погледаш малко, ще се включиш, ако трябва - нормално... Ма, това да видиш, че се протестира и да го обърнеш на купон, и да покажеш как ти е на кура....Не прави чест. Това да урониш авторитета на подобно събитие, за да пушиш трева, да си съблечеш дрехи, да покажеш готината си, неповторима хипи личност и да се напиеш....Идиотщина - к'во друго да кажа?

yakuza_
06-20-2012, 22:36
Защото не се интересувате от политика, винаги ще бъдете управлявани от османско - еврейските подлоги. Един вид вие също сте подлога, но от по - долна йерархия, а какво по - долно от това да служиш, на служител, на евреи и османци ?

БожиятАгнец
06-20-2012, 22:37
Не точно :) Не ми се спори...

Можеш да спориш, че имаш мнение, но не искаш да го изкажеш или обосновеш, защото не ти се спори? 8-)

TotallySexy
06-20-2012, 22:39
Агнец... би било много добре ако изобщо не бях казала, че имам мнение :Д

БожиятАгнец
06-20-2012, 22:47
Няма нищо, де. <3 Аз ще те пазя от злите якузи и армии. 8-)

yakuza_
06-20-2012, 22:52
Вие сте родени за роби, малко са ви били 5 века.

Joc
06-20-2012, 22:58
бих ти го отъркал между филиите

PainMonopoly
06-21-2012, 08:01
Не точно :) Не ми се спори...Обещавам, че няма да споря или да се заяждам. :D Просто си изкажи позицията и разбирането по въпроса.

TotallySexy
06-21-2012, 08:06
Няма нищо, де. <3 Аз ще те пазя от злите якузи и армии. 8-)

Моята сладка героиня