PDA

View Full Version : На колко години се...



БожиятАгнец
06-07-2012, 05:04
Изнесохте от "вкъщи" (вкъщи = жилище на/делящо се с родител(и)/настойник/ци)? А каква възраст приемате за добре/нормално човек да се изнесе? Какво мислите за хората на по 27-30-40, които все още живеят с татко си и мамка си? (Говорим за психически и физически здрави хора.)

Щях да питам в оня раздел за пълнолетните деца, ма, там няма никой. :/

NightGuardian
06-07-2012, 06:03
Много хора от фоурма са потенциални да бъдат на 30-40 години и да живеят при тяхните.
Единствените им контакти са в нета. :lol:

LadyDi
06-07-2012, 07:23
Аз се изнесох на 22.

ohluv
06-07-2012, 09:25
Хотел "Мама" е най-якото :D

yakuza_
06-07-2012, 09:32
По принцип във Варна съм на квартира, но когато се прибирам в Каварна, съм си с наще :D Или иначе бих предпочел да живея сам, нямам проблеми с това.

nIkEnCeTy_bE
06-07-2012, 09:36
Е, аз съм си вкъщи още, де. Но за момиче може би не е толкова срамно един вид да остане с техните, след като завърши средно. Аз... аз може да си остана, но има време. Иначе мисля, че след като завършиш средно да се изместиш или поне една година след това, когато вече имаш работа, спестявания и можеш да си го позволиш. Но някой остават в същият град и се местят в другият край на града, с цел независимост, което е малко тъпо. Но, както и да е. Иначе не приемам това да си на 30 и още да живееш с вашите, дори да си ерген, например. Сега разбирам да си създал семейство и вашите да са болни и т.н, оке, ама иначе е хубаво да се изнесеш вече.

yakuza_
06-07-2012, 09:46
Ще ви видим след 5-6 години де ще живеете, а и за момичетата е по - лесно, лапат 2 патки в някое БМВ и имат апартамент.

nIkEnCeTy_bE
06-07-2012, 09:48
Хаха това е супер жалко и никоя уважаваща себе си жена, няма да го направи. ;)

yakuza_
06-07-2012, 09:49
Ще си говорим, като питаш имаш ли сухи кърпички.

nIkEnCeTy_bE
06-07-2012, 09:52
Е, айде пък, ще видим.

EinGutesKind
06-07-2012, 10:14
При наличие на два големи апартамента и къща, нямам намерение да се изнасям и да изнемогвам в квартири :lol:

kindergarden
06-07-2012, 10:48
при мен се очертава да се изнеса от хотел "Мама" :D:D но да се нанеса в хотел " Кака" ии май да живея напълно сама в следващите 2-3 години е малко вероятно... :D

DarkTemplar
06-08-2012, 06:58
На 18. Няколко години на квартира, а после в собствено самостоятелно жилище.

yakuza_
06-08-2012, 07:21
^ мисля, че и 2мата знаем, че това няма как да стане.

TheManTheLegend
06-08-2012, 07:35
Ако е ударил 6ца от тотото защо да няма?

yakuza_
06-08-2012, 07:50
Шанса да те удари грамотевица е по - голям, но не предполагаш, че ще стане нали ?

TheManTheLegend
06-08-2012, 07:57
Не, защото съм оптимист

machoka
06-08-2012, 09:01
Единственото по-яко от това да живееш с мама на 30 е това, да изтеглиш заем за жилище на 30 год, който да изплащаш 25 години, демек да заробиш и сина си да го изплаща, ако въобще доживееш до към 18-20тата година от лизинга.

TheManTheLegend
06-08-2012, 09:18
Sad but true... ако не взимаш няколко хиляди лева сигурна заплата е доста трудно да имаш свое жилище. Но не е само тука така-в Германия 70% от хората живеят на квартира

In*The*Face
06-08-2012, 11:34
...Изнесохте от "вкъщи" (вкъщи = жилище на/делящо се с родител(и)/настойник/ци)?

-Около 16

А каква възраст приемате за добре/нормално човек да се изнесе?

-Нямам мнение по темата. Може би около 25 (като таван) вече е добре да живее самостоятелно.

Какво мислите за хората на по 27-30-40, които все още живеят с татко си и мамка си? (Говорим за психически и физически здрави хора.)

-Че избират лесния начин и често стават готованци.

pe6oskeiborda
06-08-2012, 11:37
аз от 12 годишен се оправям сам защото родителите ми бачкат много здраво и са на работа по цял ден и даже се грижех за брат ми

yakuza_
06-08-2012, 11:48
И за мен изнасяне от вкъщи не значи да отидеш на квартира и пак ваще да те издържат -.-

TheManTheLegend
06-08-2012, 11:55
Така е но пак е по-трудно от колкото ако си с ваще, все пак трябва сам да правиш почти всичко :D

yakuza_
06-08-2012, 11:57
От 3 години живея така и да ти кажа ми е по - лесно, отколкото когато съм в нас.

LadyDi
06-08-2012, 11:59
От 3 години живея така и да ти кажа ми е по - лесно, отколкото когато съм в нас.
Как "така"? На квартира и вашите те издържат?

yakuza_
06-08-2012, 12:00
Да, студент съм :D

LadyDi
06-08-2012, 12:01
Е, така е нормално. Не си в същия град, обаче, нали? :)

yakuza_
06-08-2012, 12:02
Е, не естетвено... Но като почне семестъра (по принцип лятото има доста работа) и се чувствам като на ваканция :D

kalpazanka
06-08-2012, 12:11
аз от 12 годишен се оправям сам защото родителите ми бачкат много здраво и са на работа по цял ден и даже се грижех за брат ми
И това е ценен опит. :)
Аз май само не съм сменяла памперси и не съм приготвяла млякото, но ще си наваксам. :D Сравнително рано се заех и с домакински задачи /без готвене, ако не броим пържените картофи, тараторчето и принцесите/ :)

pe6oskeiborda
06-08-2012, 12:17
И това е ценен опит. :)
Аз май само не съм сменяла памперси и не съм приготвяла млякото, но ще си наваксам. :D Сравнително рано се заех и с домакински задачи /без готвене, ако не броим пържените картофи, тараторчето и принцесите/ :)
на колко години си? :)

kalpazanka
06-08-2012, 12:18
Дърта съм. :)

pe6oskeiborda
06-08-2012, 12:23
Дърта съм. :)
ооо, харесвам милфове
искаш ли да правим секс :)

kalpazanka
06-08-2012, 12:26
Принципно не.
Все пак си дай адреса- може да ти уредя нещо садо-мазо. :-P

TheManTheLegend
06-08-2012, 12:30
Искам и аз !

Па аз се уча да готвя и вече съм грандмастъра на яйцата 8)

pe6oskeiborda
06-08-2012, 12:30
адреса ми е строго секретен и бойко ще ме бие ако си го дам
ама може да си дадеш своя и един ден ще чуеш мощно чукане на вратата сред атмосфера от скеиборди ;)

Искам и аз !

Па аз се уча да готвя и вече съм грандмастъра на яйцата 8)
махай се ве няма да ми крадеш жената

kalpazanka
06-08-2012, 12:31
Искам и аз !


И ти ли си просиш бой :D

TheManTheLegend
06-08-2012, 12:34
не ебе ми се :(

Pedigree
06-08-2012, 19:45
На 17 се изнесох за 6 месеца да живея с бившия ми приятел. Хаха. Сега съм си пак в нас. Прекрасно е.
Та... на 18 съм. И не, не мога да си представя да не си живея в нас. Мога известно време, всъщност рядко се прибирам, доста късо време прекарвам в нас - поне 3 дни от седмицата имам навика да не се прибирам да спя в нас, а ако спя, съм за малко.
Сам можеш да живееш, когато се издържаш сам, когато не те мързи да си хвърляш боклука, переш дънките, забърсваш масата по 60 пъти на ден, чистиш банята и вършиш целия този дълъг списък със сто задачи, които примерно аз в нас не върша. Да, моята задача като цяло в нас е почти никаква, почти нищо не правя, не съм мързелива, просто нищо не остава за вършене от мен. Да, лигава съм като цяло. И ако някой ден не съм толкова лигава, може би ще е моментът, когато аз вече ще се изнеса.

NightGuardian
06-08-2012, 21:33
Живот и здраве това лято се махам <3

БожиятАгнец
06-09-2012, 04:36
На 17 се изнесох за 6 месеца да живея с бившия ми приятел. Хаха. Сега съм си пак в нас. Прекрасно е.
Та... на 18 съм. И не, не мога да си представя да не си живея в нас. Мога известно време, всъщност рядко се прибирам, доста късо време прекарвам в нас - поне 3 дни от седмицата имам навика да не се прибирам да спя в нас, а ако спя, съм за малко.
Сам можеш да живееш, когато се издържаш сам, когато не те мързи да си хвърляш боклука, переш дънките, забърсваш масата по 60 пъти на ден, чистиш банята и вършиш целия този дълъг списък със сто задачи, които примерно аз в нас не върша. Да, моята задача като цяло в нас е почти никаква, почти нищо не правя, не съм мързелива, просто нищо не остава за вършене от мен. Да, лигава съм като цяло. И ако някой ден не съм толкова лигава, може би ще е моментът, когато аз вече ще се изнеса.

Ама тя домакинската работа е за лигави хора. 8-)

БожиятАгнец
06-09-2012, 04:40
Ще ви видим след 5-6 години де ще живеете, а и за момичетата е по - лесно, лапат 2 патки в някое БМВ и имат апартамент.

Tва не знам в кой филм си го гледал. Хората с голямте кинти точно така правят, ама точно така. :lol: И точно на НИкИиНцЕтУу ще й се случи това, дам. :lol:

Joc
06-09-2012, 04:49
21

1010101010

nIkEnCeTy_bE
06-09-2012, 07:59
Tва не знам в кой филм си го гледал. Хората с голямте кинти точно така правят, ама точно така. :lol: И точно на НИкИиНцЕтУу ще й се случи това, дам. :lol:

ама да бе, точно. хахахах

DarkTemplar
06-09-2012, 14:29
^ мисля, че и 2мата знаем, че това няма как да стане.
Щом се е случило, явно има как. Не мисля, че съм задължен да обяснявам как, кво, що.

И да, който иска да живее сам, трябва да се научи да чисти/мие чиниите/пере и най-вече да си пълни хладилника сам.

yakuza_
06-09-2012, 14:37
Tва не знам в кой филм си го гледал. Хората с голямте кинти точно така правят, ама точно така. :lol: И точно на НИкИиНцЕтУу ще й се случи това, дам. :lol:

Ела във Варна в чайка, всяка 25 годишна путка е с кола за по 50 бона и нагоре :lol: или всичките заема някаква отговорна длъжност в техните фирми ?


Един даскал казваше - ако ще теглите заем, гледайте да сте на умирачка.

EinGutesKind
06-09-2012, 18:11
Не е трудно да си на квартира, ако не правиш нищо ... пускаш пералня, къпеш се, и друго няма кво, освен ако не си маняк/маниак на тема чистота :lol:

ledenakrasota
06-09-2012, 18:25
Аз съм самостоятелна от 11-12-годишна. Гледала съм баща ми, баба ми, вуйчо ми, другата ми баба. Дори след няколко дни вуйчо влиза за операция и ще гледам да съчетания сесията с ходенето до баба ми, защото не е от София, а някой трябва да я наглежда. :S

Против съм зрял мъж да живее с мама и баба. Това не се отразява добре. Братовчед ми живее с бабите си и го тъпчат здраво с храна. Хубаво момче е, но е станал прасчо... :lol: Ходи по лекари, а е здрав. :D
Ако един младеж е точен и се издържа сам, няма проблем и да живее с родителите си.
Баща ми цял живот е живял с тях под един покрив. Аиде не винаги, защото е живял и другаде, но си е самостоятелен. Семейството ми живее с родителите му, но все едно сме си отделно. Всеки си има своя територия, което е много важно. Никой не пречи на другия. ;p

RedArmy
06-09-2012, 18:34
Който каквото ще да казва, не може със заплата от 400лв ( да не казвам и по-малко) да си купиш собствен апартамент, освен ако нямаш някой който да те "подпре" или не спечелиш от тотото, както казаха. Една гарсониера, където няма място да се обърнеш, ти е 50-60000лв и то в Люлин (примерно). Това значи че над 10 години трябва да спестявам ЦЯЛАТА си заплата, тоест да карам на фотосинтеза, без да харча нито стотинка от тези 400лв (ако са толкова изобщо). За какво ми говорите изобщо? Абе, да се радваме, че на повечето родителите ни ще ни оставят апартаменти и да се надяваме, че панелките ще изкарат по-дълго, защото иначе е по-добре да мрем :)
За тегленето на заем Якузата вече каза - само ако си си уредил ковчега след това.

БожиятАгнец
06-09-2012, 21:31
Ела във Варна в чайка, всяка 25 годишна путка е с кола за по 50 бона и нагоре :lol: или всичките заема някаква отговорна длъжност в техните фирми ?



Била съм,бе, секси. Била съм. И то с месеци. И то всеки ден съм си прекарвала там. Ама такова нещо, убий ме, не видях.
Т'ва там колко са евтини жените просто не е реално. То за пет лева ще ти направи циганско колело гола пред баща си и ще мине на хероин, ако му купиш един телефон. Така че не знам кви 50 бона сънуваш. С'я не ме горете на кладата - ясно е че не всички са такива. Даже и във форума има доказателства.

А к'ва ти е на теб логиката на всяка 25 годишна с дупка да й дават по 50 бона за един минет или едно чукане? Тия дето имат 50 бона за даване ще си подберат нещо хубаво, няма да вземат първата, която ги погледне. Т'ва да смяташ, че всяка жена може да получи апартамент/кола/вафла, ако си отвори краката е най-голямата тъпотия, която може да ти хрумне. Такива неща съм чувала само от най-голямите лузъри. С'я остава да ми кажеш, че не можеш да си намериш гадже, защото всички жени търсят голямите пари и видиш ли ти всеки мъж във Варна има по 50 бона за всяка жена, а само ти нямаш и затова си на сухо. :lol:

БожиятАгнец
06-09-2012, 21:33
Пък и в повечето случи богатите мъже могат да ебат повечето пички и без да им купуват коли/апартаменти, така че пак не ми изглежда логично защо ще го правят.

БожиятАгнец
06-09-2012, 21:37
Не е трудно да си на квартира, ако не правиш нищо ... пускаш пералня, къпеш се, и друго няма кво, освен ако не си маняк/маниак на тема чистота :lol:

Мда, ако не си свиня (и не седиш по цял ден вкъщи) няма да има и свинщина за чистене.

EinGutesKind
06-09-2012, 21:40
Не слушайте капиталистите - те искат да ви направят живота черен и да ви вкарат в робство от най-ранна възраст.


Да не е малко - това е по-тежко, отколкото да изкарваш пари. А след пералнята има сушене, гладене, сгъване, подреждане. А яденето? Ти си работлив, ама ние? То, ако не бяха тези проблеми, отдавна да съм се изнесъл. Аз и сега не живея с наште, но са ми наблизо и вършат тези неща.

Що пък реши че съм работлив :razz:

@БожиятАгнец - може да се храниш без да правиш кочина

БожиятАгнец
06-09-2012, 21:41
Да,бе, и аз това викам. 8-)

DarkTemplar
06-09-2012, 22:21
То като си свикнал друг да го върши, всичко е много лесно.

БожиятАгнец
06-09-2012, 22:33
Сериозно ли прането, гладенето и готвенето ви влизат в категоря "сложни и неизпълними задачи"? Натискаш едно копче, чакаш - изпрано. Натискаш едно копче, движиш си ръката - хоп, изгладено. Готвенето и то е на копче и няколко движения разтояние. Все едно не живеете в 21 век и трябва да ходите до кладенеца за вода за пране, сами да си правите сапуна, да цепите дърва за готвене и да си ловите сами храната.

БожиятАгнец
06-09-2012, 22:56
Тролиш ли?

БожиятАгнец
06-09-2012, 23:13
Ще умреш девствен.

БожиятАгнец
06-10-2012, 00:31
Дебелата циганка с ампутираните крака (с които ти пляска), която живее в палатка и взима 5 лева не се брои. :/

БожиятАгнец
06-10-2012, 00:32
"Гладенето ми се струва 100%-ов секлет и пак трябва да го научиш и си е работа, и то физическа, изискваща усилие "

И със сексът е горе-долу същото. Сигурно освен всичко друго те мързи и да го вдигнеш. :/

yakuza_
06-10-2012, 06:14
Била съм,бе, секси. Била съм. И то с месеци. И то всеки ден съм си прекарвала там. Ама такова нещо, убий ме, не видях.
Т'ва там колко са евтини жените просто не е реално. То за пет лева ще ти направи циганско колело гола пред баща си и ще мине на хероин, ако му купиш един телефон. Така че не знам кви 50 бона сънуваш. С'я не ме горете на кладата - ясно е че не всички са такива. Даже и във форума има доказателства.

А к'ва ти е на теб логиката на всяка 25 годишна с дупка да й дават по 50 бона за един минет или едно чукане? Тия дето имат 50 бона за даване ще си подберат нещо хубаво, няма да вземат първата, която ги погледне. Т'ва да смяташ, че всяка жена може да получи апартамент/кола/вафла, ако си отвори краката е най-голямата тъпотия, която може да ти хрумне. Такива неща съм чувала само от най-голямите лузъри. С'я остава да ми кажеш, че не можеш да си намериш гадже, защото всички жени търсят голямите пари и видиш ли ти всеки мъж във Варна има по 50 бона за всяка жена, а само ти нямаш и затова си на сухо. :lol:

Като цяло идеята ми беше, че обикновено жената се мести да живее при мъжа. Поне тук е така.

ohluv
06-10-2012, 08:22
Аве готвенето най-много да ти се свежда до една мусака,пиле с картофи и някоя консерва :D

Pedigree
06-10-2012, 09:12
Ама тя домакинската работа е за лигави хора. 8-)

Абе, за 18 години живот в нас, където нищо не се очаква от мен да върша, и това ми се стори хард :D

EinGutesKind
06-10-2012, 10:29
Аз всъщност се радвам когато има какво да правя, щото през по-голямата част от деня умирам от скука :lol:

БожиятАгнец
06-10-2012, 12:02
Глоби, от кога центъра на София е гето? :D Аз к'вото и да донеса или направя на някоя форонна ти няма да разбереш, защото си мишка и не би дошъл. Щото много добре знаеш, че ще ти скъсат гъза.

"По принцип се смята, че прането и гладенето са женска работа, може би, защото има пък други работи, които жените не могат или не следва да правят и ако ние тръгнем да правим тази работа, то тогава кой ще върши това, което само ние можем? Също си е и разхищение на работен капацитет - все едно да си купиш автобус и да си го караш сам за лично ползване."

Не, не се смята така. И к'во, ако жените почнат да висят по цял ден във форумите вместо теб, а ти почнеш да си переш гащите светът ще свърши? А т'ва с автобуса...Дафъкю дид ай джъст рийд.

"За другото може също да ме мързи, а може и да не ме мързи, но малко са избраните да разберат. "

Т'ва не е за хвалене.

БожиятАгнец
06-10-2012, 12:07
Като цяло идеята ми беше, че обикновено жената се мести да живее при мъжа. Поне тук е така.

Живи и здрави да са. Само, че сега казваш нещо реалистично, а не че всяка жена има по 50 бона заради путката си, а тези които нямат просто не са си отворили краката още.

yakuza_
06-10-2012, 12:15
исках да прозвучи по - вулгарно :С

Iztre6tqll
06-10-2012, 15:36
Пфф,сестра ми се измести на 18,сега е на 21 и живее на квартира със своя приятелка.Учи висше и работи в Mc Donalds по 3-4 часа дневно,нейната приятелка също работи нещо(не знам к'во) и се справят супер.Смисъл прибират се към 7 вечерта от работа,вечерят гледат си TV и се оправят(знам това,защото ми е разказвала как й протича нормалния ден).Тука някакви се оплакват че не можели да готвят,перат или гладят.Пичове момче съм ,на 16 съм,но на 13 можех да готвя,година-две по късно се научих да се оправям с пералнята и да гладя,не знам за вас ама трябва да сте баси и мързелите,че да не се научите да ги правите тея неща.

RedArmy
06-10-2012, 15:39
Всичко това е добре, но сигурен ли си, че сестра ти наистина работи това? :D

machoka
06-10-2012, 16:58
emi da, ето вижте го примерно глобалче - на 35, без един ден трудов стаж, най-вероятно и без висше, лентяйства по цял ден в южния с малките си преносими вертолетчета и цоца мама/тати/интимният си приятел за някой леФ за концерт на застаряващи некадърни американски певачки.

вземете светъл пример!

yakuza_
06-10-2012, 17:01
Аз ако бях на техните щях да го оставя без нищо, ебахт неблагодарната свиня.

machoka
06-10-2012, 17:32
hahah бохеме, бохем ше си като си изкараш петаците сам, а не като изцоцаш на стринка ти ддс-то :D

а тва, че вашите са искали да те изгонят явно не е било щото си бил най-добрия им син за пример. Тогава ли разбраха за увлеченията ти по момченца?

yakuza_
06-10-2012, 17:45
На 35 години си, ти не си дете, ти си пиявица. Дано ДАНС четът и проверят тая леля с нейното ДДС.

machoka
06-10-2012, 17:47
Това ли значело да си бохем - да бачкаторстваш?

Аз казах, че ДДС-то сме го плащали ние, а някой друг го е цоцал.

Увлеченията по момченца никога не са били мои, но ти си този, който често си предлага патката на мъжко.

Какъв пример - просто наште искаха да ме поробят, но не им се отвори парашута. Идиоти - всякакви. Друго си е да не противоречиш на Главния и да сипваш олио, както теб са те възпитали.

а да си бохем означава нещо много по-различно, но ти никога няма да го разбереш, щом до сега си на такъв акъл :D

machoka
06-10-2012, 17:50
интересно как ще се чувстваш, когато твойте отрочета започнат да ти бият шута като поотраснат (ако до тогава започнат мъжете да зачеват) ..

yakuza_
06-10-2012, 17:53
Едва ли ще има такива, а и се моля да няма. Такива като него заслужават химическа кастрация.

machoka
06-10-2012, 17:58
аз съм си добре и с това, което имам, проблема е че ти си бедняк по душа.

но това в южния парк в пясъчника при децата няма кой да ти го каже.

а химическата кастрация е само наградата за това, което заслужаваш накрая след лабораторните процедури по опит за кръстосването ти с чифт потни негърски мъде :D

но темата не беше за това .. нито за абсурдното ти поведение към родителите.

machoka
06-10-2012, 18:00
начи проблема бил в мъжа на сестра ти.

е що тогава обвиняваш баща си бе, направи нещо за да си оправиш живота, да не си на 18, от къде на къде ше разчиташ на него. ОтгледАл ли те е? отгледАл те, за сегашното си състояние можеш само на сее си да се сърдиш.

machoka
06-10-2012, 18:06
това го казваш ти, не аз.

а комплексите насадени ти с години не са най-добрия ти съветник в живота. и е нормално един баща да даде повече и да обезпечи дъщеря си, защото сина трябва да се труди, а не дъщерята да ходи по мъже за да се осигурява. тва, че те мързи да се хванеш да работиш, а си играеш с хеликоптери на 30+ години си е твой пропуск. Не е нито на баща ти, нито на сестра ти.

machoka
06-10-2012, 18:15
Проблемът ни на българското племе е, че винаги търсим вината за дадено събитие у друг, а сами не се поглеждаме.

Родителите са за това, за да дадат някакъв старт на децата си. Никой родител не мисли лошото на детето си в крехката му възраст. Всеки иска да го насочи, да го изучи, да му даде основа за добър старт. След навършване на пълнолетието му по закон, или МАЛКО по-рано/късно при узряването на индивида, нещата трябва да се поемат в свои ръце. Мисля, че тук е проблемната брънка на твоята драматична верига на живота.

EinGutesKind
06-10-2012, 18:15
Не вярвам, че може да има толкова глупав и ограничен човек като Илко - по-склонен съм да мисля, че само троли.

machoka
06-10-2012, 18:18
Напротив, пари се дават на дъщеричката ти, за да не я научиш да ходи по мъже и да ги изкарва по лесната процедура, както ти се опитваш да набуташ сестра си. А момчето трябва да се научи с двете си ръце и с ей тая глава сам да си изкара прехраната и за себе си, и за семейството, на което след време ще застане начело. Щото да си путка е лесно, ама да си мъжка путка пък е грозно.

EinGutesKind
06-10-2012, 18:21
Ами аз не бих се отнасял така към своите деца ако имам такива. Точно затова и не планирам да имам, защото защо да правя деца ако не мога да им осигуря нормален живот? Плюс това имам някои генетически несъвършенства, които не бих искал да предавам нанататъка.

И ще стоиш цял живот сам като кукувица ли?

machoka
06-10-2012, 18:22
Ако си хермафродит ще те разбера. При всички останали варианти, намерението ти е анти-човешко, но не знам дали има смисъл да обяснявам защо. Все ми се струваше, че поне това си остана общовалидно - продължаването на рода, семейните ценности, сродната душа до побеляване, etc.

EinGutesKind
06-10-2012, 18:27
Не, ще взимам пример от асексуалния.
Какъв е този пример?

machoka
06-10-2012, 18:32
Е, то точно това стана - дъщеричката се хвана с някакъв случаен без качества, изчука се, забременя и таткото трябваше да се бърка за апартамент - ето така се изкарват лесно пари. Явно ти това насърчаваш.

дъщеричката на татко е забременяла, има си мъж и таткото иска да подсигури първородното си внуче и майка му - любимата му щерка..кое по-нормално от това. А ТИ какво направи, за да спечелиш благоволението му?

PainMonopoly
06-10-2012, 18:32
Изнесох се на 19, защото отидох да следвам в София.

Иначе сигурно щях да вися при наш'те докато имах стабилна, постоянна работа, такава която знам че като я започна, няма да спра да работя. Което досега не се е случило, защото още студентствам.

Ако живеех още с наш'те, щях доста да се депресирам. Да си зависим от някого е отвратително, а да се грижиш сам за себе си е изпълващо.

yakuza_
06-10-2012, 18:35
дъщеричката на татко е забременяла, има си мъж и таткото иска да подсигури първородното си внуче и майка му - любимата му щерка..кое по-нормално от това. А ТИ какво направи, за да спечелиш благоволението му?

има си собствен хеликоптер, вероятно му е направил и площадка за кацане на терасата си

EinGutesKind
06-10-2012, 18:46
Да нямаш деца и да не се жениш.

Ми ти като нямаш и приятели, значи сам ще си седиш :(

machoka
06-10-2012, 19:00
Да спечелиш благоволението му не означава да сипваш олио, а да се докажеш като отговорен мъж и да поемеш живота си в свои ръце. Тогава ще получиш и родителската подкрепа, както е редно нещата да се случват. Докато лентяйстваш, никой няма да ти дава подаяния.

Апартаментът е последната ти грижа. Нематериалните неща са на първо място, всичко останало е подробност и разрешим проблем. Философията ти в случая е тази, която се нуждае от ремонт и първоначална инвестиция, а разсрочването на главницата е хубаво да се направи за кратък период, защото вече не си на 20 и някои неща са по-важни от по-добрия модел хеликоптер.

БожиятАгнец
06-10-2012, 22:31
ГЛОБАЛе,

Аз снимам всичко и пускам снимките тук. Освен на домът ми виждал ли си снимките на баба ми, най-добрата ми приятелка в 4ти клас и тоалетната ми чиния? Е, много я, че снимките си имат и описания.

Ти нали беше против цензурата, ве? Що си цензурира гъза?

Ма, мани го мачока, на бас, че и ти като си намериш любовник ще си го водиш на форумните.

Не разбрах кои сме 'ние' и 'вие' (другите ни личности вече трябва да се констатират?) , но всяква работа върша, вкл. и физическа...Както става от много лета в моят род и както са ме учили. Иначе се радвам, че ти пък имаш кенефни умения - с това също се забиват пички.

Не е за хвалене, че не ебеш редовно и че знаеш, че няма и да стане (+ че евентуално не можеш да го вдигнеш). Виж, ако беше някое 16 годишно момиче щеше много да ти вдигнат цената подобни изказвания.

БожиятАгнец
06-10-2012, 22:33
борба за оцеляване, както беше по-рано.

Да, когато от кучкарският форум лелките те биеха и Мадона те заливаше с чипс (ЗА ЛИЧНА УПОТРЕБА) телепатично.

Joc
06-10-2012, 22:34
ahahahahaxxaxa

БожиятАгнец
06-10-2012, 22:36
Те и двамата са си доста ограничени по собствен начин :d

Ако обстоятелствата се бяха стекли една идея по-различно сега щяха да са БФФ.

БожиятАгнец
06-10-2012, 22:42
Агнец, кога ще те чукам?

И аз т'ва питам.

БожиятАгнец
06-10-2012, 23:19
Супер, чакам те с шампанското и капутите на гарата.

БожиятАгнец
06-10-2012, 23:51
По-интересно ще е обратното.

БожиятАгнец
06-11-2012, 00:01
Аз не се и съмнявах, че би взел ескапел, докато ти пия водката. 8-) И после по твоя начин, че иначе няма да е честно.

БожиятАгнец
06-11-2012, 04:30
"Сигурно си доста пияна, защото не ти се разбира какво говориш. Какъв гъз, каква цензура?"

И да съм пияна поне не се дължи на чаша Бейлис, както в твоят случай. Иначе при твоите романи-обяснения е нормално да забрвяш какво къде си писал.


Това, че някои искали да ми скъсат г**а значи, че от една страна са педали, а от друга - че добре съм ги ядосал с това, което пиша и, че е имало ефект от него.

Толкова рева и мрънка, че има цензура тук. Е, сега няма, но ти сам си я правиш.

"Макар че ти май си по-скоро мъжко."
Ти няма от къде да знаеш какво е да си мъж, така че това не е валидно. И все пак благодаря.


"Ти кажи с лОвенето на паяци, барането на червеи и повръщането забиват ли се пичове."
Не знам за човек, който не повръща. 8-) Иначе забивам пичове, да. Какви мъже съм имала до себе си...Ех. 8-) В това отношения не мога да се оплача.

"Аз такива неща, каквито пишеш, не съм казвал - нито за вдигането, нито за ставането. От думите ми следва, че подбирам какво да чукам, което си е за хвалене."
Това да не чукаш не значи, че подбираш. Значи, че не чукаш. Как повечето мъже хем подбират, хем редово чукат? М?


"А според теб трябваше ли аз да бия лелките? Какво ли щяхте да пишете по фороните тогава?"
Според мен не е нормално да ходиш на места, където има само лелки. И още по-ненормало да ходиш на такива места, за да им правиш проблеми, щото видиш ли, имало форумна интрига. И е най-ненормално да се стигне до там да те бият. Толкова е крийпи... :/

Щом нито родителите ти, нито жените, нито непознатите (деца) по форумите, нито...Никой, те смята за нормален/приятен/интересен се замисли космосът ли е крив или ракетата.

LadyDi
06-11-2012, 06:07
Ох тази тема е толкова прекрасна, че се чудя дали да не я направя важна...

montana6
06-11-2012, 09:45
Мислех, че найта се обяснява най-много във форона, но алЕкс го бие тотално. :D :D

kalpazanka
06-11-2012, 13:59
Ох тази тема е толкова прекрасна, че се чудя дали да не я направя важна...

Действай, иначе ще те изпреваря :P

ohluv
06-11-2012, 14:39
Мислех, че найта се обяснява най-много във форона, но алЕкс го бие тотално. :D :D
Ааа конкуренцията е голяма

БожиятАгнец
06-11-2012, 20:31
Понякога това е единствения начин да убедиш идиота срещу теб в правотата си и да му сринеш грешните представи.

'Начи искаш да ме убедиш, че излизам с тираджии, центъра на София е гето и хората не повръщат? :lol: А и искаш да ми сринеш представите за теб и да ми докажеш, че си някъв луд плейбой, който ебе само Мадона, майката на папата и дъщерята на президента, Хю Хефнър се моли нощем да може една вечер да е на твое място и да притежава ДОИП. И, видиш ли, ти си няква много светла личност и Исус не може да ти срине рангът в обществото, Бил Гейтс ти завижда за парите, Брад Пит за красотата,а Алах и Лейди Гага за славата и последователите. И цял Китай за мъдростта.
Храниш гълъбите с диаманти, духаш си носа в копринена кърпича със златни нишки поставена във вагината на Анджелина Джоли, а нощем Мадона телептично те тормози, защото си я отрязал.

И ти, такъв неземен, нереален и неповторим пич, идваш да се обясняваш за гъзО и курО си по форумите на мен? На мен... От гетото, дето никой не ме харесва, ям червеи, еба паяци и гаджетата ми са тираджии, които взимат венозно Бейлис. Хм. Как не ми се връзва само.

Ма, ти си знаеш. На лудите не им е нужен смисъл. :)

БожиятАгнец
06-11-2012, 20:33
Ама остроумничките са най-тесни http://www.bghelp.co.uk/forums/images/smileys2/kiss2.gif

А ти можеш ли да ги направиш широки? 8-)

БожиятАгнец
06-11-2012, 20:59
Ще видим. Само гледай да си на линия петъка да се уговорим :lol:

Естествено.

БожиятАгнец
06-11-2012, 21:22
Да ти купувам ли вазелин, или не харесваш анално? :3

Харесвам...Но не харесвам вазелин. 8-) (Но за теб ще направя изключение - не искам да те боли (много) все пак.)

БожиятАгнец
06-11-2012, 21:50
Може и с естествен, обаче ще се наложи да се потрудиш предварително http://i1209.photobucket.com/download-albums/cc395/scout03060/smileys/.highres/girl-smiley-kiss.gif

Добре, че съм трудолюбива. 8-)

БожиятАгнец
06-11-2012, 21:56
Също, хората, които аз познавам, не повръщат. В смисъл, да, могат да го правят, но сигурно не са го правили откакто са били 1-2 годишни


Не, че вярвам, че познаваш хора... Но се радвам, че въображаемите ти приятели са съвършени - не се разболяват, не препиват, не предрусват, не им се е случвало да ядат развалена храна, да получат алергична реакция или още нещо от стотиците причини човек да повърне.

БожиятАгнец
06-11-2012, 21:57
Ще те видим какъв трудовак си. Дотогава може да загряваш с глобалчо :*

Искаш ли да си спретнем една тройка с него? :oops:

БожиятАгнец
06-11-2012, 21:59
всеки ли, който е написал нещо, се обяснява? А ти купуваш ли си книги на хора, които се обясняват?



Напротив, зависи изцяло от това какво ще напишеш. А ти все едно пишеш обяснения в районното.

БожиятАгнец
06-11-2012, 22:02
Не се усещаш коя е най-лудата във форона

И ти се опитваш да излезеш по-луд от мен? За това ли е всичко? :lol:

БожиятАгнец
06-11-2012, 22:03
Поне ти се получава...

БожиятАгнец
06-11-2012, 22:03
Може, ако аз съм титуляра :3

Йееееееееей!

ohluv
06-12-2012, 16:12
Ааа вие сте бати илюминатите