PDA

View Full Version : към настоящите осмокласници!!! Какво правихте на завършването си?!? 15 юни!!!



dadinka
06-07-2012, 06:29
Аз сега съм седми клас. 15 юни идва с пълна пара , а нямам никаква идея какво ще правим с класа. Мисля си да им предложа нещо от рода на малко тържество в класната стая, а после кино или ресторант.
Тези които са минали по този път нека да дадат малко идеи и да споделят опит.

SmilezZz
06-07-2012, 07:49
За прощалната вечер ли иде реч?

Ние си резервирахме едно заведение, ядохме, пихме, играхме, снимахме се като за последно, разбрахме се след колко време отново да организираме среща на класа и така.

Не е нищо особено, не е и нещо сериозно: просто за последно си с този клас, но това не означава, че няма повече да се виждате. От вас си зависи колко сте задружни , за да си поддържате контакти.

the sniper guy
06-07-2012, 17:58
Моя клас е на път да се избие при по голям спор. Затова смятам, че ще изберем някоя пицария и нищо по различно от теб.

vassy
06-07-2012, 18:03
ние ще сме на басейн и по-късно вечерта на ресторант с всички учители и паралелки

SweetAngel2
06-07-2012, 18:10
ние първо ще ходим до Пловдив, а за после не знам .. :/

Sladichkoto0
06-09-2012, 10:16
Ако нямате другарска вечер можете сами да си организирате събиране ... Например в някое заведение само за вашия клас :)

Gerry905
06-09-2012, 16:25
О, моят клас не беше най-задружния. Бяхме на закриването на учебната година, после ходихме на кафе, малко снимки и тва беше. Нямах търпение да ходя в другото даскало и се надявах на як клас :D