PDA

View Full Version : Диети - как се отразиха на гърдите ви?



HellOfaHottie
06-07-2012, 10:01
Как се отразиха диетите на гърдите ви? Какъв размерн осехте преди това и след това? Увиснаха ли или просто станаха по - малки?
След като отслабнахте бяхте ли доволни или искахте да върнете старото си тегло?

FuckingFreak
06-07-2012, 10:04
Трябва да си луд, за да искаш да надебелееш отново заради някви си цици.

klemensiq
06-07-2012, 10:45
не съм почвала диета още но се чудя и мен това ме притеснява да не ми изчезне бюста ама по добре малък отколкото голям и гадни тлъсти крака които да се търкат еедин в друг :( блааа

cheburashka
06-07-2012, 11:37
по-добре красиво, стегнато тяло, спорт... и да намалее бюста, не е болка за умиране, няма да си ходим тлъсти и да се залепим за дивана, за да не ни изчезнат циците, я............

tjgirl
06-07-2012, 12:12
Аз миналата година отслабнах много и имаше момент, когато гърдите ми буквало бяха изчезнали. Но сега се храня здравословно и спортувам и съм много доволна от резултата.

Sickness94
06-07-2012, 16:47
ох как ми липсват

tanch3t093
06-08-2012, 06:55
И моите позаслабнаха,но не чак да изчезнат ...

4y4u_g
06-08-2012, 07:35
Зле се отразиха :D Намаляха драстично. Първо там свалям винаги. Но пък сега със спорта опитвам да ги направя по-стегнати ,ако не друго :) Не,че от него не намаляват още,но здраве да е.По-добре по-малки. Без това харесвам малък и стегнат бюст и винаги съм искала такъв ( :

marin4itu
06-08-2012, 08:18
Миналото лято отслабнах драстично, но без диети. От чашка C минах на B.. Отначало ме беше яд, ама вече свикнах..

Мечо_Буболечо
06-08-2012, 14:53
Не съм правила нова определена диета от 5 год. Тогава запоследно диетувах за отслабване. Спазвам си горе-долу същия режим и сега. Нямам нови качени килограми. Не мога да кажа доколко се е отразило на гърдите ми. Предполагам, че се е отразило, казват, че като се отслабва- най- напред се отслабва от лицето и гърдите.

anonymousx
06-08-2012, 16:59
Аз пък се надявам да намалеят. В Сряда почвам диета и по принцип си спортувам, тъй че едва ли ще увиснат.. :D :)

Мечо_Буболечо
06-08-2012, 17:03
Всъщност гръдният мускул е под жлезата. Трудно би повлиял любителския спорт на жлезата.. Може би, ако мускулите биха били над жлезата, ама :) Анатомия.

Goddess
06-08-2012, 19:56
Винаги съм била с малки, а сега съм с много малки! хохо ;д Ама няма как... :) Предпочитам слаба и с малки гърди пред обратното. Пък и силиконът е опция, от която бих и смятам да се възползвам след някакво скорошно време да се надяваме.

Glamour92
06-08-2012, 20:04
На 15 бях 54 килограма,чашка Ц,след което ми щукна да постя и се стопих до скромните 39кила за 2 месеца,а (не)циците ми отговаряха на размер А.
Така и не се възстановиха,дори след като постигнах човешкото за ръст 1,62 тегло от 45-6 килограма.
Тренирам си от години,но едва преди няколко месеца се сетих,че залата не е само за кардиозанимания и започнах да помпам И гърдите,та сега поне изглеждам така все едно имам нещо в пазвата xDD
Мда,диетите влияят и това си е повече от логично-голяма част от гърдата е съставена от мастна тъкан и е нормално с намаляване на процента подкожни мазнини и деколтето да спадне...

FreshJuice
06-08-2012, 20:29
Плашите ме бе хорааа... какви са тези изчезвания на гърди? FuckingFreak ти като намали подкожните мазнини отрази ли ти се зле на гърдите ( знам че си малка и още ти растат )

BTW: Мислех, че си на 17-19 и че полагаш ДЗИ, когато писа че имаш изпити :D

katii
06-08-2012, 20:52
Според мен, ако отслабваш бавно+спорт няма да намалеят толкова (а може и въобще, знам ли ;д) :) Това "увисване", което може да се получи, според мен се получава от бързото отслабване, което включва увисване не само на бюста...

FuckingFreak
06-08-2012, 22:05
Ми не намаляха много, защото никога не са били големи, хахах. И не, не вярвам да растат кой знае колко още. Колкото ми е дадено-толкова.

brokeback
06-09-2012, 11:17
Аз като бях по пълна нямах големи, а сега въобще ги няма. :cry:

UniCoWN
06-10-2012, 16:49
Не съм спазвала диети, но на всичките ми приятелки, които минаха през диети доста им се смалиха, че на някои им и поувиснаха за съжаление. :(

BikerGirl
06-11-2012, 15:55
Аз за щастие не успях да изгубя бюста си. Свалих цели 10 килограма,сега съм 48кг., но все още нося чашка Д. Преди бях 85ДД, сега 85Д. Но съм на същата чашка. Мисля, че е ген или нещо от сорта. Иначе бяха доста големи преди диетата, не можех никъде да си намеря сутиен. Не че бях много дебела де, ама.. мании някакви да съм супер слаба...
силикон не харесвам и не бих сложила, по - скоро ми харесва идеята за нов бюст отколкото начина по който го правят и крайния резултат
ако напреднат бих но иначе не

Cloud9
06-11-2012, 16:04
Намаляха. Цял живот съм на грешните диети и това се отрази много и на гърдите ми. Растат, смаляват се- голямо йо-йо е. Приятелят ми се шегува, че не само диетите им се отразяват, но и гравитацията. Винаги съм била с големи гърди и ги мразех много. После пораснах, те се смалиха и сега ми липсват. Но нито бих надебеляла,нито бих си сложила силикон.Добре седят в блузки с деколте така че съм доволна (само дано не се смалят още или поне аз да се смаля повече с тях)