PDA

View Full Version : Препоръчайте ми игра!



danielbonev
06-07-2012, 13:17
Здравейте!На последък ми е много скучно и ми се играе нещо.Нещо като WoW и shiya само че да не е онлайн ами сингъл плеър.Да не е assassin's creed,prorotype,prince of persia.

Ще се радвам ако получа отговор!

П.П. Не искма да е с куестове (мразя ги)

npp
06-07-2012, 14:23
http://www.youtube.com/watch?v=ekD8Pm8yDow

http://www.youtube.com/watch?v=s2YLCdPxo7k&feature=related

danielbonev
06-07-2012, 15:19
Свалих си lineage 2 !Но не знам нито как се изпъляват куестове нито как се продава.Не знам нищо по английски език и не мога да се ориентирам.Може ли някой да ми разясни точно как става играенето на MMORPG?

..Colour..
06-07-2012, 16:13
Какви езици знаеш? MMORPG- Massively Multiplayer Online Role-playing game-онлайн компютърна ролева игра. RPG е игра в която участниците заемат ролите на герои и заедно създават истории. Там ВИНАГИ има quest-ове
Тоест MMORPG е същото само, че играеш с истински хора. Има доста MMORPG, но малко наистина ще те потопят в света им. Ако искаш онлайн може да поиграеш Perfect world, Forsaken world, Dragon nest, Vindictus, Aion, WoW, Shaiya и др. Ако търсиш с добра графика (разбира се трябва да покриваш минималните изисквания) играй Aion, Perfect world и Vindictus. MMORPG се играе, като първо си избереш клас. Може да си tank, тоест ти ще поемаш много удари и ще ги удържиш. От това ти става ясно, че трябва да имаш много HP (живот). Накратко ти си защитника в групата (paladin е добър) . Можеш да бъдеш и DD (damage dealer) и има висок DPS (damage per second) лично на мен това ми е любимия клас. Най-често това са Warrior, Beserker, Slayer. В групата DD прави много щети. Трепеш на ред. Има и healer (нещо като лекар) най-често това са Shaman, Priest, Druid, Cleric, Paladin, те поддържат играчите живи. Много често ти помагат с така наречените buffs. Това означава, че за определено време ти увеличават силата (Strenght) , издръжливостта (Stamina) , уменията (Skills) , живота (HP), магията (Mana) и т. н. . Избираш си раса. И почваш играта. Изпълняваш куестове, вдигаш нива (level, накратко lvl), правиш група с приятели (Party), Развиваш таланти ( тоест дали искаш да си същински танк, DD или пъкхибрид между двете), и това е общо взето :D.
Ако пък търсиш само RPG тогава играй например Skyrim, велика игра, но много дълга! Веднага, след като започнеш да я играеш ще се зарибиш (поне в повечето случаи е така ;) ). Друга интересна игра е Crysis (shooter). :) :) надявам се да съм ти помогнала :)

danielbonev
06-07-2012, 18:53
Teenage я изтрих.Просто не мога да разбера какво да правя!Искам някой да ми помогне с тези куестове.Просто като ми напише нещо не мога да разбера какво се прави.
Знам само български език.Нямам си идея от други езици.
Примерно аз съм играл prototype и ми хареса както и prince of persia.Нещо такова ми предложете.

npp
06-08-2012, 09:32
Teenage я изтрих.Просто не мога да разбера какво да правя!Искам някой да ми помогне с тези куестове.Просто като ми напише нещо не мога да разбера какво се прави.
Знам само български език.Нямам си идея от други езици.
Примерно аз съм играл prototype и ми хареса както и prince of persia.Нещо такова ми предложете.

grand theft auto IV

star wars the force unleashed 1 & 2

ilikeitdirtyX
06-08-2012, 12:32
Защо оффлайн? Много по скучни са ;)
Ако въпреки това си промениш решението ти предлагам Mu Online.
Играта има супер много сезони, 'лесни' и 'трудни' сървъри. Като цяло е супер интересна ;)

1n5ub0rd1na73
06-08-2012, 12:51
Защо не съчетаеш полезното с приятното? Като нищо не разбираш от английски, вземи научи основите на езика (азбука, местоимения, основните глаголи /съм, имам, трябва, може и т.н./ и още към 50-на думи /как, къде, защо, кой и подобни/ ), хвани един речник и почвай да играеш, като същевременно научаваш нови неща. Основите ще ти отнемат не повече от няколко дена, а ще са ти полезни цял живот. Да не знаеш поне малко английски не е добре, Даниеле.

prosto_chovek
06-10-2012, 21:41
The Elder Scrolls - особено любимата ми версия Oblivion - на мен ми харесва :)

draid
06-10-2012, 22:59
Мдаа Elder Scrolls, е едно от най-добрите игри в жанра. Освен това Fallout, който обаче е ако мога да се изразя FPRPG

fatcat
06-11-2012, 12:44
Sacred много велико ;]

ChubbyBunny
06-11-2012, 17:58
За Lineage2 мога да ти помогна с всичко :) Ще ти драсна едно ЛС.

thunderstruck5
06-11-2012, 18:10
DIABLO 3 :)