PDA

View Full Version : евтина козметика във Виена



SexyBitch
06-07-2012, 13:24
Здравейте, хорица!! Таа...преди време някой беше постнал тема за козметичен продукт (май беше фдт, нз, не помня ;д), чиято цена беше от порядъка на 6-7-8 лева и някоя от мацките във форума беше коментирала, че си го купува от Виена, където живее, за 1-2-3 евро... таа въпросът ми е към хората, които са били във Виена/живеят във Виена/ще ходят там на шопинг-бихте ли ми казали такива магазини, от където мога да си купя козметика (евтина, но не с лошо качество, ест за парите не очаквам нещо яко, ноо поне да става нали ;д) ии ако може да постне линк или адреса, а ако не, поне името :)) Страшно благодарна ще съм, аа ако някой се сеща и за някви магазини с евтини дрехи, сувенири, джунджурии, да не си пести коментара ;д Мерси предварително ии който коментира, получава виртуална пригръдка от мен ;*

crazydivane
06-07-2012, 15:43
Здравей,аз живея във Виена.Значи магазини за козметика са BIPA и Dm,който май и в България го има.

BIPA- има много КОЗМЕТИКА,доста видове ФДТ,евтини,от сорта на 3 евро максимално 4.Има нqколко вида коректори,мисля,които са на прилична цена.Има ФДТ които са скъпи- 6-7-8-9-10 евро.Те мисля че са най-качествените.Доста зареден магазин.

Dm-Също много як магазин.Коректори,пудри,сп рали,кремове,какvото се сетиш.Нещо като БИПА.

Магазини за джунджурии-Claire´s accesories,но съм забелязала че там нещата са скъпи.Един лак за нокти е 3 евро.Ако има намаления ще имаш късмет.Но иначе този магазин съм го признала! Има СТРАХОТНИ НЕЩА.

Адресите:
Meidlinger Hauptstrasse 33
1120 Wien- Тук е BIPA.

Ето и на още едно място:
Märzstrasse54 1150 Wien.-15 kvartal e tova

Ето Dm:
1120 Wien, Мeidlinger Hauptstrasse 19-21
1120 Wien, Мeidlinger Hauptstrasse70 -на същата улица го има същият магазин.

Claires:
Меidlinger Hauptstrasse 40, 1120 Wien

БЕЛЕЖКА:Тези цифри-1120 Wien показват квартала в който е магазина.Значи когато е 1120 гледаш само двете цифри които са в средата! Следователно 12 квартал.Виена има около 23 квартала,добре че ги има тези сxеми :)Приятно пазаруване :)

crazydivane
06-07-2012, 15:43
Здравей,аз живея във Виена.Значи магазини за козметика са BIPA и Dm,който май и в България го има.

BIPA- има много КОЗМЕТИКА,доста видове ФДТ,евтини,от сорта на 3 евро максимално 4.Има нqколко вида коректори,мисля,които са на прилична цена.Има ФДТ които са скъпи- 6-7-8-9-10 евро.Те мисля че са най-качествените.Доста зареден магазин.

Dm-Също много як магазин.Коректори,пудри,сп рали,кремове,какvото се сетиш.Нещо като БИПА.

Магазини за джунджурии-Claire´s accesories,но съм забелязала че там нещата са скъпи.Един лак за нокти е 3 евро.Ако има намаления ще имаш късмет.Но иначе този магазин съм го признала! Има СТРАХОТНИ НЕЩА.

Адресите:
Meidlinger Hauptstrasse 33
1120 Wien- Тук е BIPA.

Ето и на още едно място:
Märzstrasse54 1150 Wien.-15 kvartal e tova

Ето Dm:
1120 Wien, Мeidlinger Hauptstrasse 19-21
1120 Wien, Мeidlinger Hauptstrasse70 -на същата улица го има същият магазин.

Claire´s:
Меidlinger Hauptstrasse 40, 1120 Wien

БЕЛЕЖКА:Тези цифри-1120 Wien показват квартала в който е магазина.Значи когато е 1120 гледаш само двете цифри които са в средата! Следователно 12 квартал.Виена има около 23 квартала,добре че ги има тези сxеми :)Приятно пазаруване :)

Impulsezvizdataaa
06-07-2012, 17:46
Лелее и аз ще ходя във Виена началото на юли и сега като гледам кви магазинчета сте показали ^^ Определено ще им хвърля по око!! :д

SexyBitch
06-07-2012, 19:36
Мерси, крейзи диване ;д Малко нахалничко ще те попитам дали знаеш и някви евтини магазини за дрехи/чанти? Мерси ААДСКИ много :))

SexyBitch
06-10-2012, 09:58
Ай стига, бе, мацки, само вие ли си купувате козметика от Виена ;x