PDA

View Full Version : Бързо свършвам



Grezdei
06-07-2012, 17:11
Доста. Първия път е към максимум 1-2 минути (говорим от момента в който го вкарам), а доста често след 5-10 тласъка и съм хвърлил хайвера. Втори път го вдигам трудничко и докато сложим кондома, той взел че омекнал. В редките случаи, в които става за втори път като хората, свършваме горе-долу едновременно (най-често тя преди мен). Пробвах да си набия една беше към 2 часа преди секса, но резултата беше нулев. Четох някакви работи из нета за Витамин Е, мисля да опитам. По принцип не ми се занимава с химии. Със спрей съм пробвал, но сякаш изтръпва и освен, че не усещам нищо, не мога даже и да го вдигна... Ако пробвам да мисля за нещо друго, може и да се удължи мъничко (ако не свърша на петата секунда естествено).

umri
06-07-2012, 22:08
Опит .
преждевременна еякулация

In*The*Face
06-08-2012, 11:04
Опит .

И профилактичен преглед при уролог.

bloodyF
06-08-2012, 17:45
^ти пък всичките по лекари ни пращаш..калпазанка номер 2

авторе, то тоя спрей май се ползва след като си го вдигнал вече , не преди това
и както казаха, след повече пъти няма да имаш такива проблеми : )

Grezdei
06-08-2012, 20:09
^ти пък всичките по лекари ни пращаш..калпазанка номер 2

авторе, то тоя спрей май се ползва след като си го вдигнал вече , не преди това
и както казаха, след повече пъти няма да имаш такива проблеми : )

Не знам дали е калпазанка, ама май аз съм щом още не съм отишъл (и може би малко ме е срам). Но по-принцип си е схема и е право момичето. За спрея - не знам. Ако трябва да съм честен, още бях девствен като пробвах и беше на ръчна и общо взето стана така, че отчаяно искам да свърша, а не мога да го вдигна и нищо не усещам. Доста гадно беше. И принципно не искам да си го тровя с такива химии.

Joc
06-08-2012, 20:11
чукай грозни :D