PDA

View Full Version : Мнение за ГПЧЕ Плевен



the_world_around_me
06-07-2012, 17:42
Ще кандидатствам там с немски и английски . Ако има някой от Плевен, който да сподели мнение за училището, да го направи. :) Ще съм много благодарна . :)

the_world_around_me
06-07-2012, 20:14
Толкова ли няма хора от Плевен ? :D

alexsdreamm
06-07-2012, 22:49
ми аз уча там Г клас даже....високо ниво се поддържа...не е лесно...интересно е....но ако не можеш да учиш много-не се записвай

ChubbyBunny
06-08-2012, 05:50
Аз живях в Плевен до преди 2 години. Най-добрата ми приятелка е там и учи в ГПЧЕ. Сега иска да се мести, защото вижда, че нивото на обучение не е високо. Alexsdreamm не знам за какво ниво говориш, че чак и много да се учи..

the_world_around_me
06-08-2012, 10:07
ми аз уча там Г клас даже....високо ниво се поддържа...не е лесно...интересно е....но ако не можеш да учиш много-не се записвай
Кой клас си ? Наистина ли нивото е добро ?

alexsdreamm
06-08-2012, 10:57
;d мии не е харвард но примерно едно 200 думи на ден се учат :)
отделно лудото писане на речници и текстове... На мен ми преподава много добър учителки състав, и не само по език ни пръскат :), но все пак аз съм Г клас...не З :) не знам приятелката ти в кой е :)
ако искаш хубава диплома ще поучиш бая...но ти гарантирам че ще научиш много повече от сухата материя...има учители чието поведение е за пример,поведение на истински стилни Дами. Ще се научиш на характер, а ако не си от мързеливите ще получиш всико необходимо за пълноценно израстване.
;д П. С . до 11 клас ще си усвойла напълно как можеш да танцуваш като луда до 6 в някой клуб и в 7 да си бодра и да си в час и да попиваш всяка важна информация както и да се справяш блестящо на изпитвания ;д
абе аз съм си доволна...и от целия ми поток само 2-3ма мрънкат с/у училището, но това е защото те са мързели ;д

Smile.
06-17-2012, 17:31
Ако искаш да си в наистина добра езикова гимназия, отиди в Ловешката. Тя е на много по-високо ниво и паралелките с немски и английски са три. Там със сигурност ще научиш езика. В ГПЧЕ-то, не съм сигурна, но мисля, че само историята се учеше на немски.

the_world_around_me
06-17-2012, 19:13
А то дали изобщо има учители ? :D Иначе няма как да ида в Ловеч

kitty02
06-18-2012, 09:36
Ако искаш да си в наистина добра езикова гимназия, отиди в Ловешката. Тя е на много по-високо ниво.
;)