PDA

View Full Version : Отново: Нова прическа (:



SmilezZz
06-08-2012, 05:42
Добро утро на всички!

Правя тема, тъй като искам нова промяна в косата си, но и аз не знам каква или по-точно не съм убедена , че ще ми ходи. В момента косата ми е до раменете (отпред), а отзад леко по - къса. Един вид - каре ми е настоящата прическа. Сега мисля да се направя на черта, но не съм сигурна дали ще ходи на формата на лицето ми и всичко. Та, затова ще ви помоля за мнение.

Също така в момента съм с крив бретон, с такъв ли да остана или да си направя прав?

Благодаря адски много на тия, дето са се отзовали да ми помогнат.

Приятен ден!

Снимки:
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/425723_367414989945115_493333738_n.jpg

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/396207_347440918609189_122478176_n.jpg

П.С - Ако не сте съгласна с чертата, Ви моля да ми дадете друга идея.

don't say anything.
06-08-2012, 06:17
Според мен първо я пусни по-дълга, сега е прекалено къса, за да имаш голям избор от прически.

MaLkaTa_LaDy
06-08-2012, 06:42
Първо косата ти е на много етажи и няма да стане на черта.
Второ така изглежда, че почти нямаш коса. За каре или черта трябва да имаш гъста коса.
Трето тези прически отиват на малко лице, а твоето не е такова.
Извод: Пусни си дълга коса.

SmilezZz
06-08-2012, 07:33
Според мен първо я пусни по-дълга, сега е прекалено къса, за да имаш голям избор от прически.

Точно затова исках да я направя на черта, тъй като отзад, както казах - косата ми е по-къса, в сравнение с предната част.

DisappointedDreamer
06-08-2012, 08:01
Първо косата ти е на много етажи и няма да стане на черта.
Второ така изглежда, че почти нямаш коса. За каре или черта трябва да имаш гъста коса.
Трето тези прически отиват на малко лице, а твоето не е такова.
Извод: Пусни си дълга коса.

Подкрепям.

don't say anything.
06-08-2012, 09:44
Точно затова исках да я направя на черта, тъй като отзад, както казах - косата ми е по-къса, в сравнение с предната част.

Потърпи още мъничко, да порасне по-дълга и тогава.

ALetterFromTheSky
06-08-2012, 11:08
Наистина сега ти е къса , изчакай за нова прическа, нали знаеш, че ако искаш черта- трябва да е колкото най-късата дължина, а твоята мисля е доста къса... аз също съм отпред с коса до гърдите почти, тоест до началото ;д а отзад е доста къса... лошото е, че я пускам от февруари, пръскам кво ли не и не расте хахаха . Ама чакам, изчакай и ти, може някой кичур да сложиш или да смениш само бретона .. бтв от русе ли си ? :Д

Elinaaa
06-08-2012, 13:56
Трябва да изчакаш да ти порасне косата още
след това ще имаш избор за прически

SmilezZz
06-08-2012, 14:30
Наистина сега ти е къса , изчакай за нова прическа, нали знаеш, че ако искаш черта- трябва да е колкото най-късата дължина, а твоята мисля е доста къса... аз също съм отпред с коса до гърдите почти, тоест до началото ;д а отзад е доста къса... лошото е, че я пускам от февруари, пръскам кво ли не и не расте хахаха . Ама чакам, изчакай и ти, може някой кичур да сложиш или да смениш само бретона .. бтв от русе ли си ? :Д

О, била съм и с такава дължина, постепенно я скъсих. А днес, ходих на фризьор и ми изравниха дължината отпред, освежиха ми крайчетата и вече всичко е 6 .. Ще започна да си пускам маааалко по - дълга коса.

Да, от Русе съм.

И благодаря на отзовалите се.

sun_
06-09-2012, 17:42
Айде да не правя друга тема :D
http://www.prikachi.com/images/899/4872899N.jpg
Искам да си сменя прическата,но незнам каква да избера.
Лицето ми е малко така,че бритон нестава.Мисля да си боядисам косата с оцветител черно,но днес като се къпах и като косата ми беше мокра стоеше по-тъмна и нещто не ми допада
Мнения?
а тука бях станала преди няколко мниути ката че не се плашете

Marchi13
06-10-2012, 14:42
Ще дам пример с мен : Миналата година имах дълга коса отрязах я като на Поли Генова , поддържах я и утре ще ходя на фризьор да ми изравни страните (ще бъда с къса прическа много къса
)

don't say anything.
06-10-2012, 17:06
Айде да не правя друга тема :D
http://www.prikachi.com/images/899/4872899N.jpg
Искам да си сменя прическата,но незнам каква да избера.
Лицето ми е малко така,че бритон нестава.Мисля да си боядисам косата с оцветител черно,но днес като се къпах и като косата ми беше мокра стоеше по-тъмна и нещто не ми допада
Мнения?
а тука бях станала преди няколко мниути ката че не се плашете

Щом искаш мнение - ще получиш такова.
Не си съсипвай косата на тази възраст. По личицето ти мога да позная, че си на може би 12,13 или 14.
Имаш предостатъчно време, когато да експериментираш и с грим, и с прически, и с дрехи.
Бъди естествена, още повече не си увреждай косата, камо ли ако е заради другите. Сама трябва да се харесваш.

weenonas
06-10-2012, 18:57
Marchi13 Ще се снимаш ли да покажеш как ти седи? И аз принципно искам такава прическа ама си мисля, че няма да ми отива.. ддз.

sun_
06-11-2012, 12:57
Ами всъщност съм на 16 и неизползавам никакви гримове,просто искам малко промяна :D

Marchi13
06-11-2012, 15:37
Marchi13 Ще се снимаш ли да покажеш как ти седи? И аз принципно искам такава прическа ама си мисля, че няма да ми отива.. ддз.

oh ami az beche se postrigah!!!! moga da ti prika4a stara snimka. stara stara veche . pri4eskata kato na polly genowa !!!!!!!!!!!

ALetterFromTheSky
06-12-2012, 10:28
Разбрахме , че е като на това антипатично нещо (лично за мен) причекстата ти-няма нужда да го пишеш сто пъти на шльокавица и с хиляда удивителни...

Miki26
06-26-2012, 10:01
Здравейте косата ми е много тънка и дълга до кръста кафява на цвят . Много често се заплита въпреки , че я реша много , използвам всякакви спрейве и глупости и пак нищо , слагам си маска и балсам реша ли реша , решение няма ! За това реших да си направя малка промяна утре ще се подстриа на ниво до раменете - черта , с плътен бретон . Но освен това ще си сложа и някакъв шарен кичур от тези безамонячните въпроса е розов или лилав . И как да подържам косата си здрава по плътна и не заплетена , помощ !