PDA

View Full Version : 5 килограма да сваля



dalitooo
06-08-2012, 06:41
Здравеите, имам излишни 5 килограма които се опитвам да свля от много отдавна по всяккви нчини.Истината е ,че не мога да пазя диети, да гладувам, да ям едно и също с дни и т.н.Обичам да спортувам, но не го правя редовно. Хрумна ми нещо ,но се чудя дали ще има ефект и дали ще е дълготраен. Ако ям на всеки втори или трети ден САМО плодове (различни), а през останалото време си ям нормлно, без да се тъпча, и сладко и хляб дали ще се справя с 5-те килограма за около месец? Като добавинм и спорт разбира се...

berrynia
06-08-2012, 06:47
яж семена вместо всякакви изделия с бяло брашно- само 1 промяна може да направи голяма разлика

kalpazanka
06-08-2012, 09:44
Някакви здравословни проблеми имаш ли /от сорта на нередовна менструация например/?

FuckingFreak
06-08-2012, 09:48
А защо точно 5 килограма? С тия плодове не знам какво ще направиш, освен да си изпразниш стомаха, да се изкефиш, че уж си свалила и като се наядеш да си ги върнеш.

dalitooo
06-08-2012, 10:15
ами първо към berrynia - хляба и другите тестени изделия не са ми такъв проблем, много рядко ям хляб. За здравословните проблеми- менструацията ми не е нередовна но имам нередовен стомах... Към FuckingFreak- 5 килограма ,защото тогава ще съм в най-добрата форма, в която бих могла да бъда, просто толкова ми трябва да сваля, а за плодовете е идея, затова пуснах темата ,за да разбера според вас дали е удачно да го правя въобще. Можете ли да ми предложите някакъв друг начин за отслабване за месец без адските ограничения ?

FuckingFreak
06-08-2012, 13:29
Здравословно хранене+спорт. Толкова ли е трудно бе, хора, та пускате всеки ден по 10 теми, щото се сещате чак като почне лятото за това как изглеждате...

dalitooo
06-08-2012, 14:34
защото така ни харесва!! :) Тук съм за съвети , нямам нужда от упреци. Не за всеки е толкова "лесно" да се сдобие с мечтаната фигура.Аз например съм от хората,които обичат да си похапват.Не съм се сетила СЕГА да отслабвам, това се опитвам от отдавна да го постигна (написано е по-горе!!) но все си връщам същите килограми......

FuckingFreak
06-08-2012, 15:36
Ами има един единствен начин за горене на мазнини, следователно не знам какви съвети искаш да получиш.

AnOHuMeH
06-08-2012, 15:40
Защо мислиш че тези 5 килограма са излишни. Кажи ми колко си висока, години и килограми :)

Runaway11
06-08-2012, 16:08
Защо мислиш че тези 5 килограма са излишни. Кажи ми колко си висока, години и килограми :)

оффф не разбрахте ли че килограмите нямат значение, а как изглеждаш наистина. Ще й кажеш че е в нормата обаче момичето пак ще си има коремче ;)

dalitooo
06-08-2012, 17:18
да , така е :) и все пак висока съм около 1,59 и съм 54 килограма

Amorrous
06-08-2012, 18:34
нисковъглехидратна диета и упражнения.с упражненията няма да гориш много калории,целта ти е да накараш организма ти да си мисли,че мускулите ти трябват и да не ги гориш тях,ами мазнините.НВ диетата е с високо съд. на протеин,а протеините ти хранят мускулите.т.е. след като отслабнеш няма да си увиснала (:
образовай се и тогава отслабвай ,моля те,щото като чуя приятелките ми да ми казват,че от пилешко филе се пълнее и ми става лошо.а те ,в същото време го карат на плодове и солети и си мислят,че горят мазнини.ще успееш за около месец,давай !

CupcakeMonster
06-09-2012, 21:58
Зеленчуци яж,много по-пречистващи са от плодовете,които съдържат плодова захар ,така че не прекалявай с тях !