PDA

View Full Version : 35то СОУ- бъдещи осмокласници



randi
06-08-2012, 09:15
здравейте, всички, които влезнете в 35то СОУ ще бъдете принудени да си купите униформи.. ризите струват кум 25лв. пуловера към 30лв.. продавам женска риза и пуловер за 25лв общо.. почти не съм ги носила тъй като бях 12клас и не бяхме задължени да ги носим.. някой ако изявява желание да пише :)

оо забравих също мога да дам и емблема, която се носи на бяла риза докато униформата е за пране :)

the sniper guy
06-08-2012, 17:35
Училището добро ли е?

randi
06-09-2012, 08:24
да, който и език да избереш ще го научиш (все пак и ти трябжа да положиш усилие де) ... има различни обмени, които са супер яки ( отиваш във Франция или Германия зависи какъв език си избрал и две седмици живееш в семейство после детето им идва у вас.... яко е нищо че ти се струва тъпо сега :Д )

SweetAngel2
06-09-2012, 09:24
дай още мнения за училището :)

SweetAngel2
06-09-2012, 09:26
а освен 35 соу има ли още училища с чуждестранен обмен ?? :)

randi
06-09-2012, 17:33
ами знам ,че във френската правят екскурзия , която обаче е обиколко и спане по хотели от което не намирам как се учи език ... иначе за 35то има и гадни учители разбира се.. не са много щото тая година се махнаха някой, а и ножите осми клас няма да ги хванат гадните :Д (завиждам) има голямо разбирателство м/у учители и ученици (единственото за което се карат са униформите), има различни клубове , който се водят като извънкласна дейност и ако след това кандидатстваш в чужбина много се цени.. (например клуб ООН- занимава се с политически и световни проблеми, клуб Еколкогия- прекарваш известно време с ученици и госпожата (любимата ми) в парка като обсъждате различни дървета, животни, такива теми... и други), има актова зала в която се правят различни мероприятия с цел колектовност между учениците (примери: 14февруари .. малко преди това се поставя кутия за валентинки и на 14 се прави караоке на което се раздават на всеки от специално избрани купидони (мн е забавно), или пък ден на free hugs), има театрална група (на френски) една от най-добрите с нея също се пътува много...

самото училище не е разбито :Д
по физическо момичетата и момчетата играят отделно.. има джа салона и два фитнеса
за живота около даскало: има достатъчно кафенета,храна и цветарскимагазин в случай че сте забравили рождения ден на класната :Д
ако сте готин клас и почнете да ходите по театри има госпожа която дава намаления, също се организират и мн екскурзии...

ами не знам какво повече да кажа ако се сетя ще пиша, ако имаш още въпроси пиши :)

randi
06-12-2012, 17:47
нагорееееее

yonia
06-12-2012, 20:31
18 соу това също е училище с чуждестранен обмен!там е братовчедка ми с корейски език!