PDA

View Full Version : Аз - истинската, тя - в представите му



msdattt
06-08-2012, 15:10
Добре, ето какъв ми е случаят този път. Той си имаше приятелка, но когато се запознахме просто за една седмица си паднахме страшно много един по друг. Скъса с нея, ужким щеше да ми предложи да тръгнем и изведнъж ме оставя заради момиче, което дори не е виждал!?! Под "не е виждал" искам да кажа, че буквално не са се виждали. Просто се оказа, че отдавна се сваляли в интернет, тя спряла да му пише предии... не знам, но, когато се запознах с него не са поддържали връзка. Започнала да му пише отново, когато той скъсал с гаджето си или някъде тези дни. Той хлътва отново много по нея, твърдял, че я обича и вече нямал чувства към мен??? По принцип това за момичето не го знам от него, казва ми го човек, който не би ме излъгал. Просто заяви, че няма чувства към мен (ей-така от нищото?) и аз се сетих за останалото, което знам, а той си мисли, че не го знам ;д И въпроса ми е... то е ясно, че човек може ей-така от нищото да реши, че вече не чувства нещо към някого, но.. не знам, аз поне съм истинска. Та.. май нямам конкретен въпрос :D Просто исках да споделя какви тъпи неща ми се случват и ако желаете да изкажете мнение, много ми е интересно каква е според вас.. реалната причина за това, което направи той и възможно ли е да е заради това момиче, изобщо възможно ли е да кажеш на човек, когото не познаваш на живо: "Обичам те!." ? :? Както давахме всичко един за друг, изведнъж се пръква тя отново и той ме оставя с думите, че не чувства нищо към мен :?

SmilezZz
06-08-2012, 15:24
Ужасно смешни са ми такива като него.
Той също.
Аз също не мога да приема мисълта как може да имаш чувства към човек, с който само си пишете, без да сте се видяли нито един път през живота си. Е, не!
Но не знам какво да ти кажа, освен това, че не бива да се занимаваш с него повече. Не те е харесвал, явно. Просто си е търсил оправдания , за да зареже другата и да се сдобие с нещо ново. Точно тогава се явява виртуалната и той се отказва и от реалността. Няма какво да правиш, докато той един ден не осъзнае какво е сторил, колко тъпо и не знаещо какво иска, се вижда от страни.
Продължи си напред с момче, което ще те оцени.

SisiStrange
06-08-2012, 17:01
Уоу. о.О Ето заради това не трябва да тръгваш с момче, което изневерява на гаджето си с теб: твърде вероятно е и на теб да изневери. Но... определено в повечето случаи не става толкова скоро. Твоето се е развило мега бързо.

ShtrudeL
06-08-2012, 17:04
всъщност разбирам момчето до някъде

marilyn
06-08-2012, 19:09
Уоу. о.О Ето заради това не трябва да тръгваш с момче, което изневерява на гаджето си с теб: твърде вероятно е и на теб да изневери. Но... определено в повечето случаи не става толкова скоро. Твоето се е развило мега бързо.

И аз това си помислих като четох темата...

airboy
06-08-2012, 20:13
Някои хора са с богато въображение..или просто са си малки :P

YoUcANNOtiMaGiNe
06-08-2012, 20:57
Въпросът не е в това, че си пише с някво момиче от интернет, а в това, че самият човек не става. Или се самозаблуждава жестоко, или просто си търси оправдание, за да прикрие честата смяна на момичета. Най-вероятно е второто. Остави го да прави квото сметне за необходимо, не се занимавай.

msdattt
06-10-2012, 18:23
Въпросът не е в това, че си пише с някво момиче от интернет, а в това, че самият човек не става. Или се самозаблуждава жестоко, или просто си търси оправдание, за да прикрие честата смяна на момичета. Най-вероятно е второто. Остави го да прави квото сметне за необходимо, не се занимавай.

Оставих го.. да си биее главата в компютъра, колкото искаа! Но сега се ядосах на друго... тояя тип простоо нещо много яко му куца, защото сега се забива с някаква друга ;хх Нещо ми се струва много неориентиран в... Всички ми казват, че и тя ще свърши като останалите му - смисъл, минава му.. там квото чувства и минава на следваща. Много му се дразня, защото тя е много тъпа селска пръчка.. буквално и грозна ;х Не го казвам от женска завист, понеже аз съм такъв човек, че каквото си е хубаво си е хубаво и аз го признавам! Но тя е точно като от оная група във фейсбук: "Най-мразим селски пръчки и леопардови щампи". Това, че я е минал целия град не я прави велика, тъкмо обратното: за мен е жалка ;х а и прилича на циганка :?

msdattt
06-10-2012, 18:26
Според мен просто не знае какво иска :? Нищо, не се занимавам повече, жив и здрав, квото иска да прави ;д ^ Ааа.. пуснете някое мнение и за добавката ми към историята :D ^

YoUcANNOtiMaGiNe
06-11-2012, 08:32
Мдаа, правилно си постъпила. Не познавам хората, че да коментирам за тях, но от тва, което си писала донякъде става ясно какво представляват. И няма кво да ти се струва неориентиран, човекът си има точни цели - просто е от този тип дето си ги сменят като носни кърпички. Нормално щом е такъв да си падне по такова момиче, обикновено такива не подбират много, а и някак си подхождат тяхната категория. Таа важното е, че си се осъзнала, а и не гледай кой какъв е, щом не е за теб да не ти пука и толкова. Всеки си знае най - добре. :) Интересно ми е колко време ходихте, преди да разбереш що за човек е...?

msdattt
06-11-2012, 17:40
Мдаа, правилно си постъпила. Не познавам хората, че да коментирам за тях, но от тва, което си писала донякъде става ясно какво представляват. И няма кво да ти се струва неориентиран, човекът си има точни цели - просто е от този тип дето си ги сменят като носни кърпички. Нормално щом е такъв да си падне по такова момиче, обикновено такива не подбират много, а и някак си подхождат тяхната категория. Таа важното е, че си се осъзнала, а и не гледай кой какъв е, щом не е за теб да не ти пука и толкова. Всеки си знае най - добре. :) Интересно ми е колко време ходихте, преди да разбереш що за човек е...?

Не е много време, няколко седмици.. не много, но и щом за толкова малко време успя да ги направи тия работи... :? Не знам, всички са "невероятни" , "различни".. когато ги срещнеш за пръв път, но не трябва много, за да разбереш, че грешиш. Не знам, но в рамките на 2 седмици някъде си промени мнението 3 пъти за няколко момичета :D Смятайте... :D

YoUcANNOtiMaGiNe
06-11-2012, 20:06
Kъсметлийка си, че си се усетила навреме, някои и цял живот си живеят със заблудата, или просто са дотолкова заслепени, че не искат да се откъснат от "половинката". Но пък и трябва да са сложни взаимоотношенията, а предполагам ще се съгласиш, че няколко седмици не си е сериозна връзка (добре, че не е продължила повече в случая) . Искам да кажа, че ще имаш толкова шансове и занапред, така че след разочарованието идват и стойностните хора, които да те свестят. :D

djipsito
06-12-2012, 00:22
Ся щи кажа нещо. Нали по принцип мъжете знаят кога е само секс, кога нещо повече, пък на нас като ни се доебе, си мислим, че сме влюбени... Та тоя е някъв такъв путьо, дето като му се доебе, си мисли, че има някви много специални чувства към момичето.

Ако пък са няколко момичета, във всички е влюбен, докато някоя не направи нещо, за да разлюби другите. Така де, таз му писала, той се хваща за нея, щото иска нещата да му се получават на момента.. Сигурно си е бил една чикия и му е минало..

msdattt
06-12-2012, 17:44
Ся щи кажа нещо. Нали по принцип мъжете знаят кога е само секс, кога нещо повече, пък на нас като ни се доебе, си мислим, че сме влюбени... Та тоя е някъв такъв путьо, дето като му се доебе, си мисли, че има някви много специални чувства към момичето.

Ако пък са няколко момичета, във всички е влюбен, докато някоя не направи нещо, за да разлюби другите. Така де, таз му писала, той се хваща за нея, щото иска нещата да му се получават на момента.. Сигурно си е бил една чикия и му е минало..

Абе не знам, жив и здрав, колкото си иска чекии да си бие :D Аз се махнах поне, пък да си се сваля с оназ' грозната ;д и без друго ми казаха, че много си е смъкнал нивото така - от мен на нея. Както си иска... и да, по-добре, че не продължихме по-дълго да се залъгваме "колко сме влюбени" :?

IseeDEADbodies
06-12-2012, 17:53
Ми добре. Продължавай да споделяш.