PDA

View Full Version : WaX



BrokenHearth
06-08-2012, 18:08
TeenProblem.NET - Споко Кофа, Още можем...

(NightGuardian) Алоо, Алоо.. Wax къде си бе бате..
(Wax) Бее..Мани брат.. тука едни нови тролове, кифли..
(Wax) Тролове, кифли, админи.. бляяях...
(NightGuardian)Абе к'ви кифли, гевреци, тутманици бе..
(Wax)Абе брат.. тука в.. кофата.. Направо си.. бе тука до важните теми..
(NightGuardian)К'ви важни теми бе?
(Wax)Абе.. аааа.. Кажи на Бианко да слезе в бар Мъдара..
(NightGuardian)Ааа..

(Wax)Ай, ше ви ключа майката..

Припев:

(ShtrudeL)Най-щастливия ми ден в форона е като дойде Мачооока..
(ShtrudeL)Тряа се сета само коя беше темата..
(NightGuardian & Wax)Щракаме по модераторите бате и катериме се по темите..
(NightGuardian & Wax)Аре дерзаите, ше ва ключа и в кретените..
(DoubleDMG)Само много лошо ми се получава, щот ми тeглиха бана..
(Wax)Няя нищо, дърпаи кабел - сменяи лана..
(Wax)Троля се като световно, всички на мене викат ми "О,Божее"..
(Wax)Споко форон, още може!..

(NaOH)Била ми слаба културата - гризете ми пурата
Ти си простак - Аре марш във Мадурата
там хващаш риба, не - това ми е чурата
викат ми основа в прокуратурата..

(Wax)Апетит като Aligator, ако не носиш да хуля, Try again later..
Hi Hater..Hi Hater..познаваш ме добре, Wax - God's Forsaker..
Shift, Shake like Shaker, Brake like Braker..
За мойта болест брат ми, ше ми трябва лекар..

(NightGuardian)Teck, Teck, Tecker, приятно ми е Decker..
Guardian, мамче.. Кварталния аптекар..

(Wax)Мразя щрудките, жените харесват и джуките..
Wax и Guardian брат ми.. Ае много се фукате..
Ае чао човече, много пеем..
На Jim Beam, JBL миришем бате, не мое да изветреем..

Припев:

(ShtrudeL)Най-щастливия ми ден в форона е като дойде Мачооока..
(ShtrudeL)Тряа се сета само коя беше темата..
(NightGuardian & Wax)Щракаме по модераторите бате и катериме се по темите..
(NightGuardian & Wax)Аре дерзаите, ше ва ключа и в кретените..
(DoubleDMG)Само много лошо ми се получава, щот ми тeглиха бана..
(Wax)Няя нищо, дърпаи кабел - сменяи лана..
(Wax)Троля се като световно, всички на мене викат ми "О,Божее"..
(Wax)Споко форон, още може!..

(Wax) Знаеш ли как викам на рая..(Как викаш)
(Wax) Кофа, тема 4, 315 пая..(евала)
(Machoka) Ш'ти купа речник, мани гъзарите,
(Machoka) ако зная, че ще клатя, ше те модна с другарите..
(ShtrudeL) "Е как така се случи, че сме двамата в квартирата ти"
(Machoka) "Ше те е** докато се стопли бирата ми"
(ShtrudeL) "Къде е Модския пост"
(Machoka) "Ми нема го, търси Rick Ross"
(Machoka) "Искам хонорара на Бербатов за един месец"
(ShtrudeL) "Малко си алчен"..
(Wax) Изперках цял кантар бял прах,
ден и половина не спах и съм Forum, Trash шибедах..
(Psychopath) Наще бате имат кинти, крият ги от мене,
че ги харча за линии, като всички в днешно време..
(Machoka) Софийско клубче, 1 грам наслада на кубче..
Цуцки и Шрудки - а така, мои мили гугутки..
" Дай ми ранК, дай ми Ранк.." - Ей, чалгар
Ше пия с най-големия фен на Kofaster Arbeited..

Припев:

(ShtrudeL)Най-щастливия ми ден в форона е като дойде Мачооока..
(ShtrudeL)Тряа се сета само коя беше темата..
(NightGuardian & Wax) Щракаме по модераторите бате и катериме се по темите..
(NightGuardian & Wax) Аре дерзаите, ше ва ключа и в кретените..
(DoubleDMG)Само много лошо ми се получава, щот ми тeглиха бана..
(Wax)Няя нищо, дърпаи кабел - сменяи лана..
(Wax)Троля се като световно, всички на мене викат ми "О,Божее"..
(Wax)Споко форон, още може!..

(Wax) Guardian.. недей пика в градинката!

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 18:25
Когато NightGuardian не беше толкова активно тъп и всички го мислеха за посредствен.

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 18:31
Той и сега не е.
ДА БЕ ДА

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 19:21
НЕ Е!

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 19:30
НЕ ТИ!

StringTheoryPracticist
06-08-2012, 20:02
Challenge accepted.

Това "Тупак е бог. Само на него се кланям" дето му го лепнахте въобще не е вярно според мене...
Това никога не ми е било критерий.

Не съм съгласен с второто ти изречение. Съмнявам се в третото. Четвъртото не е никакъв аргумент и, въпреки че няма значение, надали е така на живо; иначе и аз забелязах това.

Моите аргументи се основават предимно на това, че интелекта може да се прецени успешно по усет над нечии разсъждения. Не мога да го формулирам, защото усета е интуитивен, а не съзнателно контролиран. Но съм забелязал и силна връзка между IQ резултатите и това, което казва усета ми, въпреки че със сигурност е донякъде неточна, най-много да е "леко-средно глупав" вместо "много глупав". Личи си и как мненията на другите хора идват от това. На места е толкова глупав, че чак става социално неадекватен, а иначе не забелязвам да е кой знае колко аутистичен.

Също така, цялостната му представа за света е много далеч от реалната. Убеден е, че сме управнявани от "илуминати", което противоречи на много принципи, които той очевидно не знае. Очевидно си няма елементарно понятие от световна икономика, нито от принципите, на които се гради политиката. А знанията е доказано, че имат значителна връзка с интелигентността. Когато знаеш толкова малко за света е рационално да поставяш силно "може да има нещо, което има пропускам" при всяко глобално правило, което научаваш. Най-малкото, че има толкова различни противоречащи се светогледи (комунизъм, нацизъм и останалите, които са против и двете идеи), че по броя на последователите можеш да видиш колко лесно е да се заблудиш и ти при твоя светоглед - не казвам, че комунизма или нацизма или противниците им грешат, а че си противоречат, което означава, че в най-добрия случай, всички грешат освен едната страна; в най-лошия, няма права страна и никой не е прав. След като виждаш колко много хора заемат цял светоглед, който е грешен (дори да не знаеш коя страна греши, знаеш количеството на хората) и виждаш колко лесно е да се заблудиш в логично да внимаваш поне малко когато заемаш свой светоглед, а не като пълен идиот да вярваш в нещо, което си го прочел от Новините на Тийнпроблем или някой пияница ти е казал в кръчмата, само на авторитет, без да провериш дали източниците - дали си измислят факти. Аз знам, защото съм чел по въпроса и да, фактите са измислени.

Мога да изпиша още 2 пъти толкова, но ме мързи и не знам дали е нужно.

montana6
06-08-2012, 21:06
Не се страхува да каже на някого нещо в очите, даже и на мен, считайки че си пишем по-свободно.

"В очите" означава да ти го каже на живо. В нета всичко е лесно и всеки е директен. Затова всъщност държанието по форуми и чатове показва доста, и по-точно, показва докъде ще си позволи да стигне човек, като знае, че реално няма как да бъде наказан за това после.

EinGutesKind
06-08-2012, 21:12
Ау, ма много е смешно и като почнете с тия романи :razz:

BrokenHearth
06-09-2012, 07:33
Challenge accepted.

Това никога не ми е било критерий.

Не съм съгласен с второто ти изречение. Съмнявам се в третото. Четвъртото не е никакъв аргумент и, въпреки че няма значение, надали е така на живо; иначе и аз забелязах това.

Моите аргументи се основават предимно на това, че интелекта може да се прецени успешно по усет над нечии разсъждения. Не мога да го формулирам, защото усета е интуитивен, а не съзнателно контролиран. Но съм забелязал и силна връзка между IQ резултатите и това, което казва усета ми, въпреки че със сигурност е донякъде неточна, най-много да е "леко-средно глупав" вместо "много глупав". Личи си и как мненията на другите хора идват от това. На места е толкова глупав, че чак става социално неадекватен, а иначе не забелязвам да е кой знае колко аутистичен.

Също така, цялостната му представа за света е много далеч от реалната. Убеден е, че сме управнявани от "илуминати", което противоречи на много принципи, които той очевидно не знае. Очевидно си няма елементарно понятие от световна икономика, нито от принципите, на които се гради политиката. А знанията е доказано, че имат значителна връзка с интелигентността. Когато знаеш толкова малко за света е рационално да поставяш силно "може да има нещо, което има пропускам" при всяко глобално правило, което научаваш. Най-малкото, че има толкова различни противоречащи се светогледи (комунизъм, нацизъм и останалите, които са против и двете идеи), че по броя на последователите можеш да видиш колко лесно е да се заблудиш и ти при твоя светоглед - не казвам, че комунизма или нацизма или противниците им грешат, а че си противоречат, което означава, че в най-добрия случай, всички грешат освен едната страна; в най-лошия, няма права страна и никой не е прав. След като виждаш колко много хора заемат цял светоглед, който е грешен (дори да не знаеш коя страна греши, знаеш количеството на хората) и виждаш колко лесно е да се заблудиш в логично да внимаваш поне малко когато заемаш свой светоглед, а не като пълен идиот да вярваш в нещо, което си го прочел от Новините на Тийнпроблем или някой пияница ти е казал в кръчмата, само на авторитет, без да провериш дали източниците - дали си измислят факти. Аз знам, защото съм чел по въпроса и да, фактите са измислени.

Мога да изпиша още 2 пъти толкова, но ме мързи и не знам дали е нужно.

АВЕ ЕЙ! това е форум! А не онлайн библиотека!

StringTheoryPracticist
06-09-2012, 11:31
Видях аргументи от достоен противник и реших да отговоря подобаващо :Д забравих обаче и, че е мързелив противник, трябваше да си избера само най-хубавите аргументи и да ги напиша.

BrokenHearth
06-09-2012, 12:01
Видях аргументи от достоен противник и реших да отговоря подобаващо :Д забравих обаче и, че е мързелив противник, трябваше да си избера само най-хубавите аргументи и да ги напиша.

:D :D :D Много правилно, да!