PDA

View Full Version : Проблем ..



djudje70
06-08-2012, 18:54
Еми както вече съм писала на 15 съм и съм момиче. Имам проблем, търсих други такива теми, но нищо не отговаря точно на въпроса ми. Моля да ми помогнете, благодаря Ви предварително .. :)

Така имам си сериозно гадже от вече почти 2 години. Преди известно време говорихме за пореден път за секс. Той е изключително внимателен и ме чака вече толкова време. Вече мисля, че съм готова и му дадох. Опитахме, беше с презерватив и когато се опита да проникне мен страшно ме заболя и той спокойно, спокойно продължи, но аз се дръпнах от прекалената болка. След малко опита да ме отвори с ръка, но пак не стана. Той ме остави, за да не ме мъчи повече. Обаче сега, 3 часа по - късно ме боли до като седя, ходя и каквото и да е ... Може ли да ми кажете защо ме боли така, защо ме боли и сега ии защо не мога да го направя. Мислехме, че е защотот не съм се отпуснала, но после бях по отпусната, а болката беше същата. Помощ .. :((

DisappointedDreamer
06-08-2012, 19:01
С ръка ли се е опитал :lol:

Разскъсал е нещо, сигурно ципата. И може да го направите, просто трябва малко да потърпиш на болката.

DragonLady
06-08-2012, 19:10
Стискаш зъби и търпиш, не се дърпай като те заболи колкото и да е рефлекс, опитай се да го контролираш. По-добре един път да те заболи яко, вместо всеки път да те боли.

babati
06-08-2012, 19:15
Дамиии и господааа тя губи девствеността си и я боли!!! - Невероятната ръчичка и нейния внимателен до педерастия приятел :D

djudje70
06-08-2012, 19:34
Дамиии и господааа тя губи девствеността си и я боли!!! - Невероятната ръчичка и нейния внимателен до педерастия приятел :D
Еми не, не съм се изказала правилно, не е опитвал да ме отвори с ръка, на се едно. Ааа да може би е разкъсал ципата, но защо не успя да проникне на вътре .. Страшно съм притеснена и моля помогнете, такива лигави изкаваня мга да чуя от много хора, а наистина искам помощ .. :)

silverRose
06-09-2012, 09:07
Абсолютно нормално е да те боли. Не е успял, защото още си тясна и като се дърпаш го правиш още по-сложно. Всички ни е боляло, ама не е болка за умиране. Ние друго, освен да се отпуснеш максималко и да потърпиш малко болката, не можем да ти кажем.

marilyn
06-09-2012, 15:45
Нормално е да боли, просто трябва да потърпиш. Отпусни се и не си мисли "колко ли ще ме боли, о, ужас!" Потърпи, болката е 1 път... после идва кефа.

bebe7o
06-09-2012, 18:57
Стискаш зъби и търпиш. Не е като да те колят. Ще те боли известно време и т'ва е.