PDA

View Full Version : Розов кичур



SisiJ
06-08-2012, 22:16
Ами до колкото разбрах се прави с фуксин ,ноо може ли някой да ми обясни по-подробно как става .. тоест какво представлява (сухо ли е ,течно ли е ) .. как се нанася ,за колко време стои , измива ли се лесно , с какво се слага , колко струва .. вреди ли ;дд ? :)) благодаря

heartshapedbox
06-08-2012, 23:55
Аз си бях правила преди години..от аптеката, беше 2-3 лева. Течно и много цапа-задължително със стари дрехи. Намазваш кичура, разтъркваш-да се разпространи по целия кичур и увиваш с алуминиево фолио. Не си спомням колко се стоеше, някъде към 30 минути май. После изплакваш обилно с вода и готово. Вреди,да, но не е фатално. Ако косата ти е по-0тъмна, я изсветли малко.

rusoto_baby_f
06-09-2012, 06:48
а на черна коса хваща ли..?
В смисъл боядисвам се с черна боя..

SisiJ
06-09-2012, 14:51
Аз си бях правила преди години..от аптеката, беше 2-3 лева. Течно и много цапа-задължително със стари дрехи. Намазваш кичура, разтъркваш-да се разпространи по целия кичур и увиваш с алуминиево фолио. Не си спомням колко се стоеше, някъде към 30 минути май. После изплакваш обилно с вода и готово. Вреди,да, но не е фатално. Ако косата ти е по-0тъмна, я изсветли малко.

Благодаря тиии :****