PDA

View Full Version : Безчувствен



toninatora
06-08-2012, 22:16
Здравейте хора искам помощ.Искам да стана безчувствен.Нараняван сам от момичета много пъти и искам вече нищо да не чувствам и да не ми дреме какво ми казват.При последното момиче направо да си призная плакох бяха 3 сълзи но въпреки това беше много гадно.Моля ви помогнете незнам дали може да се премахнат чувствата ако някои има някаква идея да сподели.На бас ще се хвана че ще ми напишете еи идиот или тъп тролл или нещо от тоя сорт но моля помогнете

babati
06-08-2012, 22:22
Не става брат ми. Няма как. С риск да те стресирам още:

http://vbox7.com/play:8761486f&r=emb

Ще бъде нощ и ще вали,
забравен блус едва ще звучи
и спомени, неканени,
ще идват в сън, в сън жесток
да ме горят.
Ще бъде днес и ще боли
в очите ти сълза ще заблести.
Ще бъда сам, отиваш си,
почакаи миг, още миг,
само миг.

Припев:
Аз моля да си още миг моя.
В нощта с вик моля
да си още миг моя.
Със съдбата се боря
да си още миг моя,
но си тръгваш...
Няма да забравя никога
сладко как боли от любовта(2)



Чак и на мен ми се доповръщва като чуя тази песен. :( И по-зле ще става, защото се изкурвендилват все поввече...

valdesbg
06-08-2012, 22:47
Отрежи си дясната половина на мозъка. Там е центъра на чувствата и емоциите. Макар че.. по добре ще е да си отрежеш целия мозък. За да имаш неоспоримо оправдание.

babati
06-08-2012, 22:57
Отрежи си дясната половина на мозъка. Там е центъра на чувствата и емоциите. Макар че.. по добре ще е да си отрежеш целия мозък. За да имаш неоспоримо оправдание.

Е ти като си си отрязал дясната половина на мозъка не виждам много да си прокопсал :D majtapq se

babati
06-08-2012, 22:59
toninatora може и да чака включване от някое момиче романтична и сродна душа, ма му влезнахме лошо пръчовете :D

Joc
06-08-2012, 23:00
гледах един филм, където казаха, че да станеш истински самурай и убиец трябва да си се лишил от всичко което обичаш, така, че ако обичаш нещо му прерязвай гърлото :)




















































гледам, че си емоционален некъв... да не вземеш наистина да колиш хора и котки сега? :Д

Cold_Tearsss
06-08-2012, 23:07
Пари, наркотици и дискотеки, а и омраза. ;)

babati
06-08-2012, 23:23
Пари, наркотици и дискотеки, а и омраза. ;)


Пари, секс и дискотеки. Другите две са вредни.

npp
06-08-2012, 23:24
ромео се нуждае от неговата жулиета, а жулиета от нейният ромео, само че този път без фатални обрати, това е само по силите на Онези, Които наистина са истинскитят Бог Отец и истинският Господ Исус Христос, обаче за съжаление досега света бе място(арена) на всякакви суетни интриги породени от разпаленото верческо/духовно беззаконие на човешката(666) религия/духовност/вяра, така че когато виждаш разни невярващи/нерелигиозни/неокултисти да се отнасят лошо към други човеци, трябва да знаеш че това са просто едни марионетки в ръцете на суетата, които не разбират какво се случва всъщност, нито че се оказват нещо като зомбита на суетата в съответният момент, Бог трябва да дойде и да отмахне суетата от тях и да ги направи да функционират нормално, а през това време молитвите към Него и Неговият Син Исус Христос могат да помогнат същевременно, понеже целта е освещаването/очистването от Бога да стане сега на момента или най-малкото колкото се може по-скоро, и така, ние не трябва да мразим афектираните от суетата, понеже те са така само временно, но онези от тях, които вече са разбрали това нека да не си мислят че могат да продължават съвсем нарочно да бъдат лоши към другиго и че по този начин няма да бъдат виновни, обаче като казвам това имам предвид най-вече вършещите неправда по верчески/духовен/окултен път, и така, досега бе тенденционално при младите първите им стъпки в любовта да бъдат по-наивни както в случаят с ромео и жулиета, но това не бива да бъде причина за фатални обрати, понеже досега света бе пълен не само с хора от мъжки и женски пол, но и с всякаква суета, която действуваше в немалко от тях, колко ли хора могат да си спомнят колко лудо-влюбени са били през първите си любовни стъпки, а колко от тях чак впоследствие са разб(и)рали че не в всички случаи си заслужава човек да се влюбва толкова много в някой, някога докато са били съвсем млади доста хора са си мислили че първия срещнат възлюбен е единствения, но после са разбирали че не винаги в условията на суетата това е възможно, и че в света има много други не по-малко потенциални партньори, обаче духовете, които правят човеците да бъдат жертви на суетата, наистина могат да бъдат много неприятни

babity
06-09-2012, 00:28
Струва ми се уместно да използвам клишето, че пияч се става с тренировки.

don't say anything.
06-09-2012, 16:43
Ти лайно или мъж си? Я се стегни...
Това е животът. Има както хубави и незабравими мигове, така и ужасно гадни и болезнени.
Sad but true.

DisappointedDreamer
06-09-2012, 17:50
Ти лайно или мъж си? Я се стегни...
Това е животът. Има както хубави и незабравими мигове, така и ужасно гадни и болезнени.
Sad but true.

Мда. Какви са тия глупости - искам да стана безчувстен? Я малко по-мъжки.

Hilary_
06-09-2012, 17:51
И аз искам някакво доказателство, че ИСТИНСКО мъжко е останало на тоя свят ама ..

Kavichki
06-09-2012, 17:58
^ама...????

Hilary_
06-10-2012, 08:54
^ама...????

.. ама всекидневно виждам такива теми пуснати от подрастващите "мъже".

Kavichki
06-10-2012, 09:04
Виждаш ги във виртуалния свят, което означава, че реалността е съвсем друга

Hilary_
06-10-2012, 09:08
Виждаш ги във виртуалния свят, което означава, че реалността е съвсем друга
Същата е, че и по - лошо ..

TheBanzai369
06-10-2012, 14:18
И аз искам някакво доказателство, че ИСТИНСКО мъжко е останало на тоя свят ама ..

Еми нали това е форум, ти какви теми очакваше да има? Всеки си има проблеми.

fenasf
06-10-2012, 20:35
Е, не се става лесно, но ще го усвоиш. Наистина омразата много помага. Също така трабва да станеш егоист и двуличник - помисли как момичетата са се държали с теб, намери някоя, която те харесва и направи абсолютно същото с нея. Използвай я, дръж се като задник, не я търси, забивай приятелките й открито, колкото повече време продължава това, толкова по-добре.


В началото може да се чувстваш странно, даже да изпиташ съжаление към нея - недей. Отмъсти си за всички мъки!!!

iliqn4e12
07-10-2012, 10:30
и аз съм с теб, мила..:)

Amore-Mio*
07-10-2012, 10:44
Няма как да станеш безчувствен и непукист. Невъзможно си е просто. Ти си човек, който притежава емоции и може да ги усеща, но няма как изведнъж ей тия чувства да изчезнат. Всички сме минали през този период, ще го преодолееш! Ще срещнеш точното за теб момиче и ще усетиш защо не се е получавало при другите.

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 10:52
Защо трябва да се пронизяваш на нивото на разрастващата се младежка сган?Да станеш като отрепките,които се напиват всекидневно без причина,друсат се и чукат всичко с п*тка между краката в жалки опити да осмислят и без това безсмисленото си съществуване на планетата...Бъди различен!Бъди горд!Вдигни глава,преживей станалото и смело продължи напред.Все някъде и някога ще намериш своето момиче,но не като станеш безчувствен идиот,а като останеш такъв,какъвто си :)

iliqn4e12
07-10-2012, 10:54
Питаш ли на момичетата как им е ?? Не си единствен, макар че аз никога не съм страдала до такава степен..:)

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 11:03
Питаш ли на момичетата как им е ?? Не си единствен, макар че аз никога не съм страдала до такава степен..:)

Доживяхме и 12-годишни да страдат и да дават съвети,съдейки по "богатия" си житейски опит :D

iliqn4e12
07-10-2012, 11:20
Просто изразявам мнение. Ако е забранено ще спра..специално, за да живееш повече..:)))

comics
07-10-2012, 11:34
Ей, Хилари, я погледни пак името на форума и опитай да си отговориш защо има толкова теми с проблеми, че и създадени пт мъже :D
Търсиш истински мъж? Че то истински жени има ли? Само пикли гледам аз. А и какво означава истински мъж, съответно истинска жена? Никой не може да отговори еднозначно, а всеки търси. И кво търси? И той не знае. Ае долу с тея реплики. Продължавай с лакирането на ноктите и грима.Да не забравиш и на пластичен хирург да отидеш!. Току- виж си станала още по- истинска.

The Animal
01-28-2013, 18:33
Дано не е късно да ти дам нещо като съвет!Не виждам нищо лошо в това си чувствителен!Разбира се, така ще ти е доста по-труден пътят до намирането на момичето за теб.Бих ти казал да станеш безчувствен, защото в България в 21-ви век така е по-лесно да се оцелее.Като си чувствителен, повече те боли, можеш да си създадеш психически, както и физически проблеми, което не е добре, но точно това ни прави хора.Другото което е, щом си чувствителен, значи просто си такъв.Значи такъв си по рождение и природа.Не се променяй!

Ето ти и причини да не ставаш безчувствен:

Не си струва!Няма да имаш никаква полза!Можеш да си чувствителен и пак да имаш много момичета!Дори в интернет пише за статистики, че жените вече харесват чувствителни мъже!Ако ми говориш за безчувственост от сорта на постоянно лошо държане с момичета, като цяло държане на грубиян, няма смисъл дори да опитваш, няма да се случи(освен ако не искаш само секс, като дори това грубиянство не трябва да е на 100 %).

Има и друг вид безчувственост... такава, за която си слагам цялата същност и ти казвам да не го правиш... Говоря именно за онази безчувственост, в която не чувстваш ни радост, ни тъга, ни болка, ни веселба.Не разбираш какво са тези емоции и чувства на хората.Не разбираш защо един се смее, после плаче... Спираш да проявяваш интерес към каквото и да е... всичко просто ти става безразлично... все едно няма никакъв смисъл от него... Сигурен съм, че мнозина биха нарекли това отчаяност и депресия, но това не се докосва дори малко до тези понятия... това е далеч от тях и от каквото и да е друго... нарича се безчувственост... откъде знам ли... аз съм такъв... Може да съм умел, да мога да постигна всичко, което си наумя... защото за мен няма невъзможни неща, не се отказвам пред нищо... но съм безчувствен... и тази ми безчувственост се появи преди години от многото нараняване от момичета... и то не от кой знае какво, а защото постоянно си представях всичко като в приказка, а като не се случваше... непотолим огън ме изгаряше отвътре... Сигурен съм, че това е било някакво израстване, понеже баща ми и дядо ми са такива, каквито и аз сега.Така че, недей, не си и помисляй да ставаш безчувствен.Единственото решение на проблема ти е да израстнеш... да станеш по-мъдър и да не му мислиш толкова!Да се усмихваш и на най-голямата болка!

heartlesandfreaky
01-28-2013, 20:17
Няма как да си изключиш чувствата, dear, това не ти е "Дневниците на вампира". И аз искам да съм безчувствена и да мачкам наред, но уви... Не съм. :)

totik
01-28-2013, 23:01
Ей, Хилари, я погледни пак името на форума и опитай да си отговориш защо има толкова теми с проблеми, че и създадени пт мъже :D
Търсиш истински мъж? Че то истински жени има ли? Само пикли гледам аз. А и какво означава истински мъж, съответно истинска жена? Никой не може да отговори еднозначно, а всеки търси. И кво търси? И той не знае. Ае долу с тея реплики. Продължавай с лакирането на ноктите и грима.Да не забравиш и на пластичен хирург да отидеш!. Току- виж си станала още по- истинска.

Добре казано.Аман от кифли,мислещи за 'истински' мъже мутрите от дискотеките.Момчето е поредното хлапе с идеализирани представи.Принципно в това няма нищо лошо.Но ще срещне една-две песоглави кифли,говорещи за 'истински мъже',и положението ще му се изясни,Ще му стане пределно ясно че мъжа е преди всичко доминатор и че добрите момчета трудно виреят в лайняна среда!И да-ще стане мъж,ще започне да спазва изконното правило-не се влюбвай,а просто оправяй кифлата с най-големи цици,тренирай,живей по шаблон-бе бъди 'истински мъж'-балкански мъжкар!Е уважаеми кифли,да ви кажа всички изтрещяли мъже,които познава историята са бии гаврени от жена.Но...шаблона е ясен.А за всички тези,още пъчиви размечтани,идеалистични пичове да ви кажа.-пътищата не са много.Жените обичат властни и силни мъже,това никога не се е променялои никога няма да се промени.Ако мечтаете за любов да знаете-червената шапчица вече не чака принца,усамотила се е някъде с вълка,а алкохола не помага-само отлага.А вие скъпи кифли си избийте от главата истинските мъже-по дискотеките има твърде много 'истински жени' като вас-твърде лесно е!

aks13v
01-28-2013, 23:51
Не ги слушай, напълно възможно е да не чувстваш, но не става за един ден. Живота те прави такъв, поне мен ме направи такъв. Колкото и плюсове, двойно повече минуси си има, но не съм срещнал човека, който да ме накара да чувствам отново, не знам изобщо дали е възможно.
Но като се замисля нещата, които ти написах не са напълно така. Заложено ни е да изпитваме емоции и чувства, няма как да се отървем от тях, но някои от нас умело успяват да ги прикрият, дори от най-близките си.

Eskapel4o
01-29-2013, 03:40
Така като гледам си нараняван и от азбуката .

HIDRA
10-26-2014, 09:36
Остана ло е,но и вие жените-не,че ви мразя,но понякога сте много гадни.Казвам го като човек,който вече 5 години подтиска емоциите си.

HIDRA
10-26-2014, 09:38
То това е , да не изпитваш емоции,то ако винаги емоциите те владеят ти ще си в леглото с плик със сълфетки вовеки.