PDA

View Full Version : 1 година без секс ??? Нормално ли е ??? Хелп



ssiska
06-08-2012, 23:05
Здравейте :) Искам да споделя моята история на вас,защото съм много далеч от България и си нямам почти никого тук,, а и да иимах пак не бих споделила с някой приятел защото е супер лично и интимно... Така моята история е такава.. С приятеля ми сме заедно от няколко годинки,но никога не сме живели заеедно и решихме да отидем в друга държава двамата да работим... но да се върнем малко назад преди една година ми заяви,че има кондиломи (малки интимни брадавици) умрях си от ужас... по лекари тръгнахме и двамата никакав секс защото неможело.. аз се излекувам бързо а той след последното ходене в Бг му ги изгориха... и му предписаха Биозин за заздравяване на половата система... ляля.. взе си едно мазило с което да се маже уж ако излезат нови.. и вече месец и половина от както сме се прибрали още не е започнал да ги гори (имал две малки точки) за които се самнявал. Обаче основния ми проблем идва ,че усещам той не иска да правим секс.. на 2 месеца веднъж ако е и то много внимателно да не ме бил заразял отново :( какво да ви кажа нито ме докосва някога нито се сеща за мен.. Чувствам се адски отхвърлена и нежелана.. дори вече се побърквам та ние не нямаме нормална връзка... Толкова да ми е тежко,че и на идея си нямате.. Ние делим едно легло,едни завивки.. а ласки няма ... иначе когато му се прииска може да му направя орална... а тои дори тогава не си прави труда да ме докосне даже.. Вчера го попитах дали е започнал да ги гори тези гадини който казва че имал.. той каза "Да" .. е отворих шкафа и видях,че не е пипал лекартсвото.. Направо ми кипна вече.. траги-комично е ... как един нормален мъж би се въздръжал толкова време се чудя..само на чекий ли се кара незнам... Но вече ми омръзна...немога повече така :( Аз жена ли съм или какво??? Мога да твърдя,че съм супер поддържано момиче..не съм няква грозотия ...Хора помагайте .. незная вече какво да правя.. Не стига,че го тарпя и разбирам толкова време насам... нали се обичаме.. :) А на него сякаш не му пука ... Толкова много ме боли,че немога го имам и ме отхвърля с оправданието ,че още не е сигурен дали се е излекувал.. и нензая и кога ще стане всичко това.. Благодаря на всички които прочетаха моите глупости ..:( Някой ако има идея и мнение да драска ...

TheBeliever
06-09-2012, 04:50
Кажи му, че ако той няма желание да те задоволява сексуално, ще си намериш някой, който ще го прави вместо него. Не те знам как си издържала толкова време.

muhtesemfan
06-09-2012, 07:32
1.Не му се прави секс,защото го е страх да не те зарази,дори и да се е излекувал,параноя..просто.
2.Не разбирам защо толкова се напрягаш,може пък да го боли като го прави,ако не-ти сама каза,че го е страх да не те зарази.
3.Виж,давам ти един прост пример от училище,имаш двойка по нещо,и не те е страх че имаш 2,а те е страх да не получиш отново слаба оценка.Ето помисли и за приятеля ти,дори и да се е излекувал го е страх..
4.Поговори с него и го попитай,докато го правите и докато "си бие чикии"как се чувства.
5.Защо не посетите терапевт или нещо подобно?
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА. :) :) :) :) :) :)

SuperSizee
06-09-2012, 07:34
Мъжът никога не може да си позволи друг да задоволи жена му, освен в случай те когато той не може. Напълно нормално е това което искаш и не знам аз как си издържала толкова време, пък и да си ти кажа мъжът ти е за затвор ( :D ). Ти едва ли не му се молиш да направи това което всеки мъж се моли да прави колкото се може по често.

DarkTemplar
06-09-2012, 08:32
Намери си друг, пък ако ще и само за секс.

anonymous708973
06-09-2012, 08:48
Чувствам се адски отхвърлена и нежелана..

Стигне ли се в една връзка до това положение, пиши го бегАло.
Не е на смъртен одър, за да ти е гузно. Махай го и си намери момче, като да удовлетворява всичките ти нужди.

kalpazanka
06-09-2012, 12:59
^+1
И виж дали носиш вируси в тебе. Направи си и типизация, да не би пък теб да проклетисва следващия.

ssiska
06-09-2012, 12:59
[QUOTE=muhtesemfan;10205402]1.Не му се прави секс,защото го е страх да не те зарази,дори и да се е излекувал,параноя..просто.
2.Не разбирам защо толкова се напрягаш,може пък да го боли като го прави,ако не-ти сама каза,че го е страх да не те зарази.
3.Виж,давам ти един прост пример от училище,имаш двойка по нещо,и не те е страх че имаш 2,а те е страх да не получиш отново слаба оценка.Ето помисли и за приятеля ти,дори и да се е излекувал го е страх..
4.Поговори с него и го попитай,докато го правите и докато "си бие чикии"как се чувства.
5.Защо не посетите терапевт или нещо подобно?
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА. :) :) :) :) :) :)

Та той дори вече му е все тая дали ще се излекува ... А и тук в Италия няма такива екстри като Терапевт :) общо взето нямам си и на идея какво му се върти в главицата,а и не казва .. прави си пас и тва е .. казва тва си е мой проблем и толкова..

umri
06-09-2012, 13:12
Здравейте :) Искам да споделя моята история на вас,защото съм много далеч от България и си нямам почти никого тук,, а и да иимах пак не бих споделила с някой приятел защото е супер лично и интимно... Така моята история е такава.. С приятеля ми сме заедно от няколко годинки,но никога не сме живели заеедно и решихме да отидем в друга държава двамата да работим... но да се върнем малко назад преди една година ми заяви,че има кондиломи (малки интимни брадавици) умрях си от ужас... по лекари тръгнахме и двамата никакав секс защото неможело.. аз се излекувам бързо а той след последното ходене в Бг му ги изгориха... и му предписаха Биозин за заздравяване на половата система... ляля.. взе си едно мазило с което да се маже уж ако излезат нови.. и вече месец и половина от както сме се прибрали още не е започнал да ги гори (имал две малки точки) за които се самнявал. Обаче основния ми проблем идва ,че усещам той не иска да правим секс.. на 2 месеца веднъж ако е и то много внимателно да не ме бил заразял отново :( какво да ви кажа нито ме докосва някога нито се сеща за мен.. Чувствам се адски отхвърлена и нежелана.. дори вече се побърквам та ние не нямаме нормална връзка... Толкова да ми е тежко,че и на идея си нямате.. Ние делим едно легло,едни завивки.. а ласки няма ... иначе когато му се прииска може да му направя орална... а тои дори тогава не си прави труда да ме докосне даже.. Вчера го попитах дали е започнал да ги гори тези гадини който казва че имал.. той каза "Да" .. е отворих шкафа и видях,че не е пипал лекартсвото.. Направо ми кипна вече.. траги-комично е ... как един нормален мъж би се въздръжал толкова време се чудя..само на чекий ли се кара незнам... Но вече ми омръзна...немога повече така :( Аз жена ли съм или какво??? Мога да твърдя,че съм супер поддържано момиче..не съм няква грозотия ...Хора помагайте .. незная вече какво да правя.. Не стига,че го тарпя и разбирам толкова време насам... нали се обичаме.. :) А на него сякаш не му пука ... Толкова много ме боли,че немога го имам и ме отхвърля с оправданието ,че още не е сигурен дали се е излекувал.. и нензая и кога ще стане всичко това.. Благодаря на всички които прочетаха моите глупости ..:( Някой ако има идея и мнение да драска ...
Да туря кондомо и удри. Брадавици... Ако сте заразени пък и двамата, тогава няма грижи, но с кондом.

draid
06-09-2012, 13:36
Абе поговори с него, не може да си прави пас. Никой не е застрахован от заразяване с нещо, така че това няма да го коментираме. Поговорете и с презерватив си правете кефа.

SuperSizee
06-09-2012, 13:43
[QUOTE=muhtesemfan;10205402]1.Не му се прави секс,защото го е страх да не те зарази,дори и да се е излекувал,параноя..просто.
2.Не разбирам защо толкова се напрягаш,може пък да го боли като го прави,ако не-ти сама каза,че го е страх да не те зарази.
3.Виж,давам ти един прост пример от училище,имаш двойка по нещо,и не те е страх че имаш 2,а те е страх да не получиш отново слаба оценка.Ето помисли и за приятеля ти,дори и да се е излекувал го е страх..
4.Поговори с него и го попитай,докато го правите и докато "си бие чикии"как се чувства.
5.Защо не посетите терапевт или нещо подобно?
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА. :) :) :) :) :) :)

Та той дори вече му е все тая дали ще се излекува ... А и тук в Италия няма такива екстри като Терапевт :) общо взето нямам си и на идея какво му се върти в главицата,а и не казва .. прави си пас и тва е .. казва тва си е мой проблем и толкова..

Като се прави пас, ти му бий дузпата и ще видиш как ще играе all-in. Негов проблем ли? До един месец ще плаче да се върнеш при него.

kalpazanka
06-09-2012, 13:53
Да туря кондомо и удри. Брадавици... Ако сте заразени пък и двамата, тогава няма грижи, но с кондом.
И с кондом да е, има ли кожен контакт /нали все пак тестисите и междинницата остават непокрити/, смятай, че вирусите са предадени.

BrokenInnocence
06-09-2012, 14:58
Правиш му свирки, когато на него му се иска, а той дори не те докосва??? Седни и говори с него, кажи му, че се чувстваш отхвърлена, кажи му, че имаш нормални нужди, които той не задоволява. Ако продължава да се държи по същия начин или не предприема нищо, за да се пооправи ситуацията, връзката е към края си. Съгласна съм с едно от мненията по-горе, започне ли един от двамата във връзката да се чувства нежелан и/или неудовлетворен, това е началото на края.

SmilezZz
06-09-2012, 15:03
1.Не му се прави секс,защото го е страх да не те зарази,дори и да се е излекувал,параноя..просто.
2.Не разбирам защо толкова се напрягаш,може пък да го боли като го прави,ако не-ти сама каза,че го е страх да не те зарази.
3.Виж,давам ти един прост пример от училище,имаш двойка по нещо,и не те е страх че имаш 2,а те е страх да не получиш отново слаба оценка.Ето помисли и за приятеля ти,дори и да се е излекувал го е страх..
4.Поговори с него и го попитай,докато го правите и докато "си бие чикии"как се чувства.
5.Защо не посетите терапевт или нещо подобно?
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА. :) :) :) :) :) :)

Съгласна съм за параноята. Нормално е, кофти му е и т.н. Още повече, че щом сте заедно от дълго време - сядаш и говориш с него, вместо да разправяш личните си истории във форум.

Седнете и поговорете. Попитай го всичко това, което попита нас. Кажи му всичко това, което каза и на нас , и ще достигнете разбиране.

loveca777
06-09-2012, 15:13
докато спи го упои с инжекция, с която само да може да те вижда , дай му хапчета за възбуда и го изнасили ;)

marilyn
06-09-2012, 16:25
Намери си друг. Явно имате проблеми. Но както каза някой преди мен, направи си изследвания, това не е шега, една приятелка хвана това нещо, имаше кондиломи и в гърлото си, защото беше правила и орален секс със заразения партньор.

magita
06-09-2012, 21:13
тва, че го е страх да и го вкара не значи, че не трябва да и показва, че я иска. Явно не изпитва сексуално влечение към теб.
Интересно ми е как може да го боли (както казаха по-горе) ама докато му лапа да не го... Пфф.

Имам въпрос - кондома не предпазва ли от тия неща ?!

marilyn
06-09-2012, 21:24
Имам въпрос - кондома не предпазва ли от тия неща ?!

Мне, предава се от допир, идеята е, че дори с презерватив има допир и по този начин става заразяването.

DragonLady
06-09-2012, 22:02
Разкарвай го тоя ... Ако беше поне малко мъж щеше да се опита да те задоволи с френска или с пръсти и тн. сещаш се какво имам в предвид. Щом грам не го е*е, че ти си незадоволена, не ти трябва.

babati
06-09-2012, 22:08
Проблема не е в теб, а в него. Просто се чувства комплексиран и гнусен. Ако не го обичаш чак толкова се разделете. Нека да си излекува пениса и тогава да си търси жена. Дали той щеше да те търпи толкова дълго, ако ти не можеше да правиш секс, а той си беше наред? Ти не си нормална и да се докосваш до болест. Преди да си хванеш друг много хубаво се прегледай и да те види доктор да е сигурен, че ти няма нищо. Не оцеляват нито най-силните, нито най-умните. Оцеляват най-адаптивните. ТИ явно не си успяла да се адаптираш към пениса му.

По-добре се махай докато твоята слива не е станала също неизползваема.

marin4itu
06-09-2012, 23:14
Какво значи негов проблем? Не е така. Ти си незадоволена.. Както казаха по-горе поне с френска, с пръсти да ти правеше удоволствие.. Няма за какво да се чувства комплексиран при положение, че още си с него..

magita
06-10-2012, 08:52
Проблема не е в теб, а в него. Просто се чувства комплексиран и гнусен. Ако не го обичаш чак толкова се разделете. Нека да си излекува пениса и тогава да си търси жена.
момичето написа, че има лекарства, но не ги използва. Ако исках поне малко жена си щях да направя всичко....


Мне, предава се от допир, идеята е, че дори с презерватив има допир и по този начин става заразяването.

ами тогава като му прави свирки не може ли да хване нещо ??