PDA

View Full Version : Карточетец ? Как ?



nonameart
06-09-2012, 04:38
Здравейте, добро утро на всички ! Вчера си купих карточетец за фотоапарата ми който няма usb. Извадих адаптера от фотоапарата, после извадих микро сд картата и я сложих в карточетеца и после в компютъра. Показа ми все едно съм вкл флашка, но папката беше празна, а във фотоапарата имах снимки ?! Как да се справя ? Трябва ли да имам няква програма за тоя карточетец ?

MaGuSs
06-09-2012, 13:35
Не
(10 букви)

doomkillerr
06-09-2012, 13:36
Не би трябвало да трябва специална програма за Кард - Риидъра... Ако си имал снимки на фото апарата, може би той да има вградена памет, но пък тогава 100% щеше да има USB интерфейс за връзка с компютъра. Върни картата във фотоапарата и виж дали снимките са все още там!

prosto_chovek
06-10-2012, 10:44
провери дали снимките не са ти са се запаметили на вградената памет на фотоапарата. За карточетците, поне аз не съм виждал такъв, няма специални драйвери. Те са като флашки, но от малко по - друг вид.
Ако снимките са ти на картата памет, но ти индикира и отваря ауторъна на карточетеца - имаш проблем с картата, компютъра или самия четец :)

prosto_chovek
06-10-2012, 10:45
провери дали снимките не са ти са се запаметили на вградената памет на фотоапарата. За карточетците, поне аз не съм виждал такъв, няма специални драйвери. Те са като флашки, но от малко по - друг вид.
Ако снимките са ти на картата памет, но ти индикира и отваря ауторъна на карточетеца - имаш проблем с картата, компютъра или самия четец :)

MrCreeper
06-10-2012, 11:07
провери дали снимките не са ти са се запаметили на вградената памет на фотоапарата. За карточетците, поне аз не съм виждал такъв, няма специални драйвери. Те са като флашки, но от малко по - друг вид.
Ако снимките са ти на картата памет, но ти индикира и отваря ауторъна на карточетеца - имаш проблем с картата, компютъра или самия четец :)


Ти си маймуна, не човек.
Каква е разликата между кард рийдър и флашка?
Че едното е с вградена памет, а на другото тя се поставя под формата на карта!
Проблем с картата твърдо не е, не може на едното място да ги вижда снимките, а на другото не.
С компютъра пак едва ли има проблем.
Щом отваря ауто-ръна, ме съмнява проблема да е с кард рийдъра.
Остава, снимките да са на паметта на фотоапарата.

prosto_chovek
06-10-2012, 20:15
под флашка имах предвид връзка с USB. Лош гаден навик на изразяване. Извинявам се за което :)