PDA

View Full Version : А пък вчера...



БожиятАгнец
06-09-2012, 05:38
Имаше някакъв човек и той, нали, ми се усмихна. И в България да ти се усмихнат е все едно да ти се усмихнат. И нали съм джентълмен му се усмихвам и аз. И после се запознахме...И аз нали си продължих по пътят. И той ме проследи и почна да ми крещи името. И нали аз през цялото време усещах, че е зад мен и бързах и нали му намеквам, че неслучайно не съм спряла, като съм го усетила. И той каза, че ще ме черпи бира. Не, той ме пита дали искам. :Д И аз нали искам. Щото най-малкото този човек ми изглеждаше, като някой, който ще те изнасили и убие в Борисовата и после ще зашие тялото ти на някой кон и ще направи конниците на АПОКАЛИПСИСА и ще ги пусне на 'Попа' и после ще си говори с Исус. Пък и имах няколко часа свободно време, мислех да си намеря пиене/пушене на аванта или поне да се помотая малко и да се засека с някой, примерно. Та, ми се стори добра идея да попациествам с този човек. :lol:

И уолпейпъра (или както се казва) на телефона му беше ИСУС. И агънце. 8-) И той беше много запален христянин. Колко крийпи. :( И той не говореше, е така. И водих някъв монолог, е така няколко часа. Но през паузите (щото ми се протри езика от говорене, а той мълчеше, дейба) беше много...Страшно. Имах чувството, че ще счупи бутилката и ще ми пререже гърлото. И само викаше 'Джесика, не си режи вените', 'Джесика, ти си на финалът не се предавай' и все такива неща. Най-вече да не си режа вените. И ми казваше името винаги, като говереше. И той ги говори сериозно тия неща, а аз се смея. Щото не само са смешни, но и си представям к'во ли говори, като ебе. :lol:
И каза, че обича да продава вестници, защото се запознава със звезди. И каза, че познава елитът на България. И само да свирне на ПРЕЗИДЕНТА и ПРЕЗИДЕНТА пита колко високо да скочи.

Пък беше някъв готин. Нали трийсетинагодишен, оплешивяващ (бтв момичета на вас това харесва ли ви?смсъл никое друго момиче не харесва, по мои наблюденя 8-)) и висок, колкото мен. Т'ва, че е луд всъщност пак е бонус. Смисъл не беше от привлекателната лудост, но пак си е лудост.
И си лафехме за футбол и той каза, че цска е много як отбор, защото...Защото не харесва Левски. :lol:
А и каза, че много иска да ми помогне. И ако му позволя да ми помогне ще ме направи принцеса. И обсъждахме пичките и го питам дали мисли една бременна/дебела жена, дето носеше само някъв сутиен и елек (не знам как се казваха дрехите й 8-)) за дебела. И той вика, че е идеална. :/ Не, че аз не съм свиня, но мъжете имат много занижени критерии днешно време. Явно.

И накрая ми хвана ръката (ТОЙ ХАРЕСВА МОМИЧЕ, БАСИ ПЕДЕРАСА, ХАХАХА)...И аз "мистериозно" си хванах метрото. 8-)
И каза, ако искам пак да го видя да отида у тях или в работата му. Ма, някво....Аре, не.

С'я пих 420 кафета с по цигарка, изпуших едно патронче,щото само толкова има, пих два литра вода и пак не мога да се съвзема. Тъпите котки намериха кога да ме събутят (то пък беше едно спане....), по тъмно, към 5. Ма, как да им се сърди човек на тези пухченца. 8-) Пък Дерп ми се сърди, щото пих. Сънувах, че дишам лепило с някакво мангалче. 8-)

БожиятАгнец
06-09-2012, 11:08
А пък котенцето ме близна по носа. Беше толкова сладко. Те са толкова сладки. <3

StringTheoryPracticist
06-09-2012, 11:49
Най-странното е, че след като сме излизали и съм видял какви неща се случват около теб, всъщност вярвам, че историята е истинска.

Интересно ми е какво прави хората такива крийпи. Изглежда не осъзнават, че действията им са крийпи. Но надали е аутизъм, защото аутистите са с много ниско самочувствие и социален страх. Сигурно включва самовнушение.

БожиятАгнец
06-09-2012, 21:13
Бе, най-странното е, че аз съвсем наскоро научих, че хората не ми вярват на историите. Всичко е трю, бе, хора. Всичко. Аз, като троля си личи. За к'во да си измислям такива неща? Ма, който не ми вярва да се чуства официално поканен да излезе с мен, когато съм психически и физически добре и да се разбием. Ма, аз, нали, съм обвързана жена след последните неща, които си причиних не смея друг мъж да погледна, не смея да се облека хубаво, не смея да правя почти нищо. И т'ва много ми убива настроението. Все ми е много скапано, такова депресарско. Психически не съм добре. ВЕЛИЗАРЕ, ТИ СИ ВИНОВЕН, ВЕ! (Сериозно, ве.)
Тигърът в мен умира. А котката в мен и за китайска храна не става. Ма, ше се сетгна, няма къде да ходя.

Днес беше баси скучния, интригантски и разочароващ ден. Пак добре, че сме живи. Няма бира...Няма бира = няма мач.
Вчера как се издрайфах, едва ли не, върху майка си беше...Нереално. Чак с'я се сетих. Така става, като пиеш на гладно от сутрин до вечер все бързи. Добре, че не й прави впечетление. 8-) Беше много забавно - говоря си по телефона и почвам да драйфам, хахахаха! Направих всичко на мозайка и унищожих една клавиатура. И нали ме питат по гсма к'во правя...Хахахахаха! Бера цветя и гъби - к'во друго да правя. Дейба колко съм прозта. :(

Бтв някой иска ли с мен в Заимов да берем гъби? Гледам там винаги от зима до лято някви пациенти ходят с найлонови пликчета и събират гъби.Не знам з ачий чеп, щото не мисля, че са 'такива'. Но искам и аз да съм гъбар, като тях. :(