PDA

View Full Version : Изневерих му



zvezdiichkataa
06-09-2012, 08:45
Здравейте! На 15 съм.
Имам си приятел /19г./ от 11 месеца, с който що-годе се разбираме. Малко ме изнервя с всякакви глупости, не се виждаме често, понеже живеем в един град, но аз уча в различен, и той работи в различен. С него времето ми минава прекрасно, не мога да се оплача - абсолютно всичко ми споделя, до най-малката подробност, както и аз на него. С него се чувствам най-добре. Родителите ми не го харесват, понеже той живее по своя начин, умее да се забавлява и общо-взето се прави на тарикат. Адски луд е. И те не го харесват, защото смятат, че се уча от него на простотии, да пуша и т.н. , това са подробности. Така .. от доста време, почти от началото на нашата връзка ми пише едно момче, също на 19г.,с което се познаваме от много отдавна, понеже родителите му и моите бяха големи приятели, и се знаем и аз просто го харесвам като външност. Изобщо не съм му обръщала внимание, но от 1-2 месеца насаам започнахме да си говорим като се видим и т.н. Е, той ми предложи да отидем в тях да гледаме филм и се съгласих. Знаех, че правя грешка, та моят приятел не ме пускаше да отида да се събера с приятели, да не се напия и да направя някаква глупост. Но ми имаше доверие все пак. И така , с това момче се гушкахме и се целувахме. В момента се чувствам ужасно и не знам, като се видим с какви очи ще го погледна. Какво ли не е правил за мен , а аз така да провалям всичко. Какво да правя? Няма да му казвам, но поне за да не ми е толкова кофти. Помня като бяхме скъсали за един месец, защото просто исках малко свобода и пространство, колко страдаше и ми беше казал, че преди да легне е плакал, както и сутрин, когато стане. А не мога да понеса този човек , който всичко, което и когато поискам ми е давал, да страда.

anonymous708973
06-09-2012, 08:47
та моят приятел не ме пускаше да отида да се събера с приятели, да не се напия и да направя някаква глупост. Но ми имаше доверие все пак.

Хъх, сигурна съм, че ти е имал доверие.
И всичко ти е давал, нали, само не те е пускал с приятели.

Помисли си какво искаш от сегашната си връзка и какво очакваш от другото момче.

SuperSizee
06-09-2012, 14:10
Не му казвай, но приеми, че с това момче нещата ще са така докато не си намери приятелка.

SisiStrange
06-09-2012, 14:37
Странни са ми хората, които не се опитват да си поправят връзката или поне да я анализират и приключат преди да скочат с друг. Не можеш да кажеш, че е станало без да искаш. Отишла си да гледаш филм в дома на друго момче. Ми то по-ясно не може да бъде. Според мен вече искаш новия. Скъсай с приятеля си и се хванете. Или от два стола на земята.

SmilezZz
06-09-2012, 15:07
На мнение съм, че трябва да му кажеш. Постъпила си грешно, да си мислила на време. Не може сега да обясняваш колко е мил, колко те обича и дава всичко за теб - а да си отишла в дома на друго момче да гледате филм. Та, то е било ясно какви са били неговите намерения, като гледам и твоите. Имаш си глава на раменете, да си мислила. Кажи му всичко и той ще реши какво да прави.

don't say anything.
06-09-2012, 15:26
Страхливка. Като грешиш, поне си признавай грешките, бе, аман от такива хора.
И с'а к'во очакваш ? От форумчето да ти дадат съветчета, че да не ти е гузно на тебе миличката.
Ходи се скрий някъде, най-мразя хора като тебе.
ТВЪРДО против изневерите съм и твърдо против хората, които изневеряват на половинките си, пък даже после крият, бе, 'баси майката..

marilyn
06-09-2012, 16:11
И като я написа тая тема, какъв съвет очакваш да получиш? Явно не сте имали такова доверие, щом той не те пускал с приятели? Какво значи това "не те пуска"? На 15 си, тия които могат да не те пускат някъде са мама и тати, а не някъв льольо. И щом си отишла при другото момче, съзнателно си го направила. Замисли се какво куца във връзката ти.

granger
06-09-2012, 16:43
На 15 , а вече курвенски номера, бах тая акселерация!
Като знаела каво е щяло да последва след поканата за филм , за какво се нави?! Приятеля ти явно си знае стоката и затова не ти вярва. А и явно си има поводи човека. гадно е вярно да не ти вярват,ама като се държиш като курволетка... ясно е защо. Признай му и се дръж поне веднъж достойно! Той ще си прецени кво да прави. Пфах... не мога да повярвам кви принципи имате...

Limitless
06-09-2012, 17:02
Такива като теб с лопата да ги ринеш :) за това любовта е на изчезване.

doitlikeadude.
06-09-2012, 17:04
По-добре му кажи.

DisappointedDreamer
06-09-2012, 17:42
Постъпила си глупаво. Гаджето ти, както каза грейнджър, знае колко струваш и затова не ти е вярвал. Интересното в този случай, е как спомена че родителите ти не го харесват заради начина му на живот. А какво биха казали, ако знаят че щерка им, дори и на индивид когото не харесват, изневерява?

Кажи му го. Засрами се. Нека той те скъса. Това и заслужаваш.

heartshapedbox
06-09-2012, 17:50
Като правиш мизерии, поне имай доблестта да си признаеш. Не се дръж като мишка, иди и му кажи в очите. Сама си си взела решението да отидеш у момчето, сега си носи последствията като голям и разумен човек, какъвто претендираш, че си.

SuperSizee
06-09-2012, 18:24
Стига сте нападали всички така момичето, всички грешим, но е важно да можем последствията от грешките си. Не е нужно да казва на момчето, ако смята да остане с него. Въпрос е да не повтаря грешката.

kalpazanka
06-09-2012, 18:27
Мдааа, и да му се смее зад гърба половината град, че е рогоносец. Излезе ли историята от чужди уста, и авторката, и онзи другия могат да пострадат.

babati
06-09-2012, 18:36
Ти хубаво си му изневерила, но си махни темата, защото е близко до акъла. Характер, учене и работене, различни градове, години... пък и остава да си от Павликени (сигурно там сте три 15 годишни) нали се сещаш, че не са малко съвпадения. Гледай да не разбира гаджето ти и реши хубаво какво и кой искаш. От един от двамата трябва да се лишиш, защото не си достатъчно интелигентна да имаш 2 връзки (освен ако не си си дала фалшиви данни в темата), но се съмнявам. Ако не беше тъпо путе нямаше въобще да пуснеш такава тема. И за да не си помислиш, че съм гаден ще ти пожелая щастие и успех :)
Няма значение дали той ще страда за теб. Той ще те изстрада. По-важното за теб си е ти да не страдаш заради него. Ти си гледай на теб да ти е добре и си реши за теб. Е виж горе котьо какви корави очи има. Тя ще ти каже също, че съм прав. Моето извънземно също е съгласно е мен :)

Между другото ако е якия клюкарник в Павликени и имаш подозрения, че може да разбере (демек връзката между средите на гаджето и любовника е много топла демек общ вътрешен човек за двете компании или добър познат от едната компания на човек от другата компания) се замисли дали не е по-добре да му кажеш.

bebe7o
06-09-2012, 18:37
Кажи му. Нищо хубаво няма да излезе, ако го пазиш в тайна. Не стига, че на теб ще ти е кофти, ами и рано или късно приятеля ти ще разбере, и колкото по-късно толкова по-зле.

babati
06-09-2012, 18:44
Подозирам, че на това момиче ще му мине живота като в евтина чалга песен. на първа сцена съм преластена а втора сцена е с точка червена. Накрая страда :D завеса пада
и след това лудия дойде :D

Има и друг възможен изход - камелия манастир

babati
06-09-2012, 18:48
Проблема на момичетата ви е, че се движите и живеете в някаква шибана чалга песен. Сменете малкo ритъма и ще се отпушите! Водната молекула приема формата на звуковата енергия от пространството (а човек голям процент вода (май 80%)) и това цялото е доказан факт. Демек вие сте една шибана чалга песен :( А това моето извънземно не го харесва :D

TheBeliever
06-09-2012, 18:55
Не искаш на ТЕБ да ти е кофти, не искаш да загубиш всичко, което ти дава (предполагам те вози с количката и ти купува парцалки), не искаш да му признаеш за грешката си (грешка образно казано - ти си искала да отидеш при другото момче и сама си си навряла езика в устата му), за да не ти се налага да се справяш с последствията. Типична разглезена пикла - не мислиш за никого другиго, освен за себе си.

Искаш съвет? Кажи му какви си ги вършила и си сърбай каквото си надробила. Току-виж успееш да извлечеш някой житейски урок от тази ситуация.

error92
06-10-2012, 07:16
Проблема на момичетата ви е, че се движите и живеете в някаква шибана чалга песен. Сменете малкo ритъма и ще се отпушите! Водната молекула приема формата на звуковата енергия от пространството (а човек голям процент вода (май 80%)) и това цялото е доказан факт. Демек вие сте една шибана чалга песен :( А това моето извънземно не го харесва :D

Не знам от де ти хрумна, ама имаш право :D

xoxi
06-10-2012, 07:24
Това, което не знаем, не може да ни нарани, НО от друга страна... Сама казваш колко работи е направил за теб, колко те обича и т.н.. Не мислиш ли, че заслужава(!!!) да знае истината?
Ако и ти държиш на него, колкото той на теб, по-добре му кажи какво си направила и двамата решете какво да правите. По-скоро той да реши какво да те прави.

DarkTemplar
06-10-2012, 07:48
Секс правихте ли или само се целувахте и гушкахте?

heartshapedbox
06-10-2012, 08:00
Проблема на момичетата ви е, че се движите и живеете в някаква шибана чалга песен. Сменете малкo ритъма и ще се отпушите! Водната молекула приема формата на звуковата енергия от пространството (а човек голям процент вода (май 80%)) и това цялото е доказан факт. Демек вие сте една шибана чалга песен :( А това моето извънземно не го харесва :D
Харесвам начина ти на мислене. :)

horacio
06-10-2012, 08:08
Не му казвай, че си изневерила, защото много ще го заболи. Остави го... нека ти е гадно на теб, защото си го заслужаваш, но не му го причинявай и на него.

Jonnyman
06-10-2012, 08:18
Защо ли такива неща се случват на повечето момчета. същото се случи и с мен, сега не искам да я виждам. Но поне моята ми го каза, за да не страдам, направи и ти така, поне няма да му е трудно толкова.

Jonnyman
06-10-2012, 08:26
Не искаш на ТЕБ да ти е кофти, не искаш да загубиш всичко, което ти дава (предполагам те вози с количката и ти купува парцалки), не искаш да му признаеш за грешката си (грешка образно казано - ти си искала да отидеш при другото момче и сама си си навряла езика в устата му), за да не ти се налага да се справяш с последствията. Типична разглезена пикла - не мислиш за никого другиго, освен за себе си.

Искаш съвет? Кажи му какви си ги вършила и си сърбай каквото си надробила. Току-виж успееш да извлечеш някой житейски урок от тази ситуация.

Много добре казано, такава беше и бившата ми. Защо подяволите вършите неща, за които ще съжалявате много. След години аз и това момче, на което си му направила гадно ще си намерим добро момичета, които няма да ни направят такова нещо никога, тогава какво ли ще почувствате вие - всички кифли? Не ви разбирам и никога няма да ви разбера, обичащите винаги се прецакват, а такива като теб, които някой ги цени истински, отиват и въртят кренвиршите на други момчета и за какво - ей тъй за разнообразие и нещо различно. Веднъж си намерила такъв човек, втори път няма да се случи, казвам ти!

Jonnyman
06-10-2012, 08:27
Не му казвай, че си изневерила, защото много ще го заболи. Остави го... нека ти е гадно на теб, защото си го заслужаваш, но не му го причинявай и на него.

По добре да му каже, иначе ако научи след време, ще му стане още по-гадно, по-добре от сега пича да спре да храни надежди.

ivcheto0o
06-10-2012, 08:38
Съгласна съм с TheBeliever. По-добре кажи на приятеля си,допуснала си грешка ще си търпиш последствията,да си мислила навреме.

Hilary_
06-10-2012, 08:43
На 15 съм. ..
.. това обяснява всичко! хах
И защо пусна темата? Какво очакваш да получиш като съвет? ..
За мен това са ку*венски номера, а още по - жалко е, че смяташ да го скриеш.

kalpazanka
06-10-2012, 20:30
ТПо-важното за теб си е ти да не страдаш заради него. Ти си гледай на теб да ти е добре и си реши за теб. Е виж горе котьо какви корави очи има. Тя ще ти каже също, че съм прав. Моето извънземно също е съгласно е мен :)

Тия звезди и фантасмагории са ти замаяли кратуната. Извънземното ти може да е съгласно, но за мен бъркаш. Учиш хлапето на егоизъм, а една връзка се състои от двама/не броим курвенските изпълнения/!
Не настоявай да му признае, а да се разделят.

А тва "котьо" ми бърка в здравето!

DarkTemplar
06-10-2012, 20:33
Да внимава, че котьо банва лошо и има доволно дълга памет. 8-)

kalpazanka
06-10-2012, 20:35
Айде кажи си кой твой акаунт съм обананила.

fenasf
06-10-2012, 20:39
Не така, мацко, не така.

New_Teen_Mashine
06-10-2012, 21:47
Прав си! Това е детска радост!

New_Teen_Mashine
06-10-2012, 21:50
Извинявай но 4 години разлика? Ок вярно обичта няма граници но твоето не е и обич на 15 години си и правиш простотии като за 25 годишна.
90% от форума сме го приели но защо питаш след като вече си направила това?
И още нещо като прочетох разбрах, че дефакто питаш дали да му кажеш или не! Кажи му избягваш малкия проблем ще ти се сърди 2дена и толкова!

rusoto_baby_f
06-11-2012, 03:34
Ама и ти ако знаеш какво искаш тц..
Съвет- не заслужаваш приятеля си, остави го да бъде щастлив с някое свястно момиче..Ако не му кажеш, той просто ще се залъгва, че е щастлив с теб.Изправи се и му кажи в очите какво си направила, пък да видим дали ще плаче пак за теб.
След като не мислиш преди да действаш, ще се наложи да си понесеш последствията от ситуацията..
Годините няма да ги коментирам..Защото за мен не е нормално едно 15 годишно момиче, да върти к**венски номера..

LadyDi
06-11-2012, 07:23
Абе, к*рвенски номера. Айде стига, моля ви се. Не е нищо ненормално за 15-годишно момиче да прави глупости. Още повече, че сега е времето (както обичам да казвам :D). Да се наживее. Да скъса с приятеля си. Той ще поплаче, пък ще му мине. Безсмислено е да стои с него, ще се чувства гузна всеки път, това ще си проличи и човекът ще се мъчи.
Ако иска да му казва - нейна си работа, тя ще си носи последствията. Ако не иска - да не му казва, няма нужда да го тормози допълнително.
Ама тая пътека е извървяна, така или иначе.

kalpazanka
06-11-2012, 08:02
Ама тая пътека е извървяна, така или иначе.
Точно- да не си губят времето повече.