PDA

View Full Version : малките жестове



sanlivkata
06-09-2012, 12:22
Здравейте
Бих искала да си направим една тема с милите и малки жестове които радват половинките ни.Идеята ми е всеки от нас да сподели как е зарадвал любимия човек,да обменим малко опит.Още повече че в дългогодишните връзки липсва разнообразие и трябва да измислим чрез малки жестове да доказваме,че любовта ни не се е изпарила.

SisiStrange
06-09-2012, 14:43
Той обича, когато му казвам, че го обичам, когато измислям нещо ново, за да го зарадвам... Мисля, че му е хубаво, когато ми обяснява програмиране и го гледам влюбено. Когато готвим торта гараш... Когато го хвана за ръчичка или се надигна на пръсти да го целуна. Хубаво му е, когато след работа го чакам на спирката и се прибираме заедно. И много още.

TheBeliever
06-09-2012, 16:43
От това да му направя кафенце сутринта с точното количество захар и мляко, до това да ми намества възглавничките и да отметва завивките от моята страна на леглото, докато ме чака да се гушна при него. Малките жестове в ежедневието ни са нещо като наши си ритуалчета, които едва ли биха имали същото значение за някой друг, каквото имат за нас.

marin4itu
06-09-2012, 23:42
Това с отметването на завивките и ние си го правим. Понеже сега не работя, като го будя за работа, ставам да му направя сандвичи за обяд и после пак си лягам. Той като се облече идва и ме гушка около 5 минути, целува ме и тръгва. Обожава, когато се прибере, да го чакам с топла манджа и студена бира. Умирам си от кеф, когато ме изненада с шоколад Милка.

Аз малко се отплеснах като заговорих и за това, с което и той ме радва, но нищо.. :D

ForzaFelipe
06-10-2012, 00:14
Бившата ми,когато беше изнервена или ядосана обожаваше да я прегърна и целуна по носа или да я захапя леко за ухото...незнайно защо това винаги я караше да се усмихва.Когато имаше повече часове от мен,съм я чакал винаги да я изпратя.Понякога съм се прибирал до нас и след това се връщах до училище за да я изпратя...знам,детска работа ..

heartshapedbox
06-10-2012, 00:49
Аз пък много обичам да си докоснем нослетата, супер мило ми е. <3
Като готвим заедно, като ми е криво за нещо просто да ме гушне силно, без да ми казва нищо, като се държим за ръка, като ме изпраща до вкъщи или като дойде да ме вземе от нас, като ми откъсне някоя маргаритка и ми я подари... страшно много са. :)