PDA

View Full Version : бившия ...?



ankata
06-09-2012, 18:25
От доста време не се бяхме сещали но онзи ден случайно се засякохме не си говорим то както сме разделени. Та проблема ми е че не иска да си ходи от мислите ми сънувах го дори-ЗАЩО.... Не искам да съм с него пак в никакъв случай тъй като имам приятел който обичам но защо онзи не ми излиза от ума разделени сме около от 2 години а имам приятел от 1 и 7 месеца

SisiStrange
06-09-2012, 18:31
Според мен се самонавиваш и затова се получава така.

SuperSizee
06-09-2012, 18:33
Това което е било до сърцето винаги ще се помни. Било то приятел, спортен успех или нещо което те е трогнало.

ankata
06-09-2012, 18:41
не мисля че ме е трогнало много ми беше тежко докато бях с него и се радвам че сега не съм но защо са тия излишни мисли...как да се самонавивам за кое или защо изобщо след като не ми пука за него..

TheBeliever
06-09-2012, 18:47
Ако наистина не ти пукаше нямаше да ти е все в главата. Явно има нещо, което те човърка. Какво е то, ние няма как да знаем.

ankata
06-09-2012, 19:05
ако има такова нещо то и аз не го знам..все си мисля дали ще е добре да му пиша просто ей така да разменим няколко думи как мислите ? а и той какво ле ще си помисли при положение че нито си говорим нито пишем май не е доба идея как мислите..? много ми е кофти и тъпо :(

SisiStrange
06-09-2012, 19:10
Не е коректно към сегашния ти приятел да се занимаваш с бившия и да установяваш контакт при все, че не сте приятели.

marilyn
06-09-2012, 21:27
Предполагам, че като си го срещнала и са ти се върнали спомени, започнала си да мислиш повече за него ... ии си объркана. Споко, ще мине, не се задълбочавай в миналото, гледай напред!

3oPuTy
06-09-2012, 21:31
Както казаха по-горе - щом мислиш за него значи нещо те човърка.Може и да е нещо подсъзнателно,което да не можеш да разбереш ... знам ли.В моята глава също постоянно се появява един бивш (цели 6 години) - сещам се за неща,свързани с него,сънувам го и като за капак наскоро се видяхме,после си и писахме и най-накрая осъзнах,че през тези години не съм спирала да изпитвам нещо много силно към него и да съжалявам за начина,по който се разделихме :? Тааа мисълта ми беше,че може би ще е по-добре да не му пишеш и с времето ще ти излезе от главата (най-вероятно) :)

ankata
06-10-2012, 07:28
и аз така мисля благодаря ви само напред и това е :)

ShtrudeL
06-10-2012, 13:29
И ние не се виждаме от както се разделихме, не си и пишем, но миналата седмица го видях в тролея.
Аз: К'во правиш? *тъпа усмивка*
Той: Нищо, прибирам се от работа.

Това беше. Стана ми тъпо, разтуптя ми се сърчицето, но толкова. Не си представям да сме щастливи заедно. Не искам да се връщам към миналото и се уча да не го правя за всичко. Всичко минава... ТЪЖНО, но за добро...

Винаги ще го помниш, но няма да е същото. Просто красив спомен. Не се измъчвай за това и си се радвай на сегашното човече.

ankata
06-10-2012, 14:29
това исках някой да ме насърчи и да потвърди мислите ми и без това със зор се отървах от него но ето и моето се разтупка но до там може би заради спомените добри или не се чувствам така...но всичко отшумява било е преди и там ще си остане.

SmilezZz
06-11-2012, 13:57
Предполагам, че като си го срещнала и са ти се върнали спомени, започнала си да мислиш повече за него ... ии си объркана. Споко, ще мине, не се задълбочавай в миналото, гледай напред!

Най - вероятно е това. Гледай да не мислиш за миналото, какво се е случило. Нека си остане всичко назад във времето. Още повече, че твърдиш , че обичаш приятеля си - бъди си с него, излизайте, забавлявайте се. И спрямо него не е коректно да подновяваш контакти с бившия.

ankata
06-12-2012, 18:25
не искам да подновявам контактите с него.просто искам или мисля че имам нужда да си драснем някои ред просто ей така без да засягам предишните ни отношения.и го направих писах му-попитах го дали в даскалото са решавали задачи които аз в момента уча-отговори ми-да и нищо по-важно или съществено но като изключа лошите спомени и като се сетя за хубавите моменти ми се насълзяват очите по необясними за мен причини. не искам да съм с него пак тъй като това което имам в момента ме радва и се обичаме наистина но защо ЗАЩО са тия мисли в главата ми за миналото слeд като не ги искам и ме тормозят и измъчват...:(