PDA

View Full Version : да ти лепнат етикет



DistressedWithTime
06-09-2012, 21:07
Хей! Тей като нямам много нормални хора с който да поговоря за това си помислих,че тук ще е добра идея да си излея мислите.
Случвало ли ви си е когато след време сте в едно училище или се мярката някъде по често хората там да ви сложат към определена *марка* като например металист,роккаджия,откачал ник (не буквално :Д) и т.н? Аз съм виждала подобно нещо най-вече в училищата и е страшно глупаво.Пример за мен лично: С същият клас съм си вече 7 години (ще се местя тази година) и не се вписвам особено към никой оттам или от друг клас. Разбира се нашите експерти веднага трябва да си наложат златното мнение и да ме сложат към групата на *Откачената която слуша метал* това е цитирано. И така де..та си мислех толкова западнали хора на едно място как може да има?! Няма опит-ама си налага нейното и си вярва,вижда нещо различно освен чалгаджииските истории на който подражава и те мисли за извънземно...отново пример разчу се,че сега на лято ще се си боядисвам косата ярко червена..точните думи *смешно е*..след 2 дена..ОМГ РИЯНА Е ТОЛКОВА ЯКА С ТАЗИ КОСА...wtf...така де изводът ми е ,че хората в днешно време имат доста ограничено мислене и най-вече еднакви..красотата на гимназията :Д всеки гледа другия..а това ,че този друг не му дреме какво мислят за него те пак си ръчкат нежеланото мнение и те гледат накриво. Олекна ми надявам се да има хора който ще се съгласят (:

heartshapedbox
06-10-2012, 01:21
Ще пораснете и ще ви мине.