PDA

View Full Version : Фалшивите приятели-6 въпроса



SuNsEt
06-09-2012, 20:31
1.Имате ли такива?
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
4.Какво направихте след това?
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?


И една моя любима сентенция: "Падналият няма приятели."

DisappointedDreamer
06-09-2012, 20:54
1. ИмаХ.
2. Когато в труден момент ме заряза, и отиде да си прави кефа. Не че беше длъжна да седи и да ми бърше сополите, ама малко подкрепа нямаше да откажа. Не я виня, де.
3. Не. Дори бях доволна, до известна степен. Оттървах се от човек, на когото не можех да разчитам. За какво ми е такъв в команията ми?
4-5. Спрях да общувам/излизам с нея.
6. Нищо. Просто не и бих споделяла нищичко от живота, чувствата и мислите си.

Violenza
06-10-2012, 06:37
1.Имате ли такива? - Имах една.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - Бяхме ученици още, към 10-11 клас на една екскурзия в чужбина. Получих проблем с бъбреците и бях зле, трябваше да лежа. Надявах се някой да остане с мен, ясно е, че няма как да ми се помогне, ама поне да не съм сама и да си бъбря с някого. Тя отиде да й го слагат.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - Не. Просто разбрах, че не заслужава нищо от моя страна.
4.Какво направихте след това? - Изпокарахме се, но не беше пряко заради това.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - Не.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - Не съм се отървавала от нея, имахме си нормални отношения докато завършим, дори пак си поделяхме разни общи неща от време на време, просто вече знаех, че не е човек на когото мога да разчитам и на когото бих казала нещо твърде лично.

prosto_chovek
06-10-2012, 09:14
1.Имате ли такива? - много.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - много отдавна. Когато ме преебаха.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - не, но си направих изводите.
4.Какво направихте след това? - преоцених си отношенията с тях.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - поддържам връзка като с познати.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - няма такова положение като да не можеш да се отървеш от някой приятел, стига да го искаш наистина :)

In*The*Face
06-10-2012, 09:18
Нямам фалшиви приятели. Причината е, че от малка се научих да ги разграничавам от познатите си. С думата "приятел" мога да нарека много малко хора, които са показали, че са истински. Останалото, както казва моят скъп познат Спенс "Първите се броят на пръсти, а вторите, хе-хе еб* ти"...Те са много и всякакви, но на тях не се разчита на сляпо, просто хей така.

SuNsEt
06-10-2012, 15:49
1.Имате ли такива? Да,много.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Едните преди около година,а другите сравнително наскоро.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Да,много...
4.Какво направихте след това? Ами с едните се разминавам като пътен знак и почти не говоря,а с другите се опитвам да поддържам някакви нормални отношения.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Ами едните ме изоставиха ,а с другите все още имам контакти.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Бих странила от тях и не бих споделяла лични неща.

nIkEnCeTy_bE
06-10-2012, 15:59
1.Имате ли такива? - При мен фалшиви няма, тогава са просто познати.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - Когато те търсят, само за лична изгода.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - Не.
4.Какво направихте след това? - Нищо ?
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? -Да, приключихме контакти.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - Няма да им отговарям, когато имат нужда.


И една моя любима сентенция: "Падналият няма приятели."

10 буквииии

Sladichkoto0
06-10-2012, 16:03
1.Имате ли такива? - Имах, но не се знае дали все още е така
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - Когато разбрах, че вече ме търсят само за някаква услуга и ме предадат
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - Да
4.Какво направихте след това? - Нищо ...
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - Ами да, просто започнах да се държа с тях така, както те с мен
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - Или им казвам всичко в очите, или просто не им обръщам внимание ...

kitty02
06-10-2012, 16:08
1.Имате ли такива? ИмаХ.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Тя само ме използваше, а когато аз исках да излезем или да поговорим тя все казваше "Не си ми притрябвала, остави ме на мира!"
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Много. Всеки ден след училище се прибирах и плачех ..
4.Какво направихте след това? Сведох до минимум контактите с нея.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Не. Просто ми стана безразлична.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Ще я игнорирам.

roni9043
06-10-2012, 16:21
1 - да! и то много такива :ххх
2 - те ми го доказаха с някои свои действия ..
3 - да..много..
4 - ядосах се ужасно много..разочаровах се..спрях да си контактувам с тях..
5 - да.. дадох им да разберат че не желая вече да имам общо с тях
6 - ще се правя че не съществуват..или ще ги накарам те да се откажат сами да ме преследват..

sian4eto
06-10-2012, 16:25
1.Имах
2.Търсеше ме само когато имаше изгода от мен,а постоянно казваше ,че аз я използвам,че ту винаги е била до мен.
3.Адски много,но с времето започна да НЕ ми пука,което ми донесе проблеми с хората на които наистина им пука за мен.
4.Нищо..спрях да я търся и да се интересувам за каквото и да е свързано с нея.
5.Не..просто с времето свикнах и ми стана безразлична.
6.Когато ме търси ще се правя,че не ме е потърсила,няма да и отговарям ...ще я игнорирам!

bloodyF
06-10-2012, 17:49
1.Имате ли такива? -всеки е имал в определен период от живота си
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? -след време
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?-не, вече се бяхме отдалечили достатъчно
4.Какво направихте след това?-бих им игнора и си намерих нови приятели
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?-^
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?-бих игнорирала и по някое време дано да се усетят

UniCoWN
06-10-2012, 18:43
1.Винаги има такива, аз ги наричам просто някакви си познати
2.Винаги съм го знаела, преди да позволя на някого да се доближи до мен мога добре да преценя заслужава ли си
3.Не, както казах винаги съм го знаела това, така че с такива хора не допускам грешки, които ще ми струват скъпо по-късно

4,5,6.Нищо, хора, които не ме уважават нямат място при мен и не заслужават вниманието ми. Нека си стоят, не ми пука, че сме в една компания примерно, просто никога не съм се впрягала в подобни истории, защото знам, че винаги ще има такива хора и не си заслужава да правя драми от това. Просто се научих да ги преценявам предварително и да внимавам.

qsiii
06-10-2012, 20:09
1.Имате ли такива? - цяло море са
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - наскоро от действията и думите им
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?- макар и да си опитвам да ги игнорирам боли
4.Какво направихте след това?- нищо
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?- намалявам контактите с тях
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? просто ще се отдалеча от тях

fenasf
06-10-2012, 20:15
1.Имате ли такива?
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
4.Какво направихте след това?
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?

1. Да
2. Когато ми забиха ножа в гърба
3. Да, но вече не боли
4. Нищо
5. Разбира се, премахнах ги от живота си
6. Няма такова нещо като "не мога"

daniel10
06-10-2012, 20:51
1.Имате ли такива? има тук таме , не съм популярен по скоро нормален
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? както всеки друг търси те само когато му трябва услуга
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? не защото не ми пука за приятелите
4.Какво направихте след това? спрях да се водя с всички почти който познавам
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? естествено
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? неможе да не мога аз си избирам с кои да не се водя...

честно да ви кажа бих предпочел да съм в град който никои да не познавам да ходя каде си искам сам и да не завися от никои... в днешни времена според мен така е най-добре.Имам 1 приятелче което поне аз за такъв го мислех а се оказа пълна "П***А" извинете ама си е баш така

SmilezZz
06-11-2012, 11:22
1.Имате ли такива?
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
4.Какво направихте след това?
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?


И една моя любима сентенция: "Падналият няма приятели."

1. Имам , разбира се. Всеки има.
2. Когато имах истинска нужда от приятели, а тях ги нямаше. Не ми се изпада в подробности, така че.
3. Заболя ме, но преодолях всичко сравнително бързо. Миналото си е минало - нека си останат там, все пак ще се опитам да ги запомня с доброто.
4. Нищо особено. С някои престанах да общувам, с други - и до ден днешен продължавам, просто съм по-внимателна.
5. От някои да, от някои - не. Голяма част от тях не знаят нищо за това, което мисля към тях и т.н.
6. Не ми се вярва да няма начин да се отървеш от даден човек.

xoxi
06-11-2012, 16:06
1.Имате ли такива?
- Имах един такъв 'приятел'.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
- Когато започна да показва това, което е криел през цялото време.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
- Да.
4.Какво направихте след това?
- Прекъсване на всякакви връзки + пълно игнориране.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
- Да. Той видя, че няма да може да оправи нещата, нито че аз имам каквото и да било желание да продължавам да се виждам с него. От добри приятели преминахме на фаза, в която се правим на напълно непознати. Тъжно е, че аз наистина го чувствам като непознат.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?
- Не знам какво да кажа. Има ли желание, има и начин.
Когато човек ме нарани по такъв начин, трудно след това преустановявам контакт с този човек.
Ако аз не мога да го махна от мен, ще го накарам сам да се махне.

skate
06-11-2012, 17:24
1.Имате ли такива? имах
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? не ми се говори за това
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? да
4.Какво направихте след това? ударих им една майна
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? пълен игнор
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? нямам проблем с това

shmatarok
06-11-2012, 19:20
1.Имате ли такива? - Да, всеки се сблъсква с такива хора рано или късно, ако не е достатъчно внимателен
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - Когато в един момент нямах възможност да давам, а се наложи някой да даде на мен. Е, не се получи
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Стана ми кофти, влагах в това "приятелство" толкова много и в един момент се оказа, че "интересът клати феса"
4.Какво направихте след това? - Промених отношението си
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - Не. Има една приказка "Дръж приятелите си близо, но враговете по-близо"
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - В случая да се отървавам от подобен "приятел" не беше стратегическо добро решение, вместо това просто спрях да споделям прекалено лични неща и да правя услуги.

Dagichka
06-12-2012, 12:05
1.Имате ли такива? - да
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - с всеки изминал ден го усещах просто по държанието..
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? за жалост да, 2 години мислех, че е истинско приятелство
4.Какво направихте след това? затворих се в себе си, вече не споделях много лични неща, само повърхностите
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? не, просто минах на фазата лицемерие (:
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? както се казва дръж приятелите си близо, а враговете още по-близо!

Ramona
06-19-2012, 11:06
1.Имате ли такива? Да.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Не й пука какво мисля, мисли само за себе си, много бързо ме зараряза като й се отдаде възможност.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Да.
4.Какво направихте след това? Спрях да прекарвам време с нея, като се срещнем гледам как да се измъкна.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Да.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Нямам идея.

Teen♥P♥nda
07-03-2012, 16:37
1.Имате ли такива? Да.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Когато тя ме питаше безпрестанно да преспи за кеф у нас, а същото време ми говореше зад гърба.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Да.
4.Какво направихте след това? Не съм и близка приятелка, не искам да се карам, че ще говори срещу мене .
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Не.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Незнам, в момента съм в едно тъмно петно и се надявам на невъзможното --- тя да се махне.

Dreams12
07-03-2012, 19:04
1.Имате ли такива? -Да. Една.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?- преди около месец - два.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - Не.
4.Какво направихте след това? - Псувах.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?- Спрях всякакви контакти с нея.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?- Бих и казала в очите, каквото имам да и кажа, и ако е умна, сама ще си тръгне.

sashko705
07-03-2012, 19:23
1.Имате ли такива? Aми да, имах..
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? След като направих адски мнного неща за нея, а тя беше прекалено сляпа да го осъзнае и се държеше като някво тъпо дете....
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Не, I'm оne tough bastard... :D
4.Какво направихте след това? Нищо...
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Да, игнорирам я..
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Убийството винаги е изход..

bloodfrozen
07-04-2012, 07:06
1.Имате ли такива? Имах преди време.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Използваха ме като благотворителен фонд, който е на разположение по всяко време и им предоставя пари, за да си правят кефа. Даже впоследстивие разбрах, че стабилно са ме оплювали пред познати.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Стана ми малко криво, но бързо го преодолях. Осъзнах колко по-добре ми е без тях.
4.Какво направихте след това? Бях много доволна от развоя на събитията. Прекратих си взаимноотношенията с въпросните девойчета. Без скандали и излишни драми. Просто ги зарязах и започнах да излизам с други хора.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Като завършим догодина, ще се отърва окончателно от тях.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Нямам подобни проблеми.

cookie78
07-04-2012, 11:17
1.Имате ли такива?-Имах, може би все още има хора, които ми се правят на такива..но те са по-скоро от "компанията", а не от хората, с които съм близка, и на които вярвам..
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?-Когато те просто "изчезнаха"...
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?-Да, но не беше толкова тежко.
4.Какво направихте след това?- Нищо, какво да ги направя.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?-Те сами ме бяха отървали вече. :D
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?-Къш..Ще си намеря начин да ги разкарам.

iiordanova
07-05-2012, 13:35
1.Имате ли такива? Не,те са ми просто познати. Мислят си,че са ми приятели,но не са.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? То си личи от действията им.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Не,защото не съм ги имала за близки приятелки..;)
4.Какво направихте след това? Нищо.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Не съм се отървавала,имаме се за здравей-здрасти и до там.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Ъъъ?!!

elito21
07-05-2012, 15:28
1.Имате ли такива? Разбира се. За жалост винаги ще има.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Когато започнаха да ми говорят зад гърба, да ми правят мръсни номера и
да ме зарязват.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Малко. Но всяко зло за добро. Поне се отървах от тях.
4.Какво направихте след това? Останах с истинските ми приятели.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Просто постепенно спрях да излизам с тях.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Винаги има начин да се отървеш от тях.

SweetAngel2
07-17-2012, 11:56
1.Имате ли такива? имах и май още има ;х
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? към края на 7ми клас (тази година де )
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? да.. беше много гадно и много подло от тяхна страна
4.Какво направихте след това? с по-голямата част не си говорим и ги подминавам като пътни знаци ( и даже ми е много кеф ;дд), а другата част се опитвам да ги търпя ;д
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? спрях да излизам с тях и да им говоря.. ( много трудно ги изтърпях :х)
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? оо винаги ще намеря начин да се отърва от тях ;)

Nestlee
07-17-2012, 16:45
1.Имате ли такива?
да
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
преди 1 месец макс
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
не
4.Какво направихте след това?
нищо, почнах да се оплаква и да мрънкам, че хората са ненормални ( и ДА, права съм!)
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
не съм се
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?
нищо, прекалено съм мързелива, Господ ще се cправи с тях

by the way ,в отговорите е възможно да съм повлияна от сегашното ми състояние - "всички ви мразя, всички ме дразнитее" ;*

Amore-Mio*
07-17-2012, 16:55
Всеки си има такива приятели. Аз също. И май са много. Истинските се броят на пръстите на едната ми ръка, но това не ме притеснява, когато знам , че все пак имам някакви.

Кога съм разбрала, че не са такива? Когато имах нужда от помощ, подкрепа и доверие, а получавах безразличие от тяхна страна. Не, не ме е боляло, защото съм го очаквала, така че. Такъв е живота! Един си идва, друг си отива. Това е правилото.

Не ме бърка особено за тях. От време на време ме търсят за съвети - помагам им, но само толкова. Избягвам да общувам и поддържам контакти с тях. По - добре с един истински приятел на една маса, отколкото с куп лицемери.

DarkVampireAngel
07-26-2012, 00:16
1.Имате ли такива? - имах
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? -ние бяхме много кратко "приятелки"
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? малко,изнервпх се за доста неща около това "фалшиво приятелство"
4.Какво направихте след това? разбрах защото си намери нова компания и ни би шута по най-долния начин
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? тя ни заряза
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? бих си траела,но винаги с 1 наум около тях

thelover3
07-26-2012, 13:09
1.Имате ли такива? Ами да
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Съвсем скоро, преди няколко дни, когато разбрах, че само ме използва
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Ами за момент да, но вече го преодолях. Даже се радвам, че се случи, защото ми беше за урок, пък и разбрах, че това приятелство няма смисъл.
4.Какво направихте след това? Ами разбрах, че трябва да имам доверие, ако не само на себе си, то най-много на себе си, и да внимавам хората, защото доста от тях са лицемери и почти никога не са искрени.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Не, пък и няма нужда да го правя. Важното е, че го разбрах.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Е, поне вече няма да е в моя клас, но пак ще се виждаме, така че смятам да минем само на "здрасти".



Май всички имат поне 1 такъв приятел.

druzilla
07-26-2012, 13:32
1.Имате ли такива?
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели?
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?
4.Какво направихте след това?
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?

1.Във живота на всеки има такива.
2.Твърде късно.
3.Разбира се,че ме заболя.Все пак съм му се доверила и в един момент той ме предава..
4.Изяснихме си взаимоотношенията.
5.Просто прекъснахме всякакъв контакт
6.Няма да й се доверявам.

SisiStrange
07-26-2012, 13:49
1.Имате ли такива? В момента - не. Имала съм.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? С времето лека полека.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Не точно. Малко се разочаровах.
4.Какво направихте след това? Ами дистанцирах се и толкоз.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Просто спрях да общувам.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Няма такъв вариант да не мога да се отърва.

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 15:03
Според мен всички,които казват,че не ги е заболяло,лъжат.Няма как в първия момент да не ти стане гадно,криво,да се ядосаш дори.Без да минеш през това,няма как да стигнеш до истината.Никой не слага край на едни отношения,без да има основание за това.А болката,провокирана от забиването на ножа в гърба,е това основание.Поне аз така виждам нещата.

neverbackdownx
07-27-2012, 16:10
1. Ами да, и не са малко.
2. Когато аз в труден момент помогнах на тях, но те никога досега не ми бяха помагали, и накрая ги зарязах.
3. Не , но не бях и весела.
4. Изобщо не говорех с тях, а те дори не забелязаха, и просто ги зарязах ;) Няма смисъл да си губиш времето с някви тъпаци.Хахах.
5. Да, определено, не говоря с тях.
6. Каквото е редно. ;xx

sofityoy
07-27-2012, 19:37
1.Имате ли такива? Да
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Когато,започнаха да говорят зад гърба ми
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Да,много
4.Какво направихте след това? Отдалечих се от тях
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Не
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? скандал както и стана!

crowberry
07-27-2012, 19:45
1.Имате ли такива? - имам
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - отдавна
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - да, жалко само, че го открих по-късно от колкото трябваше
4.Какво направихте след това? - отдалечих се от нея
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - не е толкова лесно...знаем се от деца
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - не споделям нищо, не искам нищо, не търся подкрепата и.. нищо повече от позната вече...

thelover3
07-27-2012, 20:12
Според мен всички,които казват,че не ги е заболяло,лъжат.Няма как в първия момент да не ти стане гадно,криво,да се ядосаш дори.Без да минеш през това,няма как да стигнеш до истината.Никой не слага край на едни отношения,без да има основание за това.А болката,провокирана от забиването на ножа в гърба,е това основание.Поне аз така виждам нещата.

Мхм, права си. Просто някои не ги боли сега, но тогава няма как да не ги е заболяло.

wasch0
07-28-2012, 09:51
1. За жалост, да.
2. Преди няколко седмици.
3. Много :)
4. Казах й всичко, което мисля без да се съобразявам дали ще я нараня, или не.
5. Да, вече не сме толкова близки
6. Нямам проблеми с това :)

Bonbonchencetyy
07-30-2012, 10:26
1.Имате ли такива? Имах,и сега имам,по-точно повечето са такива...
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Лесно.Сами се издаваха.Сами се издават и сега.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Не.По принцип съм непукист и затова не ме заболя въобще,когато разбрах за тях.Само два пъти ми се случи да ме заболи,защото аз мислех две мои съученички за най-добрите ми приятелки,а те се оказаха живи предателки.Едната написа куп глупости за мен в ask.fm и ме обиждаше зад гърба ми,а другата си замина когато имах най-голяма нужда от нея.
4.Какво направихте след това? Спретнах един скандал,направих се на жестоко наранена,при което повечето ми ''приятели'' се опитаха отново да ме спечелят,но-вълкът козината си мени,но нрава не...
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Да.Тези,които въобще не им пукаше,си тръгнаха още след моите скандали,а тези,на които им пукаше дойдоха да се умилкват на вратата ми,но ги изритах и така.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Бих казала на нашите,те знаят как да ми помогнат в такива случаи...

~The Smile~
07-31-2012, 18:31
1.Имате ли такива? -да имам.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? -от преди три месеца-когато разбрах,че ме е използвала.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? -да,много...но го преживях.
4.Какво направихте след това? -започнах да се отдалечавам от нея.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? -да,но не беше толкова лесно...най-добри приятелки сме от трети клас.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? -няма да говоря с нея.

sweetycherry33
07-31-2012, 18:51
1.Имате ли такива? Мхм.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Отдавна
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?Много...адски много
4.Какво направихте след това?Казах това, което мисля.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин?Още не
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?Не знам?!?

TheBanzai369
08-01-2012, 08:09
По- принцип смятам, че живота е път или по- скоро изпитание което човек трябва да извърви и преживеем сам. Разбира се човек има нужда от истински приятели. Но зависи и от човека, аз се чувствам добре както сам, така и сред приятели. Ако имам трудности ги преживявам сам, а не отивам при приятелите ми да мрънкам и да плача. :) Може би съм си самодостатъчен донякъде. :)

JealouS
08-04-2012, 17:53
1.Имате ли такива? - Да...
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - Преди доста време...
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - Много...
4.Какво направихте след това? - Гледах как ме лъжат и се правех че им вярвам...
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - Да
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - ...

TheBobqk
08-06-2012, 09:48
1.Имате ли такива? Имах
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? в ситуации, когато съм имала нужда от подкрепа
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? първия път да, втория й теглих една
4.Какво направихте след това? заебах ги, не се занимавам с глупаци
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? просто ги игнорирах
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? показвам им, че не се нуждая от такъв човек до себе си, нареждам, за да се усети или в краен случай бих й/му казала да не ме занимава.

banalka
08-06-2012, 10:21
най-гадно е приятел да те предаде... половината от вас послъгахте, че не ви е дремнало даже.

FunkyPie
08-06-2012, 17:08
1.Имате ли такива? - много.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? - много отдавна. Когато ме преебаха.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? - не, но си направих изводите.
4.Какво направихте след това? - преоцених си отношенията с тях.
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? - поддържам връзка като с познати.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? - няма такова положение като да не можеш да се отървеш от някой приятел, стига да го искаш наистина :)
това е

Skullcrusherka
08-06-2012, 20:52
1.Имате ли такива? Имам.
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? Когато се опитаха да откраднат нещо от мен и не говоря само за материални неща.
3.Заболя ли ви ,когато го установихте? Много, все пак се познаваме от години.
4.Какво направихте след това? Еми, то какво толкова мога да направя..
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? Чак да се "отърва" не.
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили? Дистанцирах се максимално от тях.

Your.Passion
08-06-2012, 20:59
1.Имате ли такива? да
2.Кога разбрахте,че не са ви истински приятели? еми трябваше ми време ..
3.Заболя ли ви ,когато го установихте?не
4.Какво направихте след това? просто обърнах гръб
5.Отървахте ли се от тях и по какъв начин? казах майната ти и тя не ме потърси ..
6.Ако не можете да се отървете от тях,то какво бихте направили?Нямам идея.

Mary_Jane_69
08-07-2012, 15:52
1.да
2.още от самото начало
3.естествено, че не
4.трябваше да се самоубия ли?
5.зависи, ако имаш впредвид използвачи - използвам ги и аз, а ако са от оня типаж БФФ и после в дупето - усмихвам им се просто, не мисля че трябва да им показвам, че са ми повлияли някак негативно жалките им действия.
6.усмихвам им се.

Що за тъпа тема....................

lqlq89
08-08-2012, 12:35
1. ИмаХ.
2. Когато в труден момент ме заряза, и отиде да си прави кефа. Не че беше длъжна да седи и да ми бърше сополите, ама малко подкрепа нямаше да откажа. Не я виня, де.
3. Не. Дори бях доволна, до известна степен. Оттървах се от човек, на когото не можех да разчитам. За какво ми е такъв в команията ми?
4-5. Спрях да общувам/излизам с нея.
6. Нищо. Просто не и бих споделяла нищичко от живота, чувствата и мислите си.

^^^^ +1
Споделям