PDA

View Full Version : Как да го разбирам това?



tiverton
06-10-2012, 08:54
Значии имам регистрация ама реших да си направя друга анонимна. Въпросът е се с едно момче от някъде 1-2 месеца си пишем. Аз почти никога не му пиша първа.. знам ли като че ли не ми се налага има няма 1-2 мин след като съм си влязла във скайп или фейсбук само да види, че съм онлайн и драска. Само, че напоследък взе, че започна един вид да флиртува, а знам че си има приятелка и заради това сменям темата или се правя на ударена.. Но защо го прави, при положение, че не е свободен? Какво трябва да означава това? Вече изобщо се чудя дали да продължавам да му пиша, защото знам ли дори и да се получи нещо м/у нас, нямам гаранция, че няма да общува с други момичета както с мен в момента (дори сега не съм сигурна с колко още се зарибява). Вие момичета бихте ли се занимавали? Момчета вие пък вие писали ли сте си с други момичета, когато сте имали връзка? Моля ви споделете какво мислите по темата, благодаря предварително за отговорите! :)

prosto_chovek
06-10-2012, 09:00
еми ти си знаеш, само ще ти кажа, че много връзки в днешно време започват именно между хора, които в началото са си писали така. Ако искаш да сте си приятели - продължавай да местиш темата, докато можеш. Ако не - play along и виж какво ще стане. Трети вариант - спри да му пишеш. Изборът е твой :)

tiverton
06-10-2012, 09:17
Дамм може би и аз бих се закачала, но да знаех че е свободен. Знам, че това постоянно да сменям темата не е вариянт, не ми се и иска да спираме да си пишем. Ии точно затова се чудя как да действам..

prosto_chovek
06-10-2012, 09:20
става въпрос за човек от интернет. Защо се притесняваш да го питаш :)

Bloody-girl
06-10-2012, 09:29
Флиртувай си с него, без да те интересува това, че си има приятелка. Щом ти е забавно и приятно с него - просто давай.
Хич да не ти пука, че е зает. Не мисля, че толкова много държи на приятелката си. Зависи как точно ''флиртува''.Може всичко да е на бъзик.
Не спирай да си пишеш с него.

teen4e55
06-10-2012, 09:42
Според мен след като флиртува с теб, докато е зает, със сигурност ако тръгнете ще прави същото и с други момичета. Вълкът кожата си мени, но нрава - не. Но все пак изборът е твой.

tiverton
06-10-2012, 09:44
Зависи как точно ''флиртува''.Може всичко да е на бъзик.


Абе закача си се.
Напримерр ставало е на въпрос как така не ме е виждал, като е минавал доста пъти на места където и аз ходя ии после каза нещо от рода на " може би е и за добре, че сигурно щях да те открадна" е разбира се не буквално да ме отвлече :D ии подобни неща. Усеща си се, защото не е било само веднъж, така че не е чиста щега.

tiverton
06-10-2012, 10:00
става въпрос за човек от интернет. Защо се притесняваш да го питаш :)

Не ми се струва добра идея.. макар, че редовно си пишем малко странно ми идва да му напиша нещо от рода " защо ме сваляш, щом си имаш приятелка?" Ни в клин, ни в ръкав е..

SmilezZz
06-11-2012, 15:03
Аз не бих се занимавала. Има си приятелка, а върти номера зад гърба й - достатъчно, за да си дам сметка що за човек е. На мен лично не би ми харесало да съм на мястото на приятелката му.

anonymous708973
06-11-2012, 15:26
Не ми се струва добра идея.. макар, че редовно си пишем малко странно ми идва да му напиша нещо от рода " защо ме сваляш, щом си имаш приятелка?" Ни в клин, ни в ръкав е..

Аз пък бих го питала.

Hilary_
06-11-2012, 17:08
.. Но защо го прави, при положение, че не е свободен?
На повечето мъже винаги им липсва нещо в една връзка и съответно за тях не е проблем да се занимават с нещо странично. Вродено им е.
Вие момичета бихте ли се занимавали?
Не.

...........

YoUcANNOtiMaGiNe
06-11-2012, 20:31
Хмм в тоя случай вариантите са, че: или си е до човека - независимо, че има връзка си сваля и други, което доста момчета го правят по принцип, или не е изключено да не е такъв както първата опция, но да се проявява конкретно спрямо теб по този начин. Едва ли може да разбереш толкова лесно, а дори и да го попиташ ква е гаранцията, че няма да излъже?! Kазваш, че не веднъж се е закачал, и може би си права, че не е просто шега, тъй като доста често в шегите има доза истина. Ще е добре да излезете и да прецениш по държанието му доколкото е възможно това от 1 излизане и да си направиш сметката.