PDA

View Full Version : Изненада за мама



Ягодка
06-10-2012, 09:38
Здравейте! Август мама има имен ден, а ноември - рожден. Семейството искаме да й подарим подарък, който няма да забрави! Решихме да е общ и за именния и за рождения ден. :) Екзотична почивка! В момента тя не знае за това и ще се опитаме да го запазим в тайна до резервиране на хотели, самолетни билети и т.н. Тогава смятаме да разпечатаме специално писмо, в което да й съобщим за изненадата. Естествено, ще й дадем писмото и ще заминем на почивката някъде края на юли, началото на август. Плановете ни са да сме татко, аз и мама. :) Стана повече информация от въпроса, така че да ви питам вече! :D Коя дестинация да изберем? Да не е нещо супер скъпо :D Искам също да ви питам, като е на остров възможността от акули голяма ли е? Ако примерно влезем по-надълбоко - водата да е по-надолу от устата има ли опасност? :) Според вас идеята добра ли е? :)

Моля без обидни коментари! :)

fenka_bmw
06-10-2012, 09:48
Това е страхотно! Мисля, че изненадата много ще и хареса! Не съм запозната с такива почивки на острови, може да разгледаш в интернет заедно с татко ти и да си харесате нещо! Успех! :)

Ягодка
06-10-2012, 09:59
Благодаря много! Аз търсих с татко и се спряхме за Гърция, но не сме сигурни! Ако имаме повече пари ще отидем на някой по-известен остров :D Благодаря ти отново! :)

fenka_bmw
06-10-2012, 10:03
Радвам се, че помогнах... Всъщност не помогнах с нищо де! Кажи като се спрете на нещо! :)

prosto_chovek
06-10-2012, 10:10
аз няма да коментирам обидно, дори бих казал, че е първата смислена тема за подарък, която виждам. Ще ти дам моето мнение отзад напред. Опасност от акули има само на места, на които виреят акули. Това не е на всички острови - например Англия е остров, а в Северно море няма и една акула. Винаги, когато влезеш надълбоко, водата ще става по - дълбока. Няма море, което да ограничава дъното си според височината ти, така че ако искаш да си на плитко - не ходи много навътре. Добри и не - брутално - скъпи дестинации са Малта, Далматинските острови в Хърватска, Гърция, Турция. Малко по - скъпи са отвъдокеанските - по крайбрежието на САЩ, например. Но и в Европа има хубави места, пак казвам, Далматинците са ми фаворит и винаги съм искал да ги посетя. Надявам се да съм бил полезен :)

Nakadah
06-10-2012, 10:15
Вижда се, че сте мислили над подаръка и майка ти ще го оцени, но мислили ли сте дали майка ти може да си вземе отпуска от работата точно тогава когато вие сте решили?

Your.Passion
06-10-2012, 10:20
Много добра идея !! :) Идвам с вас :D ^______^

Ягодка
06-10-2012, 10:21
аз няма да коментирам обидно, дори бих казал, че е първата смислена тема за подарък, която виждам. Ще ти дам моето мнение отзад напред. Опасност от акули има само на места, на които виреят акули. Това не е на всички острови - например Англия е остров, а в Северно море няма и една акула. Винаги, когато влезеш надълбоко, водата ще става по - дълбока. Няма море, което да ограничава дъното си според височината ти, така че ако искаш да си на плитко - не ходи много навътре. Добри и не - брутално - скъпи дестинации са Малта, Далматинските острови в Хърватска, Гърция, Турция. Малко по - скъпи са отвъдокеанските - по крайбрежието на САЩ, например. Но и в Европа има хубави места, пак казвам, Далматинците са ми фаворит и винаги съм искал да ги посетя. Надявам се да съм бил полезен :)


Благодаря ти за инфото! Ще видя тези Далматинци, че много ги хвалиш :D

Ягодка
06-10-2012, 10:21
Много добра идея !! :) Идвам с вас :D ^______^

:D Идвай :D

Ягодка
06-10-2012, 10:23
Вижда се, че сте мислили над подаръка и майка ти ще го оцени, но мислили ли сте дали майка ти може да си вземе отпуска от работата точно тогава когато вие сте решили?

ДА! :) "Случайно" я попитах дали може да отдели седмица за плаж (живеем на черноморието) и кино и тя каза, че може. Попитах я естествено кога трябва да каже на шефката и т.н. :) Всичко ще се уреди, надявам се! :)

Ягодка
06-10-2012, 10:23
Радвам се, че помогнах... Всъщност не помогнах с нищо де! Кажи като се спрете на нещо! :)

:D Помогна ни! Поне ни окуражи! :) Ще кажем естествено :)

prosto_chovek
06-10-2012, 10:26
а в хърватска също и Дубровник, доколкото знам, е хубаво да се посети :)

Ягодка
06-10-2012, 10:46
Спряхме се на този сайт - http://marbrotours.bg/ - на плажни дестинации може би ще избереме Бора Бора :D Въпроса е, че не пише цени :( Откъде може да разберем цените? Ако съберем повече пари за Малдивите ще се ориентираме, но това е рядкост :D

prosto_chovek
06-10-2012, 10:47
цени в случая - пробвай със запитване по телефона :)