PDA

View Full Version : Много се притеснявам ..



krymowa95
06-10-2012, 11:12
Здравейте тийнове,
реших да се обърна към вас, защото ми е много напрегнато .. Преди да ми дойде цикъла спах с приятеля ми, не е свършвал в мен, а върху мен (долу) .. до тук нищо ... но вчера ( ден след като ми свърши цикъла ) отново го направихме .. той отново не сърши в мен, а върху мен ..но след това ме задоволява с ръка .. и въпросът ми към вас е- има ли опасност докато е бъркал с пръсти да е попаднало нещо вътре ? моля ви без нападки ... и ако мислите, че може да съм бременна дайте ми съвет за някакви противозачатъчни, ако може без лекарско предписание .... Благодаря ви !! ;/

xXxPETYAxXx
06-10-2012, 11:47
Има голямо значение колко време е минало от едното до другото, тъй като сперматозоидите живеят много кратко, ако не са във вагинална среда.Шанс винаги има. Според мен не е станало нищо тоя път, но наистина има огромно значение времето, между двете, а и скоро ти е свършило, което също намалява шансовете, но никой не може да ти каже "Бременна си" или "Не си бременна".

marilyn
06-10-2012, 19:45
и ако мислите, че може да съм бременна дайте ми съвет за някакви противозачатъчни, ако може без лекарско предписание .... Благодаря ви !! ;/

Моля? Ти ако си бременна какви противозачатъчни искаш да пиеш сега???? Айде първо се образовайте малко, после правете секс.

SmilezZz
06-11-2012, 14:59
Надали е станало нещо или поне тоя път. Първо, че щом е ден след цикъла - шансът спада на минимален, тъй като липсва овулацията. Но не даваш информация дали цикъла ти е редовен или не?

Та, иначе за противозачатъчни вече е късно, освен ако рисковия полов акт не е било в рамките на 72 часа.