PDA

View Full Version : Болки в гръдния кош



iJohnJohn
06-10-2012, 11:50
Здравейте,от 2 месеца и половина започнах street fitness и от 1 месец вече имам силни болки в гръдния кош (разстоянието м/у гърдите) ,когато започна да ме боли попитах приятелите ми които ходят от повече време от мен,от какво е и те ми казаха,че е нормално и е от уголемяването на гърдите и ми казаха,че ще ме боли 1-2 седмици и ще ми мине,но вече стана месец и продължава да ме боли.Когато се кача на успоредката,направя 2 кофи и започва да ме боли много.Така е и всяка сутрин като се събудя,щом отворя очите си и усещам силна болка в гърдите за 5-6 секунди.Та въпроса ми е някой знае ли от какво може да ме боли и защо,също така дали трябва да спра успоредката за известно време и да видя дали ще спре болката ?

bathory
06-10-2012, 14:52
Ако си изпълнявал погрешно някое упражнение, може да си направил някаква контузия. Онзи ден не бях загряла добре и докато се набирам нещо изщрака в гърба ми и още ме боли. Та едва ли е от разширяването на гръдния кош.. ха

Horrificus
06-10-2012, 16:53
И мене ме боли като направя 2 серии кофи. Затова спрях да правя кофи и почнах да правя лежанка. За 2 години лежанка нито 1 път не ме е заболяло нищо. Всички, които познавам, се оплакват от такава болка в областта на гръдната кост. Не е от неправилно изпълнение на упражнението със сигурност. Ако спреш да правиш кофи ще ти мине за няколко дена. По-добре ходи тренирай в зала.