PDA

View Full Version : ;x



fuckoffbitch_
06-10-2012, 12:30
здравейте на всички :) значи майка ми не ми дава на си махна космите на ръцете и аз, разбира се, много и се нервя. опитах се няколко пъти да я помоля да ми даде да си ги махна, ама тя е много упорита. за това искам да ви питам как да си ги изруся, за да не се виждат? моля, помогнете :)

Glam0rous
06-10-2012, 12:36
А защо чакаш да ти даде? Тва са си твоите косми, като не се чувстваш добре с тях, махаш ги и я поставяш пред свършен факт. Не може за всеки косъм разрешение. И на мен не ми даваше дори на краката, ама като не иска да се съгласи и да ми даде някой съвет вместо да забранява, свърших работата сама. Иди на козметик или помоли някоя приятелка да ти помогне с лентички.

fuckoffbitch_
06-10-2012, 12:42
аз и казах, че ще отида сама и познай какъв беше отговора: '' Ако ги махнеш ще се скараме и тн. аз съм си ги махнала на 30 години '' . проблемът е, че в училище много ми се подиграват за това. много пъти съм ревала и ме е страх, че никой няма да ме хареса, за тфа че имам косми по ръцете. иначе навсяккъде ги махам другаде. налага ми се през лятото да ходя с дълъг ръкав. много е кофти

elinanacheva
06-10-2012, 13:11
епа махниги какво му е... и мен не ми даваше да си махна косъмчетата над горната устна и накрая си ги махнах аз сама, но ги бях махнала много неграмотно и тя ми се кара и ми вика и после сама дойде да ми ги оправи :D

fuckoffbitch_
06-10-2012, 13:53
не познаваш майка ми

Cloud9
06-10-2012, 13:58
На колко години си?

fuckoffbitch_
06-10-2012, 15:00
на 14 години съм и всичките ми връстници си ги махат

cheburashka
06-10-2012, 15:09
махни ги, егати, ти вече си тинейджър, не е нужно да й искаш позволението за такива неща, обясни й го, подиграват ти се, кофти е, кажи й, че и ти самата не се чувстваш добре така, тя хубаво си ги е махнала на 30, ама времената се менят

Cloud9
06-10-2012, 15:13
Махни си ги!Обясни й как връстниците ти ти се подиграват (което е много глупаво и от тяхна страна, но ако майка ти има поне малко сърце не би се противила). Направи го сама и после й кажи. Пред свършен факт няма какво да направи тя.

scrooper
06-10-2012, 15:52
махни ги, егати, ти вече си тинейджър, не е нужно да й искаш позволението за такива неща, обясни й го, подиграват ти се, кофти е, кажи й, че и ти самата не се чувстваш добре така, тя хубаво си ги е махнала на 30, ама времената се менят
Подкрепям. Обясни й, че ти топлят през лятото :D Сподели й, че заради тях ходиш с дълъг ръкав.
Ако не се съгласи отново, просто ги махни и бъди готова да ти се кара.

elinanacheva
06-10-2012, 16:19
аз като си махнах косъмчетата над горната устна бях на 11... и майками е такава където иска всичко да ти контролира и си мисли че сме в нейните времена

MaLkaTa_LaDy
06-10-2012, 16:26
Обясни на майка си какъв комплекс ти е това, обясни и, че всички ти се подигварат заради тях и тогава вероятно ще ти позволи.
Иначе с кислородна вода се изрусяват, но до колкото знам и тена ти пада.
Мажеш се с кислородна вода и стоиш на слънце да изсъхне и така няколко пъти.

nice.girl
06-10-2012, 17:21
НЯМА да ги махаш в никакъв случей!!!!!!! Стават още по-гъсти. С кислородна вода мажеш и седиш на слънце 2-3 часа и после са руси :))

arsenalllbaby
06-10-2012, 18:06
НЯМА да ги махаш в никакъв случей!!!!!!! Стават още по-гъсти. С кислородна вода мажеш и седиш на слънце 2-3 часа и после са руси :))

Оф, така като започнете... Махаш ли си ги, че казваш, че стават по-гъсти? Моите си ги махам с кола маска или лентички и супер са се разредили и си личат супер малко...

Reenata
06-10-2012, 18:06
НЯМА да ги махаш в никакъв случей!!!!!!! Стават още по-гъсти. С кислородна вода мажеш и седиш на слънце 2-3 часа и после са руси :))

Аз не съм съгласнаа ..... Как да не ги маха... Ако ги бръсне естествено,че ще са по-гъсти,но тя да не е ллуда да си бръсне ръцете :lol: .... И какво - дълги и руси - УЖАС :x . Махни си ги с ленти и не й се обяснявай... с косми да ходиш,защото майка ти не даваа .. БОжееее !! :D :D

fuckoffbitch_
06-10-2012, 18:23
всичко пробвах . не разбира просто.

nice.girl
06-10-2012, 18:34
Аз не съм съгласнаа ..... Как да не ги маха... Ако ги бръсне естествено,че ще са по-гъсти,но тя да не е ллуда да си бръсне ръцете :lol: .... И какво - дълги и руси - УЖАС :x . Махни си ги с ленти и не й се обяснявай... с косми да ходиш,защото майка ти не даваа .. БОжееее !! :D :D

Aмиии....изглежда МНОГО по-естествено да са руси и дълги, отколкото да ги няма :)

FuckingFreak
06-10-2012, 18:56
Да бе, дай понеже изглежда естествено да ходим като горили, а!?! Не стават нито по-гъсти, нито по-дебели или по-дълги.

SmilezZz
06-11-2012, 12:17
Аз пък не съм искала разрешение - това си е моята кожа, моето тяло и аз решавам какво да правя с него, независимо, че тя ми е майка. Нито са ми правили проблем или нещо от сорта. Иначе щом не се чувстваш добре в кожата си - махни си ги, пред свършен факт няма какво да прави. А и не е твой проблема, че тя ги е махнала на 30г. и се е разхождала космата. :D

PullMeCloser
06-11-2012, 12:33
Aмиии....изглежда МНОГО по-естествено да са руси и дълги, отколкото да ги няма :)

Не си добре :Д:Д:Д Естествено изглеждало :Д:Д Ох, ще падна :Д


Авторке, не ги изрусявай, супер грозно стои. Махай с лентички/епилатор или отиди на козметик. Не боли и 2-3 седмици нямаш грижи.После като започнат да растат пак, повтаряш процедурата и си готова.
Не ги слушай изобщо тези глупости, които са ти написани тук- нито ще станат по-гъсти, нито по-дебели, дори ще изсветлеят и ще станат по-тънки с времето.
Изобщо не питай майка ти. Без да се обиждаш, аз не мога да разбера какви са тези ЖЕНИ, които не позволяват на децата си да се обезкосмяват при положение, че това им създава комплекси. Ужас. На 30 се била обезкосмила :Д:Д

fuckoffbitch_
06-11-2012, 12:43
аре само без обиди. говорете, но не обиждайте майка ми.

FuckingFreak
06-11-2012, 12:47
Така е, авторката е права. Едно време кола маската не е била разпространена, а темите за окосмяването са били табу. Минало свършено. Сега вече не е така.

Your.Passion
06-11-2012, 13:01
аз и казах, че ще отида сама и познай какъв беше отговора: '' Ако ги махнеш ще се скараме и тн. аз съм си ги махнала на 30 години '' . проблемът е, че в училище много ми се подиграват за това. много пъти съм ревала и ме е страх, че никой няма да ме хареса, за тфа че имам косми по ръцете. иначе навсяккъде ги махам другаде. налага ми се през лятото да ходя с дълъг ръкав. много е кофти

Не си мисли ,че няма да те харесват затове ,че имаш косми .Това е пълна простотия ..Виж просто тайно си ги махни пък после каквото ще да става ,ако се скарате поговори с нея и и кажи ,че в училище постоянно ти се подиграват ( много глупава постъпка от тяхна страна) .Не е нужно позволение точно за това ! Важното е да се чувстваш добре .Обясни и всичко това .. Ако решиш да се изправиш срещу майка си използвай епилатор ,лентички или кола маска.

Glam0rous
06-11-2012, 14:38
И ти не познаваш моята :D
Махаш ги, ще ти се скара, ще се сърди ден-два и?
А сега трошиш нерви и пак се карате, защото ти искаш, а тя не ти дава -> двойно по-зле.
Махай тия косми като ти пречат и не ходи както не ти харесва.
А колко до това, че е естествено да имаме косми... Естествено е, че всички имаме, но не е естествено да ги смятаме за красиви или необходими. Дай да си ходиме като майммуни и тия дето имат повечко на плажа да им стърчат от всевъзможни места.....

fuckoffbitch_
06-11-2012, 14:38
ако знаеш колко пъти съм се опитвала да й обесня. и в момента харесвам едно момче и представете си..30 градуса навън, а аз с ддълъг ръкав..........

Reenata
06-11-2012, 17:13
Of.... азз не виждам смисъл да се хабим да и обясняваме как а си маха космите .... Ясно ми стана,че не можех да се оправяш сама,казваш всичко на майка си .. ходи си като горила де,,, какво ни интересува нас дали на 30 гладуса ходиш с дълъг ръкав. Като си ги изскубеш, няма да дойде края на света !! АКо не искаш майка ти да ти дерижира живота просто не и казвай за личните си неща .. :x

ChubbyBunny
06-11-2012, 17:48
Ми кат' не ти стиска си стой с космите. Ти още малко ще поискаш да убеждаваме майка ти... Дадоха ти потребителите съвети, какво повече искаш? Махай ги и да се свършва!

nekva ligla
07-05-2012, 09:38
Няма смисъл да питаш майка ти ! Не е нормално майка ти да не ти дава да се бръснеш !! Космите са си твои, щом ти пречат ги махни ! Много е грозно момиче да ходи космато (нищо лично) ! Постави я пред свършен факт, може да ти се сърди ама ще и мине, а и на теб ще ти е комфортно ! :) ;)

nekva ligla
07-05-2012, 09:43
аз и казах, че ще отида сама и познай какъв беше отговора: '' Ако ги махнеш ще се скараме и тн. аз съм си ги махнала на 30 години '' . проблемът е, че в училище много ми се подиграват за това. много пъти съм ревала и ме е страх, че никой няма да ме хареса, за тфа че имам косми по ръцете. иначе навсяккъде ги махам другаде. налага ми се през лятото да ходя с дълъг ръкав. много е кофти

Ядосах се, честно (angry) Какво чакаш ? Дадохме ти съвети ! Вместо да ревеш си ги махни ! Аз като бях на 12 години се бръснех НАВСЯКЪДЕ !!... Прави си сама изводите !

My name is Rihanna
07-10-2012, 01:51
дълъг ръкав? О.о
Отивай на козметик и да се свършва.. тя моята нищо не ми даваше, според нея трябваше да ходя като орангутан, но не я слушах и се оправих сама .. после ми се скара и расърди, ама както каза някой по- горе космите са си мои :D

Anonyss
07-10-2012, 07:37
На цялостното ти мнение за твоите косми, мога да кажа само едно.. Ха

moni010498
07-10-2012, 08:44
можеш да си ги изрусиш с крем за обезцветяване на LYCIA има ги в козметичните магазини продават ги и на кутия струва към 10-11лв. или на пакетче то е 1-1.50лв. те всъщност са две пакетчета които се смесват, нанасят се и седиш с тях около 10 мин. най-много и после се измива обилно със студена вода!! Така изсветляват че сеедно нямаш косъмчета :) пробвай ще останеш доволна ;)

това е кутийката http://www.google.bg/imgres?q=lycia+%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D1%86%D0%B 2%D0%B5%D1%82%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%89+%D0%BA%D1%80 %D0%B5%D0%BC&um=1&hl=bg&biw=1366&bih=673&tbm=isch&tbnid=lOtb6Yw4cXkzQM:&imgrefurl=http://www.remedium.bg/%3Fpage_id%3D27%26record_id%3D235040&docid=oIqrrlZalbrJxM&imgurl=http://www.remedium.bg/catalog_img/235040.jpg&w=300&h=360&ei=5Ov7T8S7Eerj4QT57-nsBg&zoom=1&iact=hc&vpx=445&vpy=133&dur=398&hovh=246&hovw=205&tx=84&ty=113&sig=117991457840371421024&page=1&tbnh=154&tbnw=126&start=0&ndsp=20&ved=1t:429,r:2,s:0,i:72

DeviL_AsS
07-10-2012, 14:40
Вместо да си играеш да ги обезцветяваш,нарпаво ги махай,хем ще ти е гладичко и хубавичко.А и кво като се скарате с майка ти,ще и мине.Вече трябва да си отстояваш позициите пред нея.