PDA

View Full Version : търся два филма...



sweet_candy
06-10-2012, 14:09
Здравейте,искам да попитам дали се сещате за името на този филм.."става дума за едно момиче което е известна певица.Една нощ преспива с едно момче,но в последствие момчето казва на приятелката си.Решават да убият певицата като момчето я примамва в колата си и докато се целуват гаджето на момчето удря момичето по главата с нещо тежко(не си спомням),тя пада през прозореца на колата и докато се опитва да избяга момчето я прострелва няколко пъти(понеже мястото където са спрели колата е някъде на полето),та момичето като е простреляно то се прехвърля през телта и умира а на следващата сутрин е намерена и мисля че някой от пръстите и ги нямаше" мисля че филма го даваха някъде 2000/2003г. моляя ако се сещате дайте името
а и за още един филм пак от този период мисля че беше,но беше филм на ужасите.Та става дума за две сестри(да ги наречем А и Б за да е по ясно) но по голямата сестра(А) трябва да я убият(не си спомням защо).и понеже тези които искат да я убият знаят че ще ходи на поход в планината и решават да разхлабях една от обезопасителните дъски при едни от скалите,но плановете се объркват и вместо (А) да стъпи на разхлабената дъска по малката и сестра (Б) стъпва и разбира се тя пада.(А) се опитва да я спаси но без успех... В последствие (А) започва да виджа (Б) като дух и този призрак винаги се опитва да я изплаши едва ли не сестра и да си плати че е умряла... иии така,много ви се моля ако се сещате за кои филми ви говоря казвайте