PDA

View Full Version : Дневен фитнес режим



dreamer98
06-10-2012, 14:46
Здавейте!
Темата е ясна. Става въпрос за това какво правите за тялото си всеки ден. Лично аз тренирам по 2 пъти на ден( по 40 мин.) Като сутрин се натоварвам до по- сериозно, а следобяд правя нещо по- лесночко( скачане на въже, тичане). Всеки ден правя нещо различно, за да не ми омръзва. Спазвам този режим от скоро като го комбинирам с диета. А какво правите вие? Какъв е Вашият дневен фитнес режим, ако имате такъв. И ако се опитвате да отслабнете какви са резултатите ви досега?(спрямо режима).......

SisiStrange
06-10-2012, 15:11
Аз си тренирам веднъж дневно, нямам време за 2, макар че понякога се случва (днес, например). Всеки път си избирам различно кардио, за да ми е по-интересно. И коремни правя редовно. Вечер преди лягане си разглеждам различни сайтове, ютюб, замунда и си харесвам тренировката за следващия ден. Някакво мотивиращо ми е. Не се опитвам да отслабна, само за стягане и тонус работя. Не ям дюнери, пици и прочие боклуци, но не се ограничавам иначе кой знае колко. Ям, когато съм гладна и гледам да не е по много. И наблягам на салатите. Пия доста вода. Засега се кефя, че за кратко време, корема ми стана бая плосък. XD

Cloud9
06-10-2012, 15:28
Нямам още изграден фитнес режим, но ще ми е интересно да следя темата! За сега наблягав на тичане поне 30 мин всеки ден, скачане на въже по 15 минути и пилатес упражнения

DownloadVirus
06-10-2012, 16:00
Щом тренираш по 2 пъти всеки ден е ясно,че нищо не правиш.. :)

dreamer98
06-10-2012, 16:08
Всъщност найстина тренирам по два пъти на ден. За мен това е важно. Хубавата фигура не се постига лесно. Ти като момче сигурно знаеш колко трудно е да оформиш мускулите си така както искаш. Аз пък от друга страна като момиче се опитвам да оформя перфектно корема и бедрата си и това става с постоянство. Както казах първоначано, тренирам по този начин от скоро и ще бъде така само докато си създам навика да го правя и да не пропускамм и ден без тренировка. Не след дълго ще премина на една тренировка.