PDA

View Full Version : Съвет



Noone95
06-10-2012, 15:30
Здравейте! На 14 съм, момче (не гледайте ника, на един фр е) и винаги съм бил малко по нисък и по слаб от съучениците и никой никога не ми е правил проблем или ми се е подигравал, но просто искам малко да си подобря физиката-т.е добър релеф на корема и гърба по здрави мускули на ръцете. Кракат ми са добре-от 1 клас тренирам футбол и съм развил мускулите. Та можете ли да ми кажете някой хранителен режим и упражнения като за начало да направя плочки на корема и след това да подобря бицпса и трицепса
П.П 166 см, 45 кг, нямам коремче просто плосък корем. Всяка вечер правя ето тези http://vbox7.com/play:e53e1485bb (някой път без почивки то по 30 сек) от около седмица, няма резултат но не мисля че и ще има защото май не правя нещо правилно. Затова моля за съвет
Мерси предварително!!!

awerw
06-10-2012, 16:20
Височина, тегло ? Ходи на фитнес

Hermit
06-10-2012, 16:41
Запиши някакъв боен спорт. Ако тренировките са здрави след месец ще започнеш да виждаш ефекта.

Noone95
06-10-2012, 16:58
височина-166 см, тегло 46 кг
За боен спорт или нямам време въобще-по цял ден съм на даскало, а и 3 пъти в седмицата съм на плуване и се прибирам към 8:30-9.. Единствено вечерта преди да си легна мога да правя нещо ;(((

awerw
06-10-2012, 17:57
Трябва да отделяш минимум 45мин. и то не късно вечерта, а към 5 да речем.

DownloadVirus
06-10-2012, 18:11
Запиши някакъв боен спорт. Ако тренировките са здрави след месец ще започнеш да виждаш ефекта.

Къв боен спорт е.Ти добре ли си въобще..... 20 кг под ръста си ,той няма да може да пръдне ,още при загрявката е пътник .....

Почвай да четеш за хранене и трениране.Отиди на зала обели две думи с треньора си там.Една програмка ,съобразяваш храната и си готов..Като качиш 20тина кила ходи на квито бойни спортове си искаш

awerw
06-11-2012, 14:51
To и 20кг отгоре са му малко :D

SHPAIdURmeN
06-15-2012, 13:33
Гледай да си да ядеш повече от сега колко то си ядеш, (месо, хляб, зеленч.., плодове) всичко без простотиите царевични пръчици и чипсове (един път в седмицата може да си вземаш). Лицеви опори ръцете срещу раменете и докато останеш безсили и паднеш се правят, коремни преси, набирания , кофички, вземаш някакви дъмбели ( по 5 кг. на дъмбел)и започваш да ги дигаш до 10 увеличаваш с 1 или 2 вдиганията всеки ден, обаче докато ги вдигаш тялото ти не трябва да се движи само ръката. като започнат да ти стават леки с 5кг слагаш още и ще видиш след 1 месец ще има промяна. Обаче само гледай 2 дена да си почиваш без вдигания и тем подобни. ЗАПОМНИ !!! Започнеш ли тренировка се изисква от теб постоянство цял месец трябва да тренираш без да спираш, като мине един месец една 7 не тренираи..

DownloadVirus
06-15-2012, 17:16
Гледай да си да ядеш повече от сега колко то си ядеш, (месо, хляб, зеленч.., плодове) всичко без простотиите царевични пръчици и чипсове (един път в седмицата може да си вземаш). Лицеви опори ръцете срещу раменете и докато останеш безсили и паднеш се правят, коремни преси, набирания , кофички, вземаш някакви дъмбели ( по 5 кг. на дъмбел)и започваш да ги дигаш до 10 увеличаваш с 1 или 2 вдиганията всеки ден, обаче докато ги вдигаш тялото ти не трябва да се движи само ръката. като започнат да ти стават леки с 5кг слагаш още и ще видиш след 1 месец ще има промяна. Обаче само гледай 2 дена да си почиваш без вдигания и тем подобни. ЗАПОМНИ !!! Започнеш ли тренировка се изисква от теб постоянство цял месец трябва да тренираш без да спираш, като мине един месец една 7 не тренираи..

Тва са пълни глупости :) Нека да тренира всеки ден ръце,че ще види той :)) Аман от летни :))

anonymous546178
06-16-2012, 12:24
Гледай да си да ядеш повече от сега колко то си ядеш, (месо, хляб, зеленч.., плодове) всичко без простотиите царевични пръчици и чипсове (един път в седмицата може да си вземаш). Лицеви опори ръцете срещу раменете и докато останеш безсили и паднеш се правят, коремни преси, набирания , кофички, вземаш някакви дъмбели ( по 5 кг. на дъмбел)и започваш да ги дигаш до 10 увеличаваш с 1 или 2 вдиганията всеки ден, обаче докато ги вдигаш тялото ти не трябва да се движи само ръката. като започнат да ти стават леки с 5кг слагаш още и ще видиш след 1 месец ще има промяна. Обаче само гледай 2 дена да си почиваш без вдигания и тем подобни. ЗАПОМНИ !!! Започнеш ли тренировка се изисква от теб постоянство цял месец трябва да тренираш без да спираш, като мине един месец една 7 не тренираи..
:D :D :D :D :D :D :D :D
Teach me, master :D :D