PDA

View Full Version : Свърши ли всичко ?



Tonii88
06-10-2012, 16:32
Здравейте! Ходех с едно момче близо месец . Карахме се много и аз винаги му обещавах, че повече няма да се повтаря. Не говоря за изневяра или нещо подобно. Говоря за нещо през което той е минал. Той ми каза да го оставя, да не му пиша, за да не го боли но аз не мога обичам го прекалено много. Знам , че и той ме обича но вече не знам какво да правя. Да продължа ли да се боря за него или да го оставя ? :)

New_Teen_Mashine
06-10-2012, 17:29
Според мен ако той наистина държи на теб ще те потърси.
А споровете за какво са?

Tonii88
06-10-2012, 17:45
Той преди беше взимал наркотици и пушеше трева. Когато се видяхме да пръв път аз само пушех трева. След това шмъркахме един път заедно но тогава нямаше проблем. След 3 дена ми вдигна скандал, че съм взела наркотици от него. Когато тръгнахме за 2 път бях спряла всичко но той се съмняваше и продължаваше да взима. Един ден едни приятели пушиха и аз си дръпнах и някой му е казал в следствие ми каза да не го търся.

SmilezZz
06-10-2012, 20:03
Тъпотии всякакви.

Не знам каква му е точно логиката, но ти повече недей да пушиш , както и той, ако е възможно. Иначе ако те обича, колкото ти твърди - ще те потърси. Може би му е нужно време, за да дойде на себе си и да се разясни с чувствата си. А може би и няма да те потърси. Не се знае. Но недей храни надежда, за да не си наранена накрая.

bReAk3R
06-10-2012, 20:05
Проваляте си животите.

New_Teen_Mashine
06-10-2012, 21:34
SmilezZz


Едва ли ще дойде на себе си с тая трева.
А тревата не е за теб освен ако искаш да затапееш на 10то ниво макар, че си знаеш затова нищо няма да ти казвам.
Според мен ако едно момче пуши трева,цигари или шмурка той не държи на себе си а камо ли на другите не и по нормалния начин може би просто не ти трябва?

Tonii88
06-10-2012, 21:59
Той сега ще си взима трева за бала му (в тяхното училище като завършат 8 клас имат бал). На мен ми каза,че след бала няма да взима нищо и е спрял синтетиката. Ходи на фитнес и разбира,че тези неща му пречат. Обичам го много но не разбирам защо държи сметка на мен, а не се гледа себе си. Аз вече спрях всякакви такива глупости. Днес ми писа, че ме обича и не може да ми се сърди. Просто не разбирам защо ми се сърди при положение, че той взима и ме лъже, че не взима.

valdesbg
06-10-2012, 22:02
8 клас ли сте?

Tonii88
06-10-2012, 22:05
еми да .. :D :D

valdesbg
06-10-2012, 22:08
*facepalm*

I don`t want to live on this planet anymore.

Вие родители нямате ли си да ви скъсят малко юздите? Съвсем през просото са ви изпуснали.

Tonii88
06-10-2012, 22:16
И родители имам и глава на раменете си. Просто тръгнах по грешен път но се осъзнах на време.

shmatarok
06-10-2012, 22:22
Омг. Не искам да коментирам направо. Ама и нямам думи.. то от къде да започна - от наркотиците или от 'голямата любов', която изпитвате един към друг след 1 месец.

Tonii88
06-10-2012, 22:31
Не искаш да коментираш - недей :) :)