PDA

View Full Version : Как да разкарам момиче,което дори не харесвам..?



MiTk0_dRuMnbAsS
06-10-2012, 16:42
Положението е сериозно и понеже немога просто да й кажа " махни се, че ме дразниш " ви питам вас, по какъв друг начин може да стане.
Всеки ден си извеждам кучето по 2 пъти и тя почти всеки ден ме чака в парка, за да си говорим, гушкаме и други глупости, които са ми доста противни от нея :X Непрекъснато ме кара да се държим за ръце и ми досажда с това, колко ме обичала.. Доста съм търпелив, но както ви казах, противна ми е защото е няк'во ЕМО. Кажете ми какво да направя, за да я разкарам по възможно най-лесния начин!
П.С. Тя знае, че не я харесвам защото ме е питала.. |(

Sh@d0w
06-10-2012, 16:46
Най - добрия начин е пълен игнор. Ако има малко акъл - ще се досети.

nIkEnCeTy_bE
06-10-2012, 16:49
Най - добрия начин е пълен игнор. Ако има малко акъл - ще се досети.

Така, както го описва, тя сигурно ще го следи и до тях и няма да има акъла да се сети, защото е недорасло хлапе. А пък момчето не е длъжно да си променя мястото за разходка, само заради нея.

MiTk0_dRuMnbAsS
06-10-2012, 17:00
Най - добрия начин е пълен игнор. Ако има малко акъл - ще се досети.

Ми тя си е нагла.. Казвал съм й че нищо неможе да стане между нас, ама тя си продължава да ме гони

granger
06-10-2012, 17:09
По някакъв не толкова пряк начин и кажи ,че няма да станат нещата. Имала съм такива ситуации и понякога ,когато не те разбират-режеш директно.

granger
06-10-2012, 17:11
Такива нагли - не те харесвам.точка.
Много мразя такива лигочи - за да и дойде акъла и след гореописаното - на публично място ,пред много хора и казваш ,че не искаш нищо общо да имаш с нея.

bebe7o
06-10-2012, 18:26
Ми просто твърдо и казваш, че нищо няма да стане и т'ва е. Дори и да си рязък к'во от т'ва?Като не става с добро, давай с лошо.'Се пак не си длъжен да я търпиш.

msdattt
06-10-2012, 18:36
Щом е ЧАК ТОЛКОВА НАХАЛНА и глупава да не се дръпне, когато си й казал, че не я харесваш просто й го кажи на публично място пред много хора, махни я от приятели, ако я имаш (ако имаш и ти де) фейсбук, обиди я един път пред някого, ако не й стига още няколко пъти й накърни егото и тя ще се почувства кофти, ще се обиди и няма да посмее да ти проговори повече.. няма момиче, което поне малко да не се отдръпне от някого, който я е обидил умишлено пред приятели или просто пред някого .. А и не ме плюйте сега, че давам такъв съвет, аз съм против обидите, но явно тя с добро не разбира :?

msdattt
06-10-2012, 18:39
Аааа, но само не споменавай, че част от причина (или може би цялата причина, не знам :? ) да не я харесваш идва от външния й вид, че ще вземе да почне да ти се обяснява как ще се промени.. и нищо реално няма да направиш така, освен да продължи да се мъкне като поклисар по тебе с нови дрехи а-у и да те пита: така по ли ти харесвам?? :D

AliceSw
06-10-2012, 19:24
е, смени парка де, толкова ли е трудно

MiTk0_dRuMnbAsS
06-10-2012, 19:43
Tрудно е, щото тоя е на 2 крачки, а следващия е на майната си :D

msdattt
06-10-2012, 19:44
Tрудно е, щото тоя е на 2 крачки, а следващия е на майната си :D

Кой парк, че и аз да дойда??? :D:D:D:D:D

SmilezZz
06-10-2012, 19:58
Чакай сега - вие не ходите, обаче тя постоянно те следи, обяснява ти се в любов и подобни? 'баси, момиче. Нагла и нахална.

Иначе щом не се е отказала - режи я директно, защото явно по нормален начин не разбира. Съмнявам се да спре , ако ти спреш да й обръщаш внимание - имам чувството, че тогава тя направо ще спи пред вратата ти. Викай , крещи ако трябва, ама просто такива не се търпят.

New_Teen_Mashine
06-10-2012, 21:53
Какво подразбираш под ЕМО пич много гадно конкретизираш момичетата!
(е по-добре от мен тъпи/тъпи) но все пак може да си струва :)
Иначе режи гадно както момичетата режат и слагат.

valdesbg
06-10-2012, 22:05
" махни се, че ме дразниш "

Това трябва да ти е културното отношение към такива пиявици.

Джесика
06-11-2012, 03:08
Най - добрия начин е пълен игнор. Ако има малко акъл - ще се досети.

Напротив. Така само ще я нахъса още повече + ще я накара да мисли допълнително за него. Когато си гониш сянката тя бяга, а когато ти бягаш тя те гони - същото е и в такива случаи.

А той, каквото и да й е казал щом си говорят, гушкат и държат за ръка намекът не е особено ясен. За тези неща трябват двама все пак, а не вярвам тя да го насилва. Значи той й казва, че не я харесва, но ходи в парка всеки ден и там се гушкат, държат за ръце и си говорят. Аз не вярвам, че не я харесва, пък какво остава за нея?

Предлагам просто да вземеш някое момиче със себе си следващият път, когато ходиш в парка. Все едно дали ще е приятелка, сестра или позната. И се уговаряте да се държите за ръце и да се правите на гаджета. Когато стигнете до момичето ЕМО и тя те заговори, 'гаджето ти' ще те попита коя е. Тук има много вариянти, но най-добрите са или да й отговориш "Не знам, не я познавам сигурно е луда." или да представиш 'гаджето си' на ЕМОто. 8-)

scandalousLady
06-11-2012, 12:23
Отиди другаде, колкото и на "майната му" да е това, като за начало. Ако те следи и другаде, и кажи каквo мислиш с сериозен тон.

anonymous708973
06-11-2012, 15:28
Отиди другаде, колкото и на "майната му" да е това, като за начало. Ако те следи и другаде, и кажи каквo мислиш с сериозен тон.

Да бе, ще ходи на гъза на географията, щото няква шматка го занимава. Как пък не?!

MiTk0_dRuMnbAsS
06-12-2012, 13:46
Да бе, ще ходи на гъза на географията, щото няква шматка го занимава. Как пък не?!

Toчно това е - няма да ходя на майната си заради някаква шматка! Днеска трябва да дойде, че не ме виждала вече 3 дни :DD и тогава - ЦИИИРК :Д

anonymous708973
06-12-2012, 15:21
Toчно това е - няма да ходя на майната си заради някаква шматка! Днеска трябва да дойде, че не ме виждала вече 3 дни :DD и тогава - ЦИИИРК :Д

Или... ти си мислиш, че не те е виждала, но тя те е столквала :д

granger
06-12-2012, 15:25
Което си е зловещо...и още една причина да я пратиш за гъби:D