PDA

View Full Version : Не се отказвам!!!



ultra_skyline
06-10-2012, 18:49
Здравейте :).От близо месец си пиша с едно много красиво момиче.Проблемът е, че сме от различни училища.Тя е 1-ва смяна, а аз съм 2-ра и досега не сме се виждали на живо.Също така тя не живее точно в моя град, а в едно село на 5 км оттам и след даскало веднага се прибира и е невъзможно да се видим.Както и да е.Та писахме си известно време и събрах смелост да и предложа да излезем, след което ми каза:"Може да излезем, но не обещавам нищо".Знам че при момичетата това означава НЕ, но много я харесвам и съм готов на всичко за да я спечеля.винаги когато си пишем и на 2-мата ни е весело и винаги си пишем по 1 час, което е добре като се има предвид, че дори не сме се виждали на живо.Дори една вечер докато си стоя във Фейсбук :D тя ми писа първа и се изненадах приятно.Просто не знам какво да правя и искам вашето мнение :).Също така е проблем, че тя учи на място, в което има много малко момичета и момчетата постоянно я ухажват.Може би единственото хубаво нещо за мен е, че един от най-добрите ми приятели учи при нея и той ми казва какво се случва около нея.Та ако може да ми кажете какво да правя, защото наистина много я харесвам :).Благодаря ви за това, че прочетохте моите глупости :D .

SmilezZz
06-10-2012, 19:34
1. Според мен това , което ти е казала, не означава непременно, че ти е казала категорично "не". Като гледам си е умно момиче, което знае, че почти всеки е различен зад мониторите. В такъв смисъл, може да не си допаднете, може нещо да стане - нещо, което да разруши всичко. И явно е забелязала, че искаш повече от приятелство, ти го е казала, за да не пазиш един вид и надежда.

2. Иначе не знам какво да ти кажа. Струва ми се, че ако бях на твое място нямаше да се откажа и щях да се пробвам веднъж. Нали знаеш: риск печели - риск губи.

fenasf
06-10-2012, 20:25
Е виж сега, нищо няма да се получи. Извинявай ако съм ти резнал крилцата.

valdesbg
06-10-2012, 21:41
И в предната тема ти го казах - ще ти го кажа и тук:

Зависим си от резултата. Безгръбначен си и докато се променяш заради някой/нещо само и само за да постигнеш нещо си няма да успееш.

И с нахалство и досаждане не се постига нищо.

YoUcANNOtiMaGiNe
06-11-2012, 20:59
Виж сега, излизате като не се опитваш да я впечатлиш и изобщо да правиш нещо, с което да задминеш границите на обикновената приятелска среща. Stay cool. :D Забрави кво сте си писали и се фокусирай върху текущото и поведение по време на излизането. Тръгнал си с голямата кошница, но още не се навивай толкова. Лесно е да се кефиш на човека зад монитора като го идеализираш, но дали в действителност е така си е друг въпрос, на който след като излезете сам ще си отговориш.

ultra_skyline
06-11-2012, 21:14
Нещо не те разбрах :D ... Според теб не е искала да каже "НЕ" и ще се навие :D, така ли???

YoUcANNOtiMaGiNe
06-11-2012, 21:28
Нещо не те разбрах :D ... Според теб не е искала да каже "НЕ" и ще се навие :D, така ли??? Ем не мога да кажа дали ще се навие, казвам само, че ще си проличи като се видите, но не приемай това, което ти е казала като "Не!" автоматически. Точно както си го е казала, това означава. Грешката на много хора е като почнат да си тълкуват самоцелно нещата, а далеч не е така. След това уточнение, прочети пак горния ми коментар и го осмисли. Успех!

ultra_skyline
06-11-2012, 21:35
Мерси :).Ще пиша ако има някакво развитие по въпроса!

ultra_skyline
06-16-2012, 21:40
Преди малко разбрах, че въпросното момиче харесва някой от нейното даскало...и сега какво???

Exidee
06-17-2012, 16:24
Ее много кофти :/ И все пак не се отказвай ако наистина ти е симпатична, хубавите неща стават бавно! Сега ще ти е трудно като и пишеш и такива работи, но това, че харесва някой не означава, че трябва да се отказваш! Също така пак може да я поканиш да излезете, ако й направиш добро впечатление може нещата да се обърнат в твоя полза, ДЕЙСТВАЙ! Успех :)

ice_girl_k
06-17-2012, 21:20
Нищо лично,но аз като кажа "Може да излезем,но не обещавам" това означава твърдо НЕ.Надявам се при нея да не е така...Ти не бъди много настойчив и тя сама ще те потърси. :)

assd
06-18-2012, 07:22
"Може да излезем, но не обещавам нищо"

това означава 100% да. и тва - "в момента не търся нищо", значи 100% ми е самотно и търся каквото и да е. дори и това - "можем да излезнем, но като приятели" е същото, значи първо да те видим какъв си и ако си пич ше ти строша оная работа.
е, ако си някой смотан може и да значат това, което е буквално.

ultra_skyline
06-18-2012, 17:30
assd искам да те попитам нещо.Защо мислиш, че това означава ДА...от личен опит или?

assd
06-18-2012, 18:16
assd искам да те попитам нещо.Защо мислиш, че това означава ДА...от личен опит или?

всички тия са ми ги казвали, ама аз съм много нахален и накрая поддават

Joc
06-18-2012, 18:19
много сладка картинка